Nasze rekomendacje

Our recommendations

Uppercut Deluxe

Uppercut Deluxe

Marka Uppercut Deluxe została zbudowana dzięki kreatywności, pasji i ciężkiej pracy dwójki przyjaciół – Luke'a Newmana i Steve'a Purcella. Połączyła ich miłość do barberingu, czyli klasycznego strzyżenia, golenia i czesania mężczyzn. Obaj byli zafascynowani profesją golibrodów i lubili obserwować ich podczas pracy jeszcze gdy byli dziećmi. Obydwaj pragnęli również pracować w takim środowisku, stworzyć własne miejsce, w którym mężczyźni będą mogli przyjemnie spędzić czas. Wspólnie otworzyli więc salon fryzjerski dla panów, który następnie stał się inspiracją do stworzenia dedykowanej mu linii produktów barberskich. Mężczyźni bowiem nie byli zadowoleni z przeciętnych kosmetyków, których musieli używać w salonie. Postanowili więc zająć się produkcją własnej linii kosmetycznej dla mężczyzn. Eksperymentowali z wieloma formułami aż w końcu po roku mogli pochwalić się swoim pierwszym produktem – pomadą Deluxe.


Nazwa firmy Uppercut Deluxe nawiązuje do profesji dziadka Luke'a Newmana – Willy'ego Oshea, który był uznanym bokserem. Uppercut czyli cios podbródkowy miał być odniesieniem do specyfiki marki, która jak ten bokser – miała trudne początki a na końcu odniosła sukces.


Uppercut Deluxe to nowoczesne a jednocześnie tradycyjne podejście do męskiego uwodzenia. Zaangażowanie i pasja jakie przyświecają założycielom tej marki, pozwalają na produkowanie najwyższej jakości kosmetyków. Kosmetyków, które skracają dystans i nokautują poprzez poprawę wyglądu.

Wszystkie produkty marki

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku

Realizacja: interaktywni.pro