Katalog

Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

Dostępność

Cena

zakres:


Resetuj

Nasze rekomendacje

Our recommendations

Kosmetyki na wzrastający, twardy zarost

Twardy i mocny zarost bywa utrapieniem. Sztywne i grube włoski mają tendencję do wrastania się w skórę twarzy, która w ten sposób łatwo ulega podrażnieniu. Wrastający zarost zwykle skutkuje swędzącymi i nieestetycznymi krostkami. By uniknąć takich przykrych niespodzianek najlepiej używać profesjonalnych kosmetyków na wrastający zarost. Mają one ...

Twardy i mocny zarost bywa utrapieniem. Sztywne i grube włoski mają tendencję do wrastania się w skórę twarzy, która w ten sposób łatwo ulega podrażnieniu. Wrastający zarost zwykle skutkuje swędzącymi i nieestetycznymi krostkami. By uniknąć takich przykrych niespodzianek najlepiej używać profesjonalnych kosmetyków na wrastający zarost. Mają one zwykle właściwości ścierające naskórek, co w sytuacji wrastającego zarostu bywa wybawieniem.

Do produktów na wrastających zarost zaliczamy peelingi. Drobne ziarenka peelingu złuszczają martwy naskórek i w ten sposób pomagają wrastającym włoskom ponownie przebić się przez naskórek na zewnątrz.

Żel przeciw wrastaniu włosków to produkt również godny polecenia. 

Przed goleniem użyj do mycia twarzy żelu z peelingiem, idealny będzie np. żel do mycia twarzy ShaveDoctor. Wypróbuj skuteczność preparatów na wrastający zarost np. zaawansowane technologicznie kosmetyki men-u jak Matująco-odświeżający Żel do Twarzy Redukujący Problem Wrastającego Zarostu lub żel przeciw wrastaniu włosków Clubman Pinaud.

Kosmetyki na wrastający zarost polecamy wszystkim mężczyznom o obfitym i gęstym zaroście a także tym, którzy borykają się z problemami skórnymi np. zaskórniakami lub problemi typu swędzący zarost.

 

Więcej
Pokazuje 0 - 3 z 3 elementów

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku

Realizacja: interaktywni.pro