Nasze rekomendacje

Our recommendations

Kosmetyki do stylizacji włosów dla mężczyzn

Kosmetyki do stylizacji pomagają zapanować nad włosami i uformować je w pożądaną fryzurę. Fryzura w jakiej czujemy się najlepiej to podstawa dobrego samopoczucia przez cały dzień lub ważny wieczór. Do niedawna żel do włosów i wosk były jedynymi produktami powszechnie używanymi w męskiej stylizacji. Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w zaawa...

Kosmetyki do stylizacji pomagają zapanować nad włosami i uformować je w pożądaną fryzurę. Fryzura w jakiej czujemy się najlepiej to podstawa dobrego samopoczucia przez cały dzień lub ważny wieczór. Do niedawna żel do włosów i wosk były jedynymi produktami powszechnie używanymi w męskiej stylizacji. Ostatnie lata przyniosły ogromny postęp w zaawansowaniu technologicznym kosmetyków do stylizacji męskich fryzur. Pojawiły się i błyskawicznie upowszechniły, dzięki potwierdzonej skuteczności działania, produkty takie jak włókniste pasty i glinki modelujące oraz pomady do utrwalania męskich fryzur. Mężczyźni bardzo chętnie sięgają po te innowacyjne produkty umożliwiające swobodne modelowanie włosów bez żadnych ograniczeń. Zaawansowana technologicznie konsystencja włóknistych past, glinek oraz pomady nie obciąża włosów w przeciwieństwie do tradycyjnego żelu, z wyjątkiem nowoczesnej lekkiej formuły żelu na bazie wody do lekkiego utrwalenia. Nowoczesne produkty do męskiej stylizacji polecane przez Facetaria.pl zawierają zdrowe dla włosów naturalne wyciągi roślinne o działaniu wzmacniającym i nawilżającym. Nie obciążają i nie wysuszają włosów. Doceń zaawansowanie technologiczne męskich glinek, pomad i włóknistych past modelujących. Są lekkie, nie obciążają włosów i nie czynią z nich sztywnych drutów. Bardzo łatwo się spłukują i są wyjątkowo wydajne. Wybieraj te stworzone przez praktykujących profesjonalistów w zakresie stylizacji włosów jak Hairbond czy LS&B, fantastycznie układają włosy a jednocześnie ich nie obciążają. Wypróbuj i sam poczuj różnicę! 3 zamienniki tradycyjnego żelu do włosów, które najlepiej sprawdzają się w męskiej stylizacji na co dzień:
(1) GLINKA MODELUJĄCA Lekka konsystencja glinki zapewnia łatwość nakładania na włosy. Glinka daje bardzo elastyczne wzmocnienie włosom, nie usztywnia ich a jednocześnie formuje w pożądaną fryzurę, zwłaszcza bardziej swobodną. Glinka nie obciąża włosów, utrzymuje fryzurę nawet podczas intensywnego ruchu czy uprawiania sportów. Skutecznie zastępuje tradycyjny żel, który często zbyt mocno sklejał i usztywniał włosy. Zapewnia długotrwałe, elastyczne utrwalenie fryzury, nie spływa wraz z potem podczas aktywnego wysiłku, a jednocześnie łatwo zmywa się podczas mycia włosów szamponem. Glinka zapewnia efekt matujący.
(2) PASTA MODELUJĄCA Pasta wygładza i zmiękcza włosy, dając efekt zwiększenia ich objętości. Rozcierając przez chwilę opuszkami palców niewielką ilość pasty zauważysz wiążące się pasemka włókien, które w ten sam sposób wiążą się ze strukturą włosa, zapewniając zwiększenie ich objętości bez nadmiernego obciążania i sklejania. Pasta daje mocniejsze utrwalenie od Glinki i dlatego doskonale sprawdza się przy włosach trudnych do okiełznania, szybko i skutecznie pozwala nad nimi zapanować i uformować w pożądaną fryzurę - zarówno uporządkowaną jak i z efektem lekkiego potargania. W czasie zapuszczania włosów z krótkich na dłuższą fryzurę pasta pomaga zapanować nad niesfornymi odstającymi końcówkami. Włóknista struktura pasty zapewnia lekkość i szybkość w nakładaniu (rozcierasz odrobinę w dłoniach i formujesz palcami fryzurę), szybkie wiązanie się ze strukturą włosa, usztywniając je bez sklejania oraz łatwość zmywania podczas mycia włosów szamponem. Włóknista pasta daje podobnie jak Glinka efekt matujący.
(3) POMADA MODELUJĄCA Pomada nadaje włosom efekt połysku. Pomada zapewnia najmocniejszy efekt utrwalenia fryzury jednakże nawet ona nie skleja i nie obciąża nadmiernie włosów w przeciwieństwie do tradycyjnego żelu. Mimo, iż nadaje włosom tekstury nadal pozostają one elastyczne i przyjemnie miękkie w dotyku. Mocniej utrwalając pomada sprawdza się przy układaniu fryzur dłuższych, w sytuacjach kiedy nie mamy czasu na wizytę u fryzjera a odrastające włosy wymykają nam się po umyciu spod kontroli a także świetnie wspomaga rozprostowywanie włosów kręconych i formowanie w pożądaną fryzurę. Niewielką ilość pomady rozcieramy w dłoniach i formujemy włosy w swoim stylu. Pomada również łatwo zmywa się podczas mycia włosów szamponem.

Więcej
Pokazuje 0 - 48 z 66 elementów

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku

Realizacja: interaktywni.pro