Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Dovo Razor

  Dovo Razor

  Dovo Razor- niemiecki producent słynnych na całym świecie brzytew. Solingen, od regionu w Niemczech, jest nazwą chronioną prawnie i mogą używać jej wyłącznie producenci spełniający rygorystyczne wymogi jakościowe.

  Marka Dovo Solingen pochodzi z niemieckiej miejscowości Solingen. Solingen jest miastem, które od średniowiecza kojarzy się z produkcją najlepszych ostrzy i noży na świecie. To zasługa wykorzystywanych do produkcji wysokiej jakości surowców (w tym stali nierdzewnej), które się pozyskuje z bliskiego Zagłębia Ruhry.


  Dovo Razor istnieje od 1906 roku i choć zaczynało od produkcji brzytew do golenia, dziś zajmuje się produkcją również innych ostrzy wysokiej jakości  np. noży i nożyczek. Produkty Dovo są cenione na całym świecie. Jednym z nowocześniejszych produktów marki Dovo są tzw. brzytwy na wymienne ostrza, czyli shavette. Produkowane od lat 80. XX wieku stanowią popularną alternatywę dla klasycznej brzytwy i są stosowane zarówno przez profesjonalnych barberów i fryzjerów, jak i przez zwykłych miłośników golenia na mokro.


  Najpopularniejszym produktem DOVO Solingnen są jednak klasyczne brzytwy, które stanowią najlepszą deklarację miłości do kultury golenia. Brzytwy DOVO występują w wielu rozmiarach ostrza i formach, ale też w wielu wariantach cenowych. Są prawdziwymi, małymi dziełami sztuki dopracowanymi w najdrobniejszym szczególe. Na ostrzach widnieją piękne grawery, a uchwyty brzytew mogą przyjmować luksusową formę np. być wykonane z naturalnego bawolego rogu lub egzotycznego hebanu. W ofercie DOVO znajdziecie również akcesoria dla posiadaczy brzytew m.in. pasy do ostrzenia brzytew czy skórzane etui do przechowywania. Dovo Razor to również akcesoria do pielęgnacji paznokci. W sklepie znajdziecie szeroki wybór zestawów do paznokci w pięknych, stylowych etui. Sprzedajemy również nożyczki do podcinania zarostu tego producenta. Jak przystało na tę kultową markę – wszystko najwyższej jakości.


  Tajemnicą sukcesu marki jest nie tylko wysokiej jakości surowiec, z którego powstają ostrza (stal chirurgiczna nierdzewna najwyższej klasy, stal węglowa), ale też samo podejście do procesu produkcyjnego. Ostrza wykonują wykwalifikowani pracownicy z drobiazgową precyzją, wkładając w to cały swój kunszt. Wysokie standardy marki narzucają konsekwentne dbanie o najlepszą jakość swoich produktów pod kątem funkcjonalności i wzornictwa. Produkty DOVO spełniają najwyższe wymagania klientów z całego świata, a brzytwy tej marki to przedmioty niemal kultowe – są marzeniem każdego pasjonata klasycznego golenia na mokro.

  Zobacz więcej

  Wszystkie produkty marki

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku