Katalog

Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

Nasze rekomendacje

Our recommendations

Olejki do wąsów i brody oraz fluidy

Posiadanie kosmetyków do wąsów i brody nie powinniśmy ograniczać do produktów stylizujących. Stylizacja jest oczywiście bardzo ważna, ale istnieją też kosmetyki, które poza uatrakcyjnieniem wyglądu wąsów czy brody, mają również zadanie pielęgnujące zarost. Do takich właśnie produktów zaliczamy olejki i fluidy, które czynią brodę i wąsy nie tylko...

Posiadanie kosmetyków do wąsów i brody nie powinniśmy ograniczać do produktów stylizujących. Stylizacja jest oczywiście bardzo ważna, ale istnieją też kosmetyki, które poza uatrakcyjnieniem wyglądu wąsów czy brody, mają również zadanie pielęgnujące zarost. Do takich właśnie produktów zaliczamy olejki i fluidy, które czynią brodę i wąsy nie tylko ładniejszymi, ale i zdrowszymi. Zadbana i dobrze wypielęgnowana broda to najlepsza wizytówka eleganckiego mężczyzny, dlatego olejków do zarostu nie należy pomijać w swojej kosmetyczce.

Zarost na twarzy to jedyne włosy, które potrzebują natłuszczenia. Specjalne olejki i fluidy do brody spełnią tę funkcję najlepiej. Samo natłuszczenie włosów niewielką ilością olejku wpływa nie tylko na lepszy wygląd zarostu, ale i kondycję – jego i skóry. Zdrowa broda czy wąsy to przede wszystkim połysk i miękkość a to właśnie zapewniają te kosmetyki. Ogromnym atutem olejków do zarostu jest wygoda ich stosowania i niezwykła wydajność. Wystarczy kilka kropel roztartych w dłoniach i rozprowadzonych po zaroście, by cieszyć się fajnym efektem. Trzeba pamiętać, że olejki do brody i wąsów dobroczynnie działają również na skórę pod zarostem, dlatego podczas ich nakładania, nie bójmy się wcierać kosmetyku również w skórę. Cenionym atutem olejków jest również ich zróżnicowany zapach, który nadaje włoskom zarostu przyjemny aromat.

Olejek jest dowodem na to, że każda broda może wyglądać estetycznie i pociągająco. To dowód na to, że broda  nie jest efektem ignorancji i braku czasu na golenie, ale prawdziwym i co najważniejsze – eleganckim symbolem męskości.

W naszej ofercie posiadamy najwyższej jakości olejki do brody i fluidy takich firm jak: Bluebeards Revenge, Beards in Arms, Mr Kings, Proraso, B.Beard – marek często wykorzystywanych w profesjonalnych salonach barberskich. Spraw już dziś, by twoja broda uwodziła!

Więcej
Pokazuje 0 - 2 z 2 elementów

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku

Realizacja: interaktywni.pro