Lista kategorii

Zestawy do paznokci

Zestawy do paznokci to przydatne i praktyczne narzędzia do pielęgnacji dłoni, ale też świetny pomysł na prezent dla każdego mężczyzny. Jaki zestaw do paznokci dla mężczyzn warto kupić?

Zestawy do paznokci

Zestawy do paznokci to komplet akcesoriów do pielęgnacji paznokci. Poszczególne zestawy do paznokci mogą różnić się między sobą zawartością i wyglądem etui. Niemniej, wszystkie przyborniki służą jednemu – by dbać o dłonie i paznokcie ze szczególną starannością.zestaw do paznokci solingen

Jak wiadomo, dłonie są wizytówką człowieka. Mamy je praktycznie zawsze odkryte i widoczne, dlatego tym bardziej warto o nie dbać. Zestawy do paznokci umożliwiają kompleksową pielęgnację, a noszone przy sobie (służy temu poręczne etui) gwarantują nam szybkie i łatwe naprawienie każdej szkody wyrządzonej paznokciom np. podczas fizycznej pracy.

Zestaw do paznokci dla mężczyzn

Zestaw do paznokci dla mężczyzn nie różni się bardzo od kobiecego. Przybornik męski zwykle ma formę eleganckiego etui, które kryje w sobie rozmaite narzędzie typu: pilniczek do paznokci, nożyczki do paznokci, gilotynę, nożyczki do skórek i inne akcesoria do pielęgnacji skórek. Oczywiście zawartość zależy od wielkości takiego zestawu. Wyróżniamy np. bardzo podstawowy zestaw do paznokci dla mężczyzn składający się z 3 elementów, albo taki rozszerzony i większy, który zawiera już np. 8 elementów.

Podstawowymi akcesoriami, które powinien zawierać zestaw do paznokci dla mężczyzn są: nożyczki do paznokci, pilniczek i pęseta (o uniwersalnym zastosowaniu). Taki zestaw nie zajmuje dużo miejsca, więc można go zabrać ze sobą wszędzie. Jest niezbędnikiem w podróży, dzięki któremu nawet z dala od domu możemy zapewnić paznokciom ładny i schludny wygląd.

Zestaw do manicure dla mężczyzn na prezent zestaw do paznokci

Zestaw do manicure dla mężczyzn to świetny pomysł na prezent. Dlaczego? Bo to przede wszystkim niezbędnik, który przyda się każdemu panu. Po drugie – stylowy wygląd etui (często produkowane są z naturalnej skóry) sprawia, że zestaw do manicure dla mężczyzn cieszy oko. Idealny dla panów lubiących otaczać się ładnymi i luksusowymi przedmiotami.

Najlepszy zestaw do manicure dla mężczyzn kupisz w profesjonalnym sklepie dla mężczyzn np. Facetaria.pl. Tylko w takim miejscu masz gwarancję zakupu produktu najwyższej jakości, od renomowanego producenta. Szczególnej uwadze polecamy zestawy do paznokci niemieckich marek Titania lub Timor Solingen. Ich produkty powstają z najwyższej jakości stali.

Przeczytaj także:

Woda po goleniu bez alkoholu

Sklep dla brodaczy

Balsam po goleniu

 

 

 

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku

Realizacja: interaktywni.pro