Prezent dla dziadka

Prezent dla dziadkaDzień Dziadka, który obchodzimy 22 stycznia to ten moment, kiedy szczególnie ciepło myślimy o naszych rodzinnych seniorach. To dzień, w którym niezwykłym prezentem możemy wywołać na ich twarzy uśmiech i podziękować im za ich obecność w naszym życiu. Jak to zrobić? Proponując im sentymentalny powrót do przeszłości przy pomocy trafionego prezentu. Dzień Dziadka to wspaniała okazja, by podarować bliskim coś więcej niż przedmiot. Wybierając na prezent coś kultowego, pamiętającego ich czasy młodości, mamy szansę rozbudzić  w nich dawne wspomnienia i pragnienia. Oto kilka przykładów prezentów, które z pewnością uszczęśliwią niejednego Dziadka.

Tradycyjna brzytwa do golenia

Kultowy przedmiot dla niejednego starszego mężczyzny, który z nostalgią wspomina niezawodność tego narzędzia i dziś odrzuca nowoczesną technikę. Wybierając na prezent model brzytwy klasycznej np. od Dovo Solingen, który produkuje te akcesoria od ponad stu lat, możemy mieć pewność, że będzie to trafiony upominek, który zabierze dziadka w retro sentymentalną podróż do czasów, gdy golenie zarostu nie było rutyną a prawdziwym rytuałem.

Polecamy:

Maszynka do golenia na żyletki i pędzel z naturalnego włosia

Jeśli Twój dziadek kojarzy Ci się z nauką golenia zarostu, a wspominając ten okres, przypominasz sobie jak podziwiałeś jego ciężką, stalową, lekko rdzawiejącą maszynkę na żyletki czy lekko rozczapierzony pędzel do golenia,  dziś możesz spełnić i  jego, i swoje marzenia o powrocie do tamtych chwil.  Wybierz na prezent model maszynki tradycyjnej, utrzymanej w stylu retro, o cięższej rączce - całkowite zaprzeczenie dzisiejszej nowoczesności. Spośród pędzli wybierz ten z naturalnego włosia, najlepiej wykonany z bawolego rogu, egzotycznego drewna lub ręcznie polerowanej żywicy czyli materiałów obecnych w męskiej pielęgnacji od pokoleń.

Polecamy:

Mydła do golenia w tyglach

To prezent, który łączy tradycję z luksusem, dlatego świetnie się sprawdzi jako upominek dla dostojnych  starszych panów, którzy mimo wieku przywiązują wagę do elegancji i klasy. Mydło do golenia to prezent bardzo praktyczny – posłuży na długi czas. Stylowe drewniane tygle podkreślają wysoką jakość upominku i szacunek dla tradycji, co z pewnością zostanie docenione przez obdarowanego.

Polecamy:

Wody kolońskie i toaletowe

Klasyczne zapachy z pewnością trafią w gust starszego mężczyzny, który lubi o siebie dbać.  Jeśli Twój dziadek to gentleman, który na kobietach wciąż robi ogromne wrażenie – nowy- stary zapach z pewnością bardzo go ucieszy. Na prezent najlepiej wybrać klasyczne linie kultowych przedwojennych producentów takich jak np. Truefitt&Hill czy D.R. Harris. Nuty drzewa sandałowego, piżma czy aromaty korzenno-leśne to niemal historyczne zapachy a jakże ponadczasowe!

Polecamy:Truefitt & Hill TRAFALGAR COLOGNE woda kolońska 100 ml

Tradycyjne mydła kąpielowe

Rzadko który dziadek korzysta z żelów pod prysznic i mydeł w płynie, pozostając wiernym tradycyjnym kosmetykom, jakimi są mydła w kostkach. Dzisiejsze mydła zatraciły swoją dawną tożsamość, dlatego prezent w postaci tradycyjnego mydła – wytwarzanego według przedwojennych receptur i metod – z pewnością sprawiłby niejednemu dziadkowi wiele radości.  Luksusowe mydła do kąpieli, o pięknych tradycyjnych zapachach, z wyżłobionym logo producenta i w opakowaniu w stylu retro stanowią prawdziwą gratkę dla miłośników klasycznej pielęgnacji.

Polecamy:

Banner Dzień dziadka 22 stycznia

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku