Sale!
iKON B1 OSS głowica do maszynki Zobacz większe

iKON

iKON B1 OSS głowica do maszynki

iKON

iKON B1 OSS głowica do maszynki

Unikalna konstrukcja głowicy 2w1.

IKB1OSSHEAD

IKB1OSSHEAD4628

czekamy na dostawę

Dodaj do listy życzeń

Cena:

339,98 zł zł brutto


Do darmowej wysyłki brakuje
100,00

Wysyłka już od:

 • 12,99 zł (Paczkomat)
 • 13,99 zł (DPD)

Darmowa dostawa do Paczkomatu od 100 zł!

Mimo COVID-19 zamówienia wysyłamy na bieżąco.

Zobacz koszty dostawy

Zapytaj o produkt

Zapytaj przez e-mail

Telefonicznie
600 388 443 lub 22 772 43 23

Pon.—Pt., 9:00—16:00

Głowica iKON B1 OSS Open Closed Comb Deluxe do maszynki na standardowe, wymienne żyletki.

 • Unikalna konstrukcja głowicy combo (2w1): zamknięty grzebień i otwarty grzebień w zależności od strony głowicy. W jednej maszynce można skorzystać z zalet obu konstrukcji głowicy.
 • Krótka śruba mocująca. Więcej na temat rodzajów maszynek do golenia na żyletki dowiesz się tutaj.
 • Głowica wykonana w całości ze stali nierdzewnej, okrywana czarną, połyskującą powłoką B1 (autorska technologia iKON).
 • Wyprodukowana w USA.
 • Do głowicy pasują wszystkie standardowe żyletki.

Do głowicy polecamy uchwyty producenta iKON. Można ją też użyć z rączkami innych producentów pod warunkiem że długość gwintu w rączce jest nie mniejsza niż 10 mm.

Uwaga: Czarna powłoka głowicy B1 pełni rolę wyłącznie estetyczną i zapobiega powierzchniowemu utlenianiu się stali nierdzennej i powstawaniu ewentualnych plamek/przebarwień pojawiających się na skutek kontaktu stali nierdzewnej z wodą o różnej twardości, kosmetykami do golenia, różnymi rodzajami stali żyletek, metalowymi stojakami, etc. Powłoka B1 nie jest bardzo twarda i dość łatwo ją zarysować mechanicznie (np. poprzez upadek, otarcie o inne twarde i/lub ostre przedmioty). W zależności od intensywności i sposobu użytkowania, z czasem powłoka B1 może podlegać przetarciom, szczególnie na krawędziach, co jest normalnym zużyciem tego materiału i nie stanowi wady produktu. Przetarcia mogą też wystąpić nawet po kilku użyciach w miejscu skręcenia głowicy z rączką  i na gwincie (w miejscach niewidocznych po skręceniu maszynki). W celu zapewnia długiego, bezproblemowego użytkowania zalecamy ochronę głowicy przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi/otarciami o inne przedmioty, a w szczególności odpowiednie zabezpieczanie maszynki w podróży. Zarysowania mechaniczne głowicy spowodowane przez użytkownika nie stanowią o wadzie produktu i nie są podstawą do reklamacji.

Waga głowicy: 30 g

Regulacja ekspozycji ostrzanie
Grzebień głowicy maszynkizamknięty i otwarty (2w1)

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.


Dodaj swoją opinię

Produkty komplementarne

Ostatnio oglądane w sklepie

 • iKON B1 OSS głowica do maszynki
  Cena :

  339,98

  Oczekiwanie na dostawę

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku