Wszystkie opinie

Mark

kwi 22, 2024
4
(4/5
Żyletki ASTRA Superior Platinium (zielone) 5 sztuk
Żyletki dobre w atrakcyjnej cenie. Porównując z żyletkami Feather nie odbiegają aż tak jakością, ponieważ zarówno jedne i drugie oferują taką samą ilość goleń, tzn góra 3. Na uwagę na pewno pod względem kryteriów cena/jakość z Astra, zasługują Żyletki Lord Cool Super Stainless Blades (czerwone). Bardzo podobna - dobra jakość golenia, bez zacięć. Cena atrakcyjna, zatem, nie ma sensu przepłacać 2-3 krotnie za Feather(cena tutaj nie odzwierciedla jakości. Jedynie mit)
 
Mark

kwi 22, 2024
1
(1/5
Żyletki Lord Super Stainless 5 sztuk
Żyletki bardzo słabe, wystarczają tylko na 1 raz. Kolejne golenie to już 25 minut.
 
Rafał

kwi 18, 2024
5
(5/5
Barbus Classic woda po goleniu 60ml
Woda nadspodziewanie delikatna, o przyjemnym klasycznym zapachu - oldschoolowym, ale nie dziadkowym jak np Wars. Nie wywołuje podrażnień, efekt chłodzenia bardzo subtelny. W swojej cenie zdecydowanie zasługuje na 5 gwiazdek.
 
Rafał

kwi 18, 2024
5
(5/5
LEA Classic - luksusowy krem do golenia w tubce 100g
Krem o bardzo ładnym i klasycznym zapachu, efekt chłodzenia dla mnie jest dodatkową zaletą. Piana gęsta i wydajna, faktycznie bardzo łagodny dla skóry, chroni przed podrażnieniami.
 
Pleasure

kwi 17, 2024
5
(5/5
TABAC ORIGINAL EDC woda kolońska 150ml
Mój ulubieniec. Zapach retro, dosyć ciężki, ale rewelacja! Obowiązkowy produkt w mej szafce...
 
K Artur

kwi 15, 2024
5
(5/5
Żyletki Fatip Stainless 10 sztuk
Dobre żyletki, według mnie umiarkowanie ostre, jednak spokojnie dają radę nawet z twardszym zarostem. Bardzo przyjemne w odczuciu na skórze, golą skutecznie, łagodnie i bez podrażnień. Wyższą cenę rekompensują trwałością i jakością wykonania, w moim przypadku starczają na wiele goleń. Plus za produkcje w europie. Polecam
 
K Dariusz

kwi 11, 2024
5
(5/5
CELLA ASL woda po goleniu 100ml
Super woda, zakupiłem zieloną i czerwoną. Obie warte uwagi i polecenia. Zapach fajny i przyjemny. Polecam.
 
K Dariusz

kwi 11, 2024
5
(5/5
Żyletki ASTRA Superior Platinium (zielone) 50 sztuk
Próbowałem wielu żyletek, jednak zielona Astra jest dla mnie najlepszym wyborem. Polecam.
 
K Dariusz

kwi 11, 2024
5
(5/5
CELLA ASL Bio Aloe Vera woda po goleniu 100ml
Świetna woda, miałem dylemat przed zakupem ale produkt szczerze polecam.
 
G Dariusz

kwi 6, 2024
5
(5/5
Żyletki KAI 5 sztuk
Po użyciu żyletek KAI mogę stwierdzić że nie ma czegoś takiego jak agresywne i ostre żyletki. Są po prostu żyletki nie odpowiadające typowi skóry. Używałem Astry, Feathera i innych naprzemiennie i były naprawde dobre jeśli skóra była dobrze przygotowana do golenia. Jeśli nie, to mikrozacięcia (takie z których krew leci dopiero po skończeniu golenia) i podrażenienia nie raz występowały.

Z żyletką KAI, nie muszę specjalnie przygotowywać skóry przed goleniem. Mogę z marszu i w pośpiechu się ogolić bez podrażnień czy pieczenia.

Dla upewnienia się wróciłem na pare goleń do Feathera i te same problemy. Także poszukiwania mojej żyletki zakończone i trzeba kupić największy zapas :-) Każdemu życzę podbnego znaleziska.

Golę się Muhle R41.
 
Strona: 12345