Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Wszystkie opinie

  Marcin

  sty 13, 2021
  3
  (3/5
  Żyletki Rapira Super Stainless 10 sztuk
  Potwierdzam 2 do 3 razy nic więcej. Szarpie
   
  Andrzej

  sty 13, 2021
  5
  (5/5
  Klar Seifen KLASSIK mydło do golenia w tyglu 110g
  Żenada, kiedy tutaj nie zajrzę żeby kupić to mydło to jest niedostępne, macie je w ogóle kiedykolwiek?
  Administrator:
  Pytania dotyczące dostępności produktów uprzejmie prosimy kierować na adres email sklepu. Jednocześnie informuję, że to jest miejsce do wystawiania recenzji, a nie uzyskiwania informacji o dostępności. Czasowe niedostępności produktów sprowadzanych bezpośrednio od producentów z zagranicy niestety mogą się zdarzyć z różnych powodów. Staramy się uzupełniać stany brakujących produktów na bieżąco, ale nie zawsze jest to możliwe i zależne od nas. Mamy teraz specyficzną sytuację epidemiologiczną w całej Europie, więc czasowe niedostępności mogą wystąpić. Produkt powinien wrócić do oferty w najbliższych tygodniach. W międzyczasie zachęcam do zakupu mydła KLAR z innych, dostępnych obecnie w sklepie linii zapachowych.
   
  .-.-.

  sty 12, 2021
  4
  (4/5
  CLUBMAN Pinaud AS Whiskey Woods woda po goleniu mini 50ml
  Idealny zapach na jesień i zimę. Wyrazisty, trochę słodkawy i ciężki. Dobrze odkaża skórę po goleniu. Jestem ciekaw innych zapachów tej firmy.
   
  Dariusz

  sty 12, 2021
  3
  (3/5
  Goodfellas Smile Shibusa 2 - woda po goleniu 100ml
  Mocno słodki zapach, marcepan migdały. Zależy co kto lubi. Własciwości bardzo dobre, skóra gładka.
   
  Dymitr

  sty 10, 2021
  5
  (5/5
  Muhle R41 maszynka do golenia na żyletki otwarty grzebień
  R41?Dla mnie bomba. Miałem kiedyś przygodę z motylem ale miałem wówczas lat 17. Potem była brzytwa na żyletki i jest nadal gdy się zapuszczę...
  R 41 golę się zwykle późnym wieczorem po kilku głębszych... Agresywna? Może czasem ale ałun pomaga ;-) Dla mnie torpeda.
   
  Jarosław

  sty 9, 2021
  5
  (5/5
  Timor Solingen TTO 1322 maszynka do golenia na żyletki
  Kupiona po to by powrócić po 30 latach do tradycyjnego golenia. Żyletka Feather plus ta maszynka to bardzo dobry i szybki efekt golenia, którego nie osiągnie się obecnymi gotowcami z kilkoma ostrzami. Jest łagodna i trzeba się postarać żeby się zaciąć. Nieskomplikowany i łatwy w obsłudze mechanizm motylkowy mocowania żyletki ułatwia szybkie oczyszczenie maszynki po goleniu. Godna polecenia dla początkujących i tych, którzy chcą po latach powrócić do golenia żyletką.

   
  .-.-.

  sty 8, 2021
  4
  (4/5
  Lucky Tiger Aspen AS woda po goleniu 473ml
  Zapach rzeczywiście przyjemny, świeży, czuć nuty cytrusowe, drzewne itp. Skóra po aplikacji nie jest tłusta. Szybko się wchłania. Płyn farbuje na niebiesko.
   
  Paweł

  sty 7, 2021
  5
  (5/5
  ALPA WINDSOR FRESH woda po goleniu 100ml
  Miłe zaskoczenie zapachowe,nuty cytrusowe i drzewne ale te pierwsze bardziej z tyłu.Przede wszystkim wyczuwam jakby żywicę drewna lub korę.Polecam świetny produkt
   
  Jose

  sty 6, 2021
  5
  (5/5
  Żyletki ASTRA Superior Platinium (zielone) 100 sztuk
  Gole się nimi od roku. Dla mojego zarostu, średniotwardy, gole się nimi ponad 7x. Wydaje mi się, ze wszystko zależy od odpowiedniego kąta i docisku głowicy maszynki.
   
  rafalJG

  sty 6, 2021
  3
  (3/5
  Speick Men (niebieski) krem do golenia w tubce 75ml
  Krem polecany na forach, ale przereklamowany. Zapach ziołowy - typowo niemiecki, choć przy dłuższym używaniu można się przyzwyczaić. Piana gęsta, wzorowa, ale ze słabym poślizgiem i słabo zmiękczająca twardy zarost. Pielęgnacyjnych właściwości nie zauważyłem. Po pierwszej tubie wróciłem do czerwonego Proraso, które jest zdecydowanie lepszym golidłem. Druga tubka poczeka w szufladzie. Za te cenę lepiej kupić coś z włoskich, fajnie pachnących produktów.
   
  Strona: 12345

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku