Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Cena

  zakres:


  Resetuj

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Stojaki na maszynki i pędzle do golenia

  W naszej ofercie, poza akcesoriami do golenia na mokro, znajdziecie też dodatkowe przedmioty, które ułatwią życie golącym. W tym dziale oferujemy wam stojaki na maszynki i pędzle do golenia. Dzięki nim utrzymacie swoje akcesoria do golenia w należytym porządku.

  Czytaj więcej poniżej

  Stojaki na maszynki i pędzle do golenia to bardzo potrzebne akcesoria, które przydadzą się wszystkim golącym. Mają funkcję bardzo praktyczną, bo utrzymują pędzle i maszynki do golenia w należytym porządku, ale też są swoistą dekoracją łazienki. Dzięki stojakom na maszynki i pędzle do golenia, zapewniamy tym przedmiotom właściwe przechowywanie i dzięki temu dłuższą żywotność.  Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy stojak na pędzel do golenia lub uchwyt na maszynkę do golenia. Albo po prostu stojak, który pomieści obydwa te akcesoria.

  Stojak na pędzel do golenia

  Stojak na pędzel do golenia oraz na maszynkę to świetny pomysł na upominek dla posiadacza tych akcesoriów. Mężczyźni zwykle przechowują swoje pędzle do golenia w niewłaściwy sposób – wkładając je do kosmetyczki lub pozostawiając na leżąco np. na umywalce, gdzie w ten sposób narażają pędzel na nieustanny kontakt z wilgocią i bakteriami. Tymczasem właściwe przechowywanie pędzla polega na chronieniu jego włosia. Najbardziej optymalną pozycją dla umytego pędzla jest powieszenie go włosiem na dół. Inną możliwością jest postawienie pędzla włosiem do góry, choć jest to pozycja już nieco trudniejsza dla właściwego osuszenia włosków pędzla i ich formowania.

  Stojak na pędzel do golenia – rodzaje

  Stojak na pędzel do golenia to najlepszy wybór. Ten dodatek uchroni pędzel przed zniszczeniem, a przy tym będzie go pięknie eksponował w łazience. W naszej ofercie znajdziecie różne rodzaje takich stojaków. Różnią się od siebie kształtem i materiałem. Bardzo ważne jest odpowiednie dobranie takiego stojaka pod konkretny model pędzla. Niektóre stojaki są dedykowane tylko jednej wielkości pędzla lub jednemu rodzaju, dlatego należy zwrócić uwagę, czy dane akcesorium jest uniwersalne i czy na pewno będzie pasować. W tym celu warto sugerować się opisem, który zamieszczamy pod każdym takim stojakiem.

  W naszej ofercie znajdziecie stojaki na pędzle do golenia wykonane z metalu – w wykończeniu chromowanym lub złoconym. Posiadamy też w sklepie tańsze stojaki wykonane z tworzywa sztucznego w różnym kolorze – od przezroczystych, po czarne i białe. Wyglądają bardzo nowocześnie. Dzięki urozmaiconemu designowi, możemy dobrać swój uchwyt nie tylko do pędzla, ale i do stylu łazienki.

  Stojak na maszynkę do golenia

  Stojak na maszynkę do golenia to najpopularniejszy dodatek wybierany przez miłośników golenia na mokro. Maszynka do golenia jest bowiem bardzo trudna w przechowywaniu, a uchwyt szybko rozwiązuje ten problem. Maszynka nie powinna być zostawiona na umywalce, a po umyciu nie należy jej zamykać w pojemniku, bo to uniemożliwia odparowanie drobinek wody z jej wnętrza.

  Najlepszym sposobem przechowywania jest postawienie jej – do góry lub do dołu głowicą. Nie da się zrobić tego bez stojaka. Dzięki odpowiedniemu uchwytowi, maszynka nie ma kontaktu z wilgocią i jest pięknie wyeksponowana. Najpopularniejszym rodzajem stojaka na maszynkę są uchwyty pozwalające jej na zwisanie głowicą do dołu. W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów tego typu stojaków – wykonanych z metalu lub tworzywa sztucznego.

  Bardzo ciekawą propozycją jest uchwyt pozwalający na utrzymanie maszynki w pozycji pionowej, głowicą do góry. Jest to forma takiej minimalistycznej, stabilnej podstawy, w którą wkłada się uchwyt maszynki. Ten stojak na maszynkę dedykowany jest konkretnemu modelowi narzędzia do golenia. Przed zakupem sprawdź, czy dana podstawa będzie pasować do uchwytu twojej maszynki.

  Stojak na pędzel do golenia i maszynkę w jednym

  Bardzo popularne w naszym sklepie są uchwyty uniwersalne, które stanowią podporę zarówno dla pędzla, jak i maszynki do golenia. Tego typu stojaki posiadają dwa miejsca na zawieszenie tych akcesoriów i kompleksowo rozwiązują problem z nieuporządkowanymi przyrządami do golenia. W naszej ofercie znajdziecie między innymi stojaki wykonane z metalu o różnym kolorze – od srebra, przez złoto, aż po elegancką czerń. Design stojaków jest również urozmaicony. Możemy wybrać uchwyt bardziej klasyczny, albo postawić na nowoczesność. Stojaki na pędzle i maszynki do golenia zwykle są oferowane przez samych producentów maszynek i pędzli, a tym samym najczęściej są dedykowane właśnie produktom pochodzącym z tej samej fabryki. Dzięki temu, możemy idealnie dobrać stojak do naszych akcesoriów do golenia, zarówno pod kątem dopasowania wielkości czy kształtów, jak i wizualnego wykończenia.

  Stojak na pędzel i maszynkę może być rozbudowany o dodatkowy element, jakim jest miseczka (tygielek) do wyrabiania piany. Taki zestaw pięknie prezentuje się na łazienkowej półce. Jest to również świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Wystarczy tylko znać rodzaj akcesoriów, jakich używa, by dobrać właściwy stojak. Polecamy wybór stojaka z naszej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość każdego produktu w naszym sklepie.

  Pokazuje 0 - 45 z 45 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku