Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Luksusowe zestawy do golenia z pędzlem

  Polecamy największy w sieci wybór ekskluzywnych zestawów do tradycyjnego golenia "Wet Shave"(czyli na mokro) dla mężczyzn, gdzie w każdym zestawie jest obowiązkowy pędzel oraz maszynka do golenia.

  Czytaj więcej poniżej

  Zestawy do golenia dla mężczyzn

  W zależności od preferowanych ostrzy oferujemy ekskluzywne zestawy do golenia dla mężczyzn z pędzlem oraz maszynkami na wkłady Gillette Mach3 czyli trzyostrzowe, Gillette Fusion czyli pięcioostrzowe oraz maszynki klasyczne na standardowe żyletki wszystkich producentów. W naszych ekskluzywnych zestawach oferujemy pędzle z włosia borsuka, w tym nie podcinane mechanicznie i ręcznie formowane włosie borsuka Silver Tip, Best/Fine Badger, Pure Badger oraz tradycyjne pędzle z włosia dzika Pure Bristle. Każdy mężczyzna z pewnością wybierze zestaw do golenia odpowiedni dla siebie. Bogate wzornictwo i różnorodność modeli stanowią ofertę na każdą kieszeń. Niektóre zestawy dodatkowo są wyposażone w dodatkowe przybory - np. stylową miseczkę do golenia na krem lub mydło.

  Ekskluzywne zestawy do golenia to numer jeden wśród pomysłów na prezent dla mężczyzny z gwarancją zadowolenia obdarowanego! Przybory do golenia są prezentem, który zawsze znajduje uznanie u mężczyzny, w przeciwieństwie do wielu niepraktycznych gadżetów, które szybko lądują na dnie szafy lub biurka.

  Zestawy czołowych producentów światowych takich jak: Merkur Solingen, Muhle, Edwin Jagger oraz Omega to gwarancja udanego prezentu. Dodatkowo polecamy atrakcyjne cenowo nasze firmowe zestawy Facetaria.pl złożone z najwyższej klasy przyborów renomowanych producentów.

  Pokazuje 0 - 48 z 62 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku