Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Dostępność

  Cena

  zakres:


  Resetuj

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Kosmetyki do depilacji i golenia głowy

  Nie tylko zarost na twarzy wymaga golenia. Mężczyźni dbający o komfort i estetyczny wygląd często stosują depilację. Niechciane owłosienie czy nierówne łysienie na głowie to powody, dla których golenie nie ogranicza się jedynie do powierzchni twarzy. Dobrze ogolone ciało to większy komfort życia, ale też łatwiejsza pielęgnacja. Depilację zaleca ...

  Nie tylko zarost na twarzy wymaga golenia. Mężczyźni dbający o komfort i estetyczny wygląd często stosują depilację. Niechciane owłosienie czy nierówne łysienie na głowie to powody, dla których golenie nie ogranicza się jedynie do powierzchni twarzy. Dobrze ogolone ciało to większy komfort życia, ale też łatwiejsza pielęgnacja. Depilację zaleca się między innymi panom, którzy są bardzo aktywni fizycznie na co dzień, to bowiem sprzyja utrzymaniu higieny osobistej na najwyższym poziomie nawet w obliczu wzmożonego pocenia się. 

  Sprawdź nasze kosmetyki do golenia ciała dla mężczyzn. W ofercie posiadamy między innymi: żele do golenia głowy (depilacja głowy), żele do golenia całego ciała oraz kremy do depilacji dla mężczyzn. Poza kosmetykami oferujemy również maszynki do golenia ciała. Wszystko od najlepszych producentów, co daje gwarancję najwyższej jakości depilacji. Super ślizg oraz bogata piana umożliwią każdemu mężczyźnie pozbycie się niechcianego owłosienia w krótki i łatwy sposób.

  Więcej
  Pokazuje 0 - 7 z 7 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku

  Realizacja: interaktywni.pro