Obcinaczki do paznokci, gilotyny

Gilotyny do paznokci to najczęściej wybierane przyrządy do skracania paznokci przez mężczyzn. Dlaczego? Bo są bardzo wygodne i proste w użyciu, a na dodatek łatwiejsze w przechowywaniu niż np. klasyczne nożyczki do paznokci. Gilotyny do paznokci nie wymagają specjalnych umiejętności i łatwo się je obsługuje nawet lewą ręką.

Czytaj więcej poniżej

Ostre nożyczki do paznokci to wybór bardziej profesjonalny, ale też nie dla każdego odpowiedni. Nie każdy mężczyzna potrafi się nimi sprawnie posługiwać. Z drugiej strony np. takie nożyczki do paznokci Credo Solingen to gwarancja profesjonalnego skrócenia płytki paznokciowej. Nożyczki umożliwiają cięcie bardziej opływowe i kształtne. Po obcinaniu paznokci cążkami, prawie zawsze trzeba później płytkę paznokcia wyrównać pilniczkiem.

Praktyczne cążki do paznokci

Gilotyny do paznokci to również narzędzia o większej sile cięcia twardej płytki paznokciowej. To cążki do bardzo twardych paznokci, więc sprawdzą się również w przypadku pielęgnacji stóp. Cążki do twardych paznokci u stóp posiadają niezawodne ostrze i wygodny w obsłudze mechanizm. Najlepsza gilotyna do paznokci to narzędzie wykonane z wysokiej jakości materiałów, a przez to niezawodne. Gilotyna do paznokci ze stali nierdzewnej produkowana jest między innymi przez firmę Dovo Solingen i Credo Solingen, które słyną z wysokiej jakości stali wykorzystywanej w rozmaitych ostrzach narzędzi np. do golenia. Sama marka jest gwarantem długowiecznej użyteczności tego akcesorium.

Facetaria oferuje również produkty innych marek – wszystkie sprawdzone i bardzo dobrej jakości. Gilotynka do paznokci marki Titania to również kultowy produkt w tej dziedzinie. Najlepsza gilotyna do paznokci to taka, która poza obcinaczką posiada również pilniczek do paznokci. Dzięki temu zapewnia kompleksową dbałość o płytki paznokci w każdych warunkach, również w podróży.

Na wyjazdy i w podróż warto zabrać ze sobą kompaktowy przedmiot. Takim jest mała gilotynka do paznokci np. marki Titania czy Credo Solingen. Dzięki temu, że ma niewielki rozmiar, zmieści się nawet w portfelu.

Aktywne filtry

Timor Solingen 409 duża gilotynka do paznokci

90mm. Duża gilotyna. Stal nierdzewna. Niemiecka

0 1 2 3 4 (3)
Cena: 19,99 zł
  • Bestseller
Gilotynka do paznokci stal chromowana 1052/1 Titania Niemcy

54mm. Mała gilotynka. Titania Niemcy.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 5,99 zł
  • Bestseller
Credo Solingen gilotyna do paznokci 65mm, seria popart

65mm. 5 KOLORÓW. Stal nierdzewna. Schowek na ścinki. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 39,99 zł
Credo Solingen gilotyna do paznokci 58mm

58mm. Mała gilotynka. Mat. Niemiecka

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 14,99 zł
Credo Solingen gilotyna do paznokci 82mm

82mm. Duża gilotyna. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 17,99 zł
Credo Solingen gilotyna do paznokci dla diabetyków

82mm. Dla diabetyków. Credo Pop Art

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 14,99 zł
Timor Solingen 408 mała gilotynka do paznokci

90mm. Mała gilotynka. Stal nierdzewna. Niemiecka

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 14,99 zł