Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Dostępność
  Producent
  Cena
  zakres:


  Resetuj

  Nasze rekomendacje

  Pudry do włosów

  Pudry do włosów mają za zadanie zwiększenie objętości włosów i uniesienie ich u nasady aby fryzura wyglądała na bardziej bujną i puszystą. Puder do włosów to bardzo sypki proszek, którego mikro drobinki przyczepiają się do włosów pod wpływem ciepła i sprawiają, że staja się one grubsze, bujniejsze, uniesione u nasady co daje optyczne wrażenie jakby włosów było więcej.

  Czytaj więcej poniżej

  Pudry fryzjerskie dla mężczyzn - jakie mają działanie?

  Puder pozwala przykryć nieco zakola lub drobne przerzedzenia włosów na głowie. Dodatkowo puder do włosów sprawia, że stają się one bardziej elastyczne i łatwiejsze do stylizacji. Puder zwiększający objętość włosów łatwo zmywa się z każdym myciem włosów. Pudry do włosów są bardzo wydajne, odrobina roztarta w dłoniach wystarcza do jednorazowej aplikacji a nadmierna ilość może włosy zbytnio obciążyć. Lepiej zacząć od minimalnej ilości i ewentualnie czynność powtórzyć niż zaaplikować zbyt dużo pudru na włosy.

  Pokazuje 0 - 1 z 1 elementów
  • LS&B VOLUMATTE puder zwiększający objętośc włosów 10g

   LS&B VOLUMATTE puder zwiększający objętośc włosów 10g

   Puder zwiększający objętość z proteinami.

   0 1 2 3 4 (0)
   Cena :

   49,99

   W magazynie
   Add to cart

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku