Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Dostępność

  Producent

  Cena

  zakres:


  Resetuj

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Szczotki do rąk i paznokci dla mężczyzn

  Poręczne szczotki do rąk i paznokci to bardzo praktyczny gadżet w kosmetyczce każdego mężczyzny. Polecamy wykonane z drewna bukowego z naturalnym włosiem dzika jednio i dwu stronne szczotki angielskiej firmy Kent z królewską gwarancją jakości.

  Czytaj więcej poniżej

  Nowoczesna szczotka do rąk i paznokci 

  Szczotki do rąk i paznokci to produkty znacząco ułatwiające higienę dłoni. Dzięki szczotkom możliwe jest precyzyjne i dokładne oczyszczenie trudno dostępnych miejsc na naszych rękach. Warto wybierać szczotki do rąk i paznokci, które charakteryzuje bardzo dobra jakość, bo to gwarantuje nam długotrwałe korzyści z ich użytkowania. Najlepsze szczotki do rąk i paznokci na rynku, docenione przez mężczyzn na całym świecie, znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

  Szczotki do paznokci i do rąk nie muszą być zwyczajne. Te od najlepszych producentów są luksusowymi i stylowymi gadżetami. Polecamy w szczególności szczotki drewniane, które zawsze wyglądają bardzo modnie. Najlepsze drewniane szczotki do rąk i paznokci produkuje angielska firma KENT. Jest to królewska marka o dużym prestiżu, dlatego i sam produkt jest szlachetny. Drewniane szczotki wykonane są zwykle z twardego i odpornego na zniszczenie drewna bukowego – zaimpregnowanego. Szlachetności szczotce, a jednocześnie ekologicznego sznytu dodaje naturalne włosie pozyskiwane ze szczeciny dzika. Szczotki do rąk i paznokci wykonane ze szczeciny mają wiele atutów. Włosie jest twarde, ale jednocześnie elastyczne. Nie odkształca się i nie mięknie nadmiernie podczas moczenia wodą. Sprawdza się świetnie w czyszczeniu delikatnych przestrzeni pod paznokciami.

  Wygodne szczoteczki do paznokci dla mężczyzn

  Drewniane szczoteczki do rąk i paznokci występują w naszym sklepie w różnorodnych rodzajach. W ofercie posiadamy szczotki z wydłużonym uchwytem, o rozmiarze XL. Idealne dla mężczyzn o dużych dłoniach. W sklepie można nabyć również dwustronne szczotki do rąk i paznokci. Z jednej strony włosie jest przeznaczone do ogólnego czyszczenia dłoni, natomiast druga strona posiada krótkie i wąskie pasmo włosia idealne do czyszczenia przestrzeni pod paznokciami. Szczotki do rąk i paznokci można u nas zakupić w wybranym kolorze, bo niektóre modele występują w różnych wersjach kolorystycznych. Dla miłośników ekologii polecamy szczotki wykonane z naturalnego drewna, nielakierowanego. Produkt jest dzięki temu bardzo elegancki i stylowy, wpisujący się w skandynawski minimalizm.

  Zapraszamy do Facetarii po najlepsze szczotki do rąk i paznokci, prosto od zagranicznych producentów.

  Zobacz również: cążki do paznokci

  Pokazuje 0 - 10 z 10 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku