Nożyczki do paznokci

Nożyczki do paznokci to najważniejsze narzędzie do pielęgnacji paznokci. Są częściej wybierane niż np. gilotynki, które nie tną już tak precyzyjnie. Nożyczki do paznokci powinny być wysokiej jakości, bo dzięki temu zapewnimy swoim dłoniom najlepszą pielęgnację, muszą zagwarantować precyzyjne cięcie, ale też być bezpieczne dla użytkownika i nie narażać na zranienia. Najlepsze nożyczki do paznokci kupisz w sklepie Facetaria.pl

Czytaj więcej poniżej

Jaki model nożyczek kosmetycznych wybrać?

Nożyczki kosmetyczne to uniwersalny przedmiot, z którego korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie ma tu podziału na modele męskie i damskie, choć modele mogą się różnić między sobą nieco wyglądem. Sprzedajemy zarówno klasyczne nożyczki do paznokci, jak i te nieco bardziej wydłużone, które zwykle dedykowane są paznokciom u stóp, gdyż wydłużony kształt pozwala łatwiej nimi operować podczas pielęgnacji trudniej dostępnych miejsc.

Nożyczki do paznokci mogą również różnić się nieco kształtem (wyglądem) samego ostrza. Bardziej precyzyjne cięcie zapewniają nożyczki z ostrym szpicem. To profesjonalny model nożyczek ze stali nierdzewnej dedykowany osobom mającym wprawę w ich użytkowaniu. Ostro zakończone końcówki ostrza umożliwiają dotarcie nożyczkami do trudno dostępnych miejsc, w które wrasta się paznokieć.  Z drugiej strony łatwiej się nimi zranić, więc nie zalecamy ich początkującym użytkownikom, bo wymagają dużo skupienia, staranności i wprawy.

Nożyczki ze stali nierdzewnej - postaw na jakość

Nożyczki ze stali nierdzewnej to doskonały wybór dla osób, które zwracają uwagę na jakość i trwałość swoich narzędzi do pielęgnacji paznokci. Bez względu na to, czy potrzebujesz nożyczek do obcinania, czy do usuwania wrastających paznokci, u nas znajdziesz odpowiednie narzędzia. Twoja kosmetyczka z pewnością doceni ten produkt, ponieważ nożyczki ze stali nierdzewnej są łatwe w użyciu i dostosowują się do różnych preferencji. Spełniają zadania tradycyjnych cążków, a jednocześnie nadają się także do pracy jako nożyczki do manicure. Dlatego nożyczki ze stali nierdzewnej są doskonałą alternatywą dla innych narzędzi do pielęgnacji paznokci. Sprawdź naszą ofertę i wybierz profesjonalne nożyczki do paznokci, którymi można wykonywać bardziej skomplikowane czynności niż tradycyjnymi nożyczkami i cążkami.

Dostępne w asortymencie nożyczki do twardych paznokci posiadają również łagodnie zakończone ostrze np. modele Credo Solingen. Są to nożyczki zwykle przeznaczone dla diabetyków, które po pierwsze minimalizują ryzyko zranienia, a po drugie zapewniają bardzo ostre cięcie nawet najtwardszych płytek paznokciowych. Model wpisuje się zatem w potrzeby osób chorych na cukrzycę, które są obarczone ryzykiem wystąpienia dolegliwości zwanej stopą cukrzycową. Dla cukrzyków polecamy również nożyczki z powłoką antyalergiczną, które chronią naskórek przed podrażnieniem.

Najlepsi producenci nożyczek do paznokci

Podczas zakupów należy zwracać uwagę przede wszystkim na materiał, z jakiego wykonano narzędzie. Dobre nożyczki do paznokci produkuje się z wysokiej jakości stali nierdzewnej – bardzo odpornej, trwałej i bezpiecznej. Najlepsze modele produkują takie firmy jak Titania czy Credo Solingen. To kultowe marki w zakresie akcesoriów dla mężczyzn, znane na całym świecie. Dzięki Facetaria.pl w ich posiadaniu może być każdy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze nożyczki do paznokci dla mężczyzn i kobiet.

Wybór odpowiednich nożyczek jest kluczowy do tego, by nadać paznokciom właściwy kształt. Najlepsi producenci tego rodzaju narzędzi oferują szeroką gamę produktów, w tym obcinacze do paznokci, nożyczki do skórek oraz nożyczki do wzrastających paznokci. Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa producenci starają się zaprojektować narzędzia tak, aby zapewnić łatwość i precyzję podczas obcinania paznokci. Bezpieczne nożyczki powinny mieć dobrze wyprofilowane ostrza, które pozwalają właściwie zaokrąglić krawędzie paznokci. Zabieg obcinania powinien być wykonany szybko i sprawnie, dlatego warto inwestować w dobrej jakości nożyczki. Nie tylko w gabinecie kosmetycznym można mieć styczność z profesjonalnymi narzędziami - nożyczki do paznokci są również idealne do użytku domowego. Skracanie ich w domowym zaciszu jest proste i higieniczne, jednak należy pamiętać o odpowiednich technikach oraz zachowaniu czystości narzędzi.

Aktywne filtry

Nożyczki do paznokci dla mężczyzn czarne 1090/10N seria MADE FOR MEN Titania Niemcy

Ostre i precyzyjne nożyczki do paznokci Serii TITANIA FOR MEN.

0 1 2 3 4 (2)
Cena: 19,99 zł
  • Bestseller
Credo Solingen nożyczki do paznokci, stal nierdzewna

Profesjonalne. Z ostrym szpicem. Stal nierdzewna. Niemieckie

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 79,99 zł
Credo Solingen nożyczki do paznokci, zakrzywione, stal nierdzewna

Profesjonalne. Zakrzywione. Stal nierdzewna. Niemieckie

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 82,99 zł
Credo Solingen nożyczki do paznokci stóp

Długie nożyczki do stóp. Niemieckie

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 59,99 zł
Credo Solingen nożyczki do paznokci dla diabetyków

Dla diabetyków. Powłoka antyalergiczna. Niemieckie

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 47,99 zł
Timor Solingen 5379 nożyczki do paznokci i skórek (2w1), stal nierdzewna

2w1. Ostre nożyczki do paznokci i skórek. Stal nierdzewna. Timor Solingen.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 62,99 zł
Timor Solingen 5381 nożyczki do paznokci, stal nierdzewna

Ostre i zakrzywione nożyczki do paznokci. Stal nierdzewna. Timor Solingen.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 59,99 zł
Credo Solingen nożyczki do paznokci stóp dla diabetyków

Do twardej płytki paznokcia. Dla diabetyków. Niemieckie

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 59,99 zł
  • Czekamy na dostawę