Nożyczki do paznokci

Nożyczki do paznokci to najważniejsze narzędzie do pielęgnacji paznokci. Jest częściej wybierane niż np. gilotynki, które nie tną już tak precyzyjnie. Nożyczki do paznokci powinny być wysokiej jakości, bo dzięki temu zapewnimy swoim dłoniom najlepszą pielęgnację, muszą zagwarantować precyzyjne cięcie, ale też być bezpieczne dla użytkownika i nie narażać na zranienia. Najlepsze nożyczki do paznokci kupisz w sklepie Facetaria.pl

Jaki model nożyczek kosmetycznych wybrać?

Nożyczki kosmetyczne to uniwersalny przedmiot, z którego korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Nie ma tu podziału na modele męskie i damskie, choć modele mogą się różnić między sobą nieco wyglądem. Sprzedajemy zarówno klasyczne nożyczki do paznokci, jak i te nieco bardziej wydłużone, które zwykle dedykowane są paznokciom u stóp, gdyż wydłużony kształt pozwala łatwiej nimi operować podczas pielęgnacji trudniej dostępnych miejsc.

Nożyczki do paznokci mogą również różnić się nieco kształtem (wyglądem) samego ostrza. Bardziej precyzyjne cięcie zapewniają nożyczki z ostrym szpicem. To profesjonalny model nożyczek ze stali nierdzewnej i zwykle jest on dedykowany osobom mającym wprawę w ich użytkowaniu. Ostro zakończone końcówki ostrza umożliwiają dotarcie nożyczkami do trudno dostępnych miejsc, w które wrasta się paznokieć.  Z drugiej strony łatwiej się nimi zranić, więc nie zalecamy ich początkującym użytkownikom, bo wymagają dużo skupienia, staranności i wprawy.

Nożyczki ze stali nierdzewnej - postaw na jakość

Dostępne w asortymencie nożyczki do twardych paznokci posiadają również łagodnie zakończone ostrze np. modele Credo Solingen. Są to nożyczki zwykle przeznaczone dla diabetyków, które minimalizują po pierwsze ryzyko zranienia, a z drugiej strony zapewniają bardzo ostre cięcie nawet najtwardszych płytek paznokciowych. Model wpisuje się zatem w potrzeby osób chorych na cukrzycę, które są obarczone ryzykiem wystąpienia dolegliwości zwanej stopą cukrzycową. Dla cukrzyków polecamy również nożyczki z powłoką antyalergiczną, które chronią naskórek przed podrażnieniem.

Podczas zakupów należy zwracać uwagę przede wszystkim na materiał, z jakiego je wykonano. Dobre nożyczki do paznokci produkuje się z wysokiej jakości stali nierdzewnej – bardzo odpornej, trwałej i bezpiecznej. Najlepsze modele produkują takie firmy jak: Titania czy Credo Solingen. To kultowe marki w zakresie akcesoriów dla mężczyzn, znane na całym świecie. Dzięki Facetaria.pl w ich posiadaniu może być każdy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na najlepsze nożyczki do paznokci dla mężczyzn i kobiet.

 

Aktywne filtry

Nożyczki do paznokci dla mężczyzn czarne 1090/10N seria MADE FOR MEN Titania Niemcy

Ostre i precyzyjne nożyczki do paznokci Serii TITANIA FOR MEN.

0 1 2 3 4 (2)
Cena: 19,99 zł
  • Bestseller
Credo Solingen nożyczki do paznokci, stal nierdzewna

Profesjonalne. Z ostrym szpicem. Stal nierdzewna. Niemieckie

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 79,99 zł
Credo Solingen nożyczki do paznokci stóp

Długie nożyczki do stóp. Niemieckie

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 59,99 zł
Credo Solingen nożyczki do paznokci stóp dla diabetyków

Do twardej płytki paznokcia. Dla diabetyków. Niemieckie

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 59,99 zł
Credo Solingen nożyczki do paznokci dla diabetyków

Dla diabetyków. Powłoka antyalergiczna. Niemieckie

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 47,99 zł
Timor Solingen 5379 nożyczki do paznokci i skórek (2w1), stal nierdzewna

2w1. Ostre nożyczki do paznokci i skórek. Stal nierdzewna. Timor Solingen.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 64,99 zł
Timor Solingen 5381 nożyczki do paznokci, stal nierdzewna

Ostre i zakrzywione nożyczki do paznokci. Stal nierdzewna. Timor Solingen.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 59,99 zł
  • Czekamy na dostawę