Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Cena

  zakres:


  Resetuj

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Woski do stylizacji włosów

  Dlaczego warto stosować wosk do włosów dla mężczyzn do stylizacji? Woski to produkty o średnim, elastycznym, nieusztywniającym utrwaleniu każdej fryzury. Woski do włosów męskich oferują wykończenie matujące lub z połyskiem, w zależności od tego, jaki rodzaj stylizacji bardziej nam odpowiada! A Ty jakie efekt wybierzesz?

  Czytaj więcej poniżej

  Wosk do włosów dla mężczyzn - idealny kosmetyk do stylizacji!

  Zazwyczaj męskie tradycyjne woski do włosów męskich mają wspaniałe zapachy, uprzyjemniając w ten sposób poranną toaletę lub wieczorne przygotowanie na imprezę. Woski do włosów mają bardzo szerokie zastosowanie i pozytywne działanie na włosy. Zwiększają ich objętość, dodają tekstury, wygładzają końcówki, pomagają zapanować nad kosmykami, porządkują lub podkreślają tzw. fryzury nieuporządkowane. Tradycyjne woski do włosów mają raczej gęstą konsystencję i wymagają mocniejszego rozgrzania, roztarcia w dłoniach przed nałożeniem na włosy. Jednakże niektórzy producenci jak np. Baxter of California, American Crew czy LS&B oferują woski do włosów dla mężczyzn w bardziej luźnej formie płynnej lub kremowej a nawet w połączeniu z żelem czy gumą.

  Wosk do włosów dla mężczyzn - czy poradzi sobie z każdym rodzajem włosów?

  Wosk to produkt wszechstronny do utrwalenia niemal każdej fryzury. Wosk do stylizacji doskonale sprawdza się przy włosach suchych, cienkich i normalnych - woski do włosów męskich dodają struktury i tworzą dodatkową warstwę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi. Często zawarte w wosku wyciągi roślinne lub witaminy, działają dodatkowo odżywczo na włosy. W przypadku włosów tłustych i skłonnych do przetłuszczania należy używać niewielkiej ilości wosku do jednorazowej aplikacji aby włosów zbytnio nie obciążać. Woski do włosów dla mężczyzn można stosować zarówno na włosy suche jak i wilgotne.

  Pokazuje 0 - 6 z 6 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku