Woski do stylizacji włosów

Dlaczego warto stosować wosk do włosów dla mężczyzn do stylizacji? Woski to produkty o średnim, elastycznym, nieusztywniającym utrwaleniu każdej fryzury. Woski do włosów męskich oferują wykończenie matujące lub z połyskiem, w zależności od tego, jaki rodzaj stylizacji bardziej nam odpowiada! A Ty jakie efekt wybierzesz?

Czytaj więcej poniżej

Wosk do włosów dla mężczyzn - idealny kosmetyk do stylizacji!

Zazwyczaj męskie tradycyjne woski do włosów męskich mają wspaniałe zapachy, uprzyjemniając w ten sposób poranną toaletę lub wieczorne przygotowanie na imprezę. Woski do włosów mają bardzo szerokie zastosowanie i pozytywne działanie na włosy. Zwiększają ich objętość, dodają tekstury, wygładzają końcówki, pomagają zapanować nad kosmykami, porządkują lub podkreślają tzw. fryzury nieuporządkowane. Tradycyjne woski do włosów mają raczej gęstą konsystencję i wymagają mocniejszego rozgrzania, roztarcia w dłoniach przed nałożeniem na włosy. Jednakże niektórzy producenci jak np. Baxter of California, American Crew czy LS&B oferują woski do włosów dla mężczyzn w bardziej luźnej formie płynnej lub kremowej a nawet w połączeniu z żelem czy gumą.

Wosk do włosów dla mężczyzn - czy poradzi sobie z każdym rodzajem włosów?

Wosk to produkt wszechstronny do utrwalenia niemal każdej fryzury. Wosk do stylizacji doskonale sprawdza się przy włosach suchych, cienkich i normalnych - woski do włosów męskich dodają struktury i tworzą dodatkową warstwę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi. Często zawarte w wosku wyciągi roślinne lub witaminy, działają dodatkowo odżywczo na włosy. W przypadku włosów tłustych i skłonnych do przetłuszczania należy używać niewielkiej ilości wosku do jednorazowej aplikacji aby włosów zbytnio nie obciążać. Woski do włosów dla mężczyzn można stosować zarówno na włosy suche jak i wilgotne.

Aktywne filtry

Mad Dog - wodny wosk do stylizacji włosów 100ml

100ml. Wosk wodny nabłyszczający. Włoski.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 24,99 zł
JnL Pomada Slick and Grease Wax 100ml

100ml. Slick back i fryzury zaczesywane.

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 68,99 zł
LS&B ORIGINAL CLASSIC WAX klasyczny wosk do włosów 100g

100g. Rum i drzewo sandałowe. Wosk klasyczny męski.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 56,99 zł
  • Czekamy na dostawę
  • Bestseller
Mad Dog - wosk-balsam do stylizacji brody i włosów 100g

100 g. Nowość! 2w1. Stylizacja włosów i brody. Włoski.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 29,99 zł
  • Czekamy na dostawę