Drogi Kliencie!

Przygotowaliśmy dla Ciebie prosty i czytelny program lojalnościowy zachęcający do regularnego zaopatrywania się właśnie u nas. Zachęcamy do wygodnych zakupów ze stałym rabatem już od pierwszego zamówienia. 

Program lojalnościowy dla stałych Klientów.

Dla stałych Klientów Sklep oferuje program lojalnościowy, który umożliwia dokonywanie zakupów z rabatem 5% na produkty oferowane w sklepie.

Aby skorzystać z rabatu 5% należy spełnić (łącznie) poniższe 2 wymagania: a) założyć konto w Sklepie; b) zapisać się na usługę "Newsletter Facetaria.pl" podczas rejestracji konta Klienta.

Po spełnieniu powyższych 2 warunków podczas składania zamówienia w sklepie Klientowi do składanego zamówienia naliczony zostanie rabat 5% dla każdego zamawianego produktu. W podsumowaniu zamówienia będą wyświetlone przekreślone ceny pierwotne (bez rabatu) i nowe ceny uwzględniające przyznany rabat 5%.

Warunkiem koniecznym skorzystania z programu lojalnościowego jest wykorzystanie interfejsu Sklepu do złożenia zamówienia i zalogowanie się na swoje konto, rabat nie jest udzielany przy zamówieniach składanych telefonicznie.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół Facetaria.pl

Więcej na temat programu lojalnościowego znajdziesz w Regulaminie Sklepu.