Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Cena

  zakres:


  Resetuj

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Kosmetyki podróżne dla mężczyzn

  W tej sekcji proponujemy poręczne zestawy pielęgnacyjne przydatne podczas wyjazdów wakacyjnych i biznesowych. Zestawy podróżne sprawdzają się szczególnie przy podróżowaniu samolotem, w mniejszych opakowaniach kosmetyki będziemy mogli zabrać do samolotu w bagażu podręcznym.

  Czytaj więcej poniżej

  Zestaw kosmetyków podróżnych dla mężczyzn powinien być nie tylko poręczny i kompaktowy, ale przede wszystkim dobrej jakości. Nawet w podróży warto pamiętać, że codzienna, właściwa pielęgnacja jest ważna dla naszego samopoczucia. Sprawdź, gdzie kupić m. in. zestawy kosmetyków do samolotu.

  By zapewnić sobie właściwą pielęgnację w trakcie wyjazdu, a jednocześnie nie powiększać swojego bagażu o kilogramy kosmetyków, warto postawić na zestaw kosmetyków podróżnych. Takie komplety proponują nawet luksusowe marki, więc nawet na wyjeździe nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych zapachów i kremów. Zestawy podróżne charakteryzuje ich niezwykła ekonomiczność. Są przystępnie zapakowane np. w kosmetyczkę, zawierają najpotrzebniejsze środki pielęgnacyjnie ? znacznie mniejszej wielkości niż te posiadane w domu, a ponadto są bardzo wydajne. 

  Zestaw kosmetyków podróżnych

  Zestaw kosmetyków podróżnych powinien zawierać najważniejsze męskie produkty do pielęgnacji ciała, twarzy, zarostu i włosów. W czasie podróży jesteśmy narażenie zwykle na działanie większej ilości czynników, które mogą szkodzić naszemu wyglądowi – czynniki atmosferyczne, zanieczyszczenia, stres. Chodzi tu zarówno o samą drogę, która bywa długa i męcząca, ale również funkcjonowanie w miejscu, do którego się udajemy. Cele podróży bywają różne, ale bez względu na charakter wyjazdu, nie powinniśmy być zwolnieni z obowiązku dbania o swoje ciało. Zarówno w delegacji służbowej, jak i na wakacjach, nasz wygląd jest ważny. Jeśli nie dla innych, to choćby dla własnego dobrego samopoczucia.

  Zestawy kosmetyków podróżnych powinny składać się z najczęściej stosowanych produktów i akcesoriów. Takim typowym must have w podróży są męskie środki myjące czyli wszelkiego rodzaju żele i mydła do mycia oraz szampony do włosów. Jeśli regularnie golimy zarost, nie obejdziemy się bez akcesoriów do golenia, a jeśli posiadamy dłuższy zarost, musimy wyposażyć się w kosmetyki do pielęgnacji zarostu. W podróży trudno się obejść bez kremu do twarzy, wody toaletowej czy kosmetyku do stylizacji włosów. Reszta produktów kosmetycznych powinna być dobrana przez mężczyzn na podróż subiektywnie. Na wyjazd bierzemy to, bez czego nie możemy się po prostu obejść.

  Zestaw kosmetyków podróżnych powinien charakteryzować się kompaktowym rozmiarem i wygodą opakowań, szczególnie jeśli mamy na myśli np. zestaw kosmetyków do samolotu. W miarę możliwości ograniczajmy zabieranie kosmetyków w szklanych opakowaniach oraz o dużych pojemnościach. Warto poszukać swoich ulubionych produktów do pielęgnacji w mniejszych opakowaniach. W Facetaria.pl znajdziecie nie tylko pomniejszone pudełka i buteleczki najbardziej luksusowych produktów, ale i gotowe zestawy podróżne. To duże ułatwienie dla często podróżujących mężczyzn.

  Zestaw kosmetyków do samolotu

  Jeśli w podróż wybieramy się samolotem, rodzaj i rozmiar kosmetyków zaczyna mieć jeszcze większe znaczenie. Już nie tylko chodzi o wygodę. Według prawa, do samolotu można zabrać płynne substancje jedynie w opakowaniach nie większych niż 100 ml. Możliwości więc są dwie – albo przelejemy kosmetyki z większych opakowań do specjalnych buteleczek  o dozwolonej pojemności, albo od razu wyposażymy się w męskie kosmetyki typowo podróżne. W ofercie Facetarii znajdziemy m. in. podróżny zestaw do golenia Men-u. Kosmetyki Men-U są sprzedawane również osobno w pomniejszonych opakowaniach, a co ważne, są to produkty mocno skoncentrowane, dlatego ich nawet niewielka ilość starcza na bardzo długo. Zestawy kosmetyków do samolotu to świetne rozwiązanie.

  Polecamy również naszą ofertę na akcesoria podróżne do golenia!

  Pokazuje 0 - 46 z 46 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku