Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Kosmetyki podróżne dla mężczyzn

  W tej sekcji proponujemy poręczne zestawy pielęgnacyjne przydatne podczas wyjazdów wakacyjnych i biznesowych. Zestawy podróżne sprawdzają się szczególnie przy podróżowaniu samolotem, w mniejszych opakowaniach kosmetyki będziemy mogli zabrać do samolotu w bagażu podręcznym.

  Czytaj więcej poniżej

  Podróżne zestawy kosmetyków do samolotu

  O przydatności tego typu zestawów wie o tym każdy, komu linie lotnicze choć raz zdążyły zagubić bagaż i dostarczyć dopiero po kilku dniach lub kazały wyrzucić ulubiony kosmetyk do kosza przy bramce bezpieczeństwa, bo przekraczał pojemność 100ml. Zestaw kosmetyków do samolotu oraz zestawy podróżne mini sprawdzą się doskonale podczas krótkich wyjazdów. Podręczne akcesoria możesz zawsze mieć pod ręką w teczce, torbie czy plecaku.

  Zachęcamy do zakupu zestawów kosmetyków podróżnych, które doskonale sprawdzających się w podróżach służbowych oraz na wyjazdach urlopowych. Zestawy z kosmetyczką to także dobry pomysł na praktyczny, męski prezent.

  Polecamy również naszą ofertę na akcesoria podróżne do golenia!

  Pokazuje 0 - 46 z 46 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku