Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Dostępność

  Cena

  zakres:


  Resetuj

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Grzebienie do włosów dla mężczyzn

  Grzebienie do włosów są bardzo popularnymi akcesoriami wśród mężczyzn. Atutem grzebienia jest jego rozmiar – jest płaski dlatego można go zabrać ze sobą niemal wszędzie. Na dodatek, rodzajów grzebieni do włosów jest tak dużo, że bez problemu można kupić taki, który idealnie spełni nasze oczekiwania.

  Czytaj więcej poniżej

  Facetaria.pl oferuje grzebienie do włosów najwyższej jakości, w tym grzebienie męskie wykańczane ręcznie. Akcesoria dostępne u nas to bestsellery wśród męskich grzebieni, będące przedmiotami pożądania mężczyzn z całego świata. Oferujemy grzebienie różnego rodzaju – w rozmaitych wielkościach, kształtach i o różnych rozstawach ząbków. Wszystko po to, by udało się dobrać grzebień idealny do naszej fryzury i jak najbardziej wygodny do użytkowania. W sklepie znajdziesz grzebienie do włosów cienkich i grubych, krótkich, długich, kręconych, ale też grzebienie do stylizacji włosów.

  Grzebienie do włosów i ich rodzaje

  Grzebienie do włosów występują w różnych kształtach i rozmiarach. Wyróżniamy grzebienie z uchwytem oraz takie, które posiadają ząbki na całej swej długości. Różnice między grzebieniami do włosów mogą również wynikać z samych ząbków. Niektóre grzebienie do włosów męskich mają rzadsze rozstawienie ząbków, inne są bardziej zagęszczone (wąskie przerwy między ząbkami). Te pierwsze zwykle przeznaczone są do włosów grubych i dłuższych, te drugie do cienkich i krótkich. Uniwersalnym grzebieniem do włosów jest model łączący dwa rodzaje rozstawów ząbków – połowa grzebienia jest gęściej rozstawiona, połowa rzadziej. Ząbki w grzebieniu mogą mieć również różną długość – rząd zębów jest na przemian krótki i długi. Ten model grzebienia męskiego świetnie sprawdza się w rozczesywaniu mokrych i splątanych włosów.

  Grzebienie do włosów mogą się różnić także wielkością. W ofercie znajdziecie wąskie grzebienie, jak i takie, które są szersze (te zwykle wybierane są do dłuższej fryzury). Wybór właściwego rozmiaru grzebienia warto podyktować również preferencjami i wygodą. Posiadacze dużych dłoni powinni wybierać większe grzebienie. Jeśli szukasz czegoś na podróż lub chcesz mieć grzebień zawsze przy sobie, warto postawić na grzebień składany, który ma kompaktowy rozmiar.

  Jaki powinien być dobry grzebień do włosów? Na pewno właściwie dobrany do rodzaju fryzury – tu w razie niepewności warto zasięgnąć opinii sprzedawcy przed zakupem. Po drugie należy zwracać uwagę na jakość grzebienia. Najlepsze grzebienie do włosów to te ręcznie wykończone, których ząbki są łagodnie wykończone i nie podrażniają skóry głowy. Warto postawić na grzebień wykonany z trwałego tworzywa, ale też trzeba dbać o to, by grzebień był również estetyczny i ładny. Największą popularnością cieszą się grzebienie do włosów marki Kent, która słynie z ogromnej oferty i wysokiej jakości tego typu akcesoriów.

  Pokazuje 0 - 32 z 32 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku