Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Luksusowe maszynki do golenia na wkłady

  Maszynki do golenia na wkłady to wygodna aczkolwiek zazwyczaj droższa niż z użyciem żyletki czy brzytwy forma golenia na mokro. Pozwalają na przyzwoite golenie, ale bez rytualnej otoczki, jaka towarzyszy goleniu się maszynką na żyletki.

  Czytaj więcej poniżej

  Maszynki do golenia z wymiennymi wkładami 

  Maszynki do golenia z wymiennymi wkładami zwykle wybierane są przez mężczyzn, którzy oszczędność czasu przedkładają nad oszczędność finansową i przywiązanie do tradycji golenia. W naszej ofercie można znaleźć maszynki systemowe na wkłady 3, 5 i 6 ostrzowe hiszpańskiego producenta LEA, których bardzo wysoka jakość a jednocześnie przystępna cena stanowią bardzo korzystną alternatywę dla dość drogich wkładów Gillette Mach3 i Fusion.

  W naszej ofercie maszynki na wkłady to w dużej mierze przedmioty luksusowe ale i stale poszerzana oferta maszynek systemowych w przystępnych cenach i zapewniających bardzo gładkie i komfortowe golenie. Są one kompromisem osiągniętym między goleniem klasycznym a nowoczesną pielęgnacją. Z jednej strony mamy do czynienia z pięknymi, luksusowymi, efektownymi i drogimi uchwytami, jakie spotykamy głównie w maszynkach na żyletki, a z drugiej strony mamy zwykłą głowicę na wkład. Wkład można sobie dowolnie dobierać do preferencji.  Mogą to być maszynki jednoostrzowe, maszynki dwuostrzowe, maszynki na trzy ostrza a nawet maszynki pięcioostrzowe (patrz Fusion). Gdy ostrza się stępią, konieczna jest wymiana wkładu na nowy. Wymiana jest prosta, choć same ostrza są droższe od klasycznych żyletek. W ofercie posiadamy maszynki na wkłady kultowego producenta Muhle, który proponuje różne rodzaje głowic Gillette np. Mach3 lub Fusion. Bestsellerem ostatnich lat są w naszym sklepie systemowe maszynki na wkłady hiszpańskiego producenta LEA, Laa Perfect 6, Lea Perfect 3 oraz LEA Sensitive 5 idealnie sprawdzająca się u osób ze skórą skłonna do podrażnień. Wkłady 6 ostrzowe, 5 ostrzowe i 3 ostrzowe są w bardzo konkurencyjnej cenie w stosunku do masowych liderów w tej branży a ich jakość zapewnia bardzo gładkie i komfortowe golenie.

  Wysokiej jakości maszynki i wkłady do golenia

  W sklepie posiadamy również nisko budżetowe maszynki jednorazowe tzw. jednorazówki, które nie mają już tylu ostrzy, co maszynki luksusowe o drogich głowicach, ale za to umożliwiają tanie i szybkie golenie zarostu. Mogą mieć jednak problem z usunięciem zarostu gęstego i twardego, z czym na pewno lepiej poradziłyby sobie inne narzędzia do golenia. Maszynki na wkłady jednorazowe to zwykle rozwiązanie najczęściej wybierane w podróży – zajmują niewiele miejsca, nie trzeba o nie specjalnie dbać a po użyciu można je po prostu wyrzucić, polecamy maszynki Figaro oraz 2 i 3 ostrzowe maszynki Lea.

  Pokazuje 0 - 32 z 32 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku