Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Pomady do stylizacji włosów

  Pomada do włosów męska  - wodna, woskowa czy mieszana? Na czym polega różnica? Fryzura w jakiej czujemy się najlepiej jest podstawą do tego, by mieć dobre samopoczucie przez cały dzień lub w trakcie ważnego wieczoru. Pomady do włosów dla mężczyzn z oferty sklepu Facetaria sprawią, że będziesz czuć się pewnie i atrakcyjnie niezależnie od okazji!

  Czytaj więcej poniżej

  Pomada do włosów męska - wybierz najlepszy rodzaj dla siebie!

  Pomady do stylizacji tradycyjnie produkowane były na bazie tłuszczu, wosku pszczelego lub mikrokrystalicznego dzięki czemu poza utrwaleniem nadawały włosom połysku. Pomada do włosów dla mężczyzn na bazie wosku zapewniają fryzurze mocne utrwalenie i bardzo dobrze znoszą wilgoć ale dość ciężko je zmyć. Coś za coś. Dla tych, którzy chcieliby produkt łatwo zmywalny powstały pomady wodne lub mieszane wodno woskowe. Nie są aż tak odporne na wilgoć ale na ogół trzymają fryzurę przez cały dzień a ich zmycie nie sprawia większego kłopotu. Pomady do włosów męskie wodne mają postać bardzo zbliżoną do tradycyjnego żelu do włosów natomiast są bardziej elastyczne i mniej usztywniające włosy. Fryzura trzyma się natomiast włosy pozostają elastyczne. Pomady wodne szczególnie dobrze sprawdzają się w okresie letnim i przy ciepłych temperaturach za to są mniej odporne na wilgoć niż pomady do włosów dla mężczyzn woskowe czy tradycyjne woski do włosów. Pomady wodne zazwyczaj w mniejszym lub większym stopniu dają efekt połysku natomiast pomady woskowe mogą dawać efekt połysku, naturalny lub matujący. Wybierz idealną pomadę do włosów męską dostosowaną do swoich preferencji!

  Pokazuje 0 - 35 z 35 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku