Zestawy do brody i wąsów

Posiadanie brody, szczególnie stylowej, wymaga odpowiedniego zaplecza pielęgnacyjnego w postaci kosmetyków i akcesoriów do brody. Zestawy do brody to obowiązkowe wyposażenie każdego brodacza, który chce swoim zarostem wzbudzać podziw. Bo ładna broda to broda zadbana.

Czytaj więcej poniżej

Zestawy do brody - kompleksowa pielęgnacja

Broda, jak włosy na głowie, wymaga kompleksowej pielęgnacji, a więc: regularnego mycia, odżywienia, podcinania, modelowania i stylizacji. To wszystko może brodzie zapewnić zestaw do pielęgnacji zarostu, czyli komplet najbardziej przydatnych kosmetyków i akcesoriów do brody i wąsów.

Po co brodaczowi zestaw do dbania o brodę? Odpowiedź wydaje się co najmniej oczywista. Każda broda czy wąsy muszą być zadbane, a nie jest to możliwe bez dedykowanych brodzie produktów. Zarost każdego dnia narażony jest na oddziaływanie wielu szkodliwych czynników – nie tylko pogodowych. Poza zarostem cierpieć może także skóra, którą on pokrywa. To na niej zbierają się zanieczyszczenia, gromadzi się sebum, a rosnąca broda dodatkowo podrażnia. Regularna dbałość o zarost przy pomocy odpowiednich kosmetyków i akcesoriów minimalizuje ryzyko pogorszenia się kondycji brody i skóry. Odpowiednie produkty kosmetyczne, które zawiera zestaw do pielęgnacji brody, wzmacniają cebulki włosa, same włoski i czynią je zdrowszymi. Wypielęgnowany zarost to jedyny modny zarost.

Wybierz zestaw do stylizacji brody

Podstawowy zestaw do brody czy też zestaw do pielęgnacji wąsów powinien zawierać kosmetyki do czyszczenia zarostu, jego odżywienia i modelowania. Elementy zestawu służące do czyszczenia to oczywiście szampon do brody lub mydło do mycia brody, ale także grzebień do brody lub szczotka do zarostu. W odżywieniu zarostu pomoże kosmetyk o działaniu zarówno regenerującym włos i skórę, jak i upiększającym. Tu sprawdzą się wszelkiego rodzaju olejki do brody, odżywki do brody lub balsamy do brody. Na koniec warto zainwestować w kosmetyki i akcesoria pozwalające na stylizację zarostu. Zestaw do stylizacji zarostu powinien zawierać nożyczki do brody lub trymer, maszynkę lub brzytwę do podgalania zarostu oraz kosmetyk utrwalający nadaną formę brodzie np. wosk do wąsów i brody. Zestaw do modelowania brody to jedyny zestaw, który możemy zastąpić wizytą u profesjonalnego barbera. Na podcinanie czy podgalanie i stylizowanie brody można raz na jakiś czas udać się do salonu fryzjerskiego, ale raczej codzienną pielęgnację musimy swojej brodzie zapewnić już sami.

Wybór między gotowymi zestawami a indywidualnym doborem produktów

Zestawy do pielęgnacji brody mogą występować w różnych wariantach. Możemy nabyć gotowy zestaw do pielęgnacji brody przygotowany przez producenta albo skompletować produkty według własnego uznania w dobrym sklepie z produktami do męskiej pielęgnacji. Najlepszy sklep daje nam obydwie możliwości. Facetaria umożliwia zakup zarówno gotowego kompletu do brody, jak i oferuje szeroki wybór poszczególnych produktów dla brodaczy, z których sami możemy wybrać to, co najlepsze. Z pomocą służy tu personel sklepu, który ma dużą wiedzę na temat pielęgnacji brody i z pewnością doradzi najbardziej odpowiednie produkty. Wśród gotowych zestawów w naszym sklepie można nabyć m. in. zestaw do stylizacji brody.

Zestaw brodacza to świetny pomysł na prezent dla osoby, która np. dopiero zaczęła zapuszczać swój zarost lub uczy się jego pielęgnacji. Zestaw do wąsów to trafiony upominek dla wąsacza. Zestaw prezentowy dla brodacza pozwoli mu na kompleksową pielęgnację zarostu najlepszymi produktami, na poziomie bardzo profesjonalnym. Najlepszy zestaw prezentowy do brody kupisz w sklepie Facetaria.pl.

Tajniki wyboru idealnego zestawu do pielęgnacji brody

Jak wybrać najlepszy zestaw do pielęgnacji brody? Wszystko zależy od naszych indywidualnych potrzeb. Jeśli jesteśmy na początku drogi zapuszczania zarostu, potrzebne zapewne będzie wszystko. W tym przypadku radzimy samodzielnie skompletować idealny zestaw kosmetyków do brody i akcesoriów. Warto zasięgnąć rady pracowników naszego sklepu, którzy podpowiedzą, które produkty warto wybrać dla siebie. Dzięki temu unikniecie kupowania zbędnych i drogich akcesoriów i zainwestujecie jedyne w te obowiązkowe, o najbardziej efektywnym działaniu. Wyznacznikiem pomocniczym przy wyborze może być również cena. W naszym sklepie znajdziecie zarówno bardzo luksusowe produkty do zarostu, jak i te w przystępnych cenach. Wszystkie kosmetyki i akcesoria w naszej ofercie są dobrane z dużym naciskiem na wysoką jakość. Zestawy dla brodaczy mogą różnić się marką i zawartością, ale podkreślamy, ze każdy z nich ma dobrą jakość, która zadowoli każdego. Kosmetyki wchodzące w skład zestawów są oparte na najlepszych składnikach, najczęściej roślinnych, dobrze tolerowanych przez alergików. Akcesoria  zaś wykonane są z najlepszych materiałów, co zapewnia im długą żywotność i najlepszą efektywność. Wśród zestawów dla brodaczy znajdziecie produkty takich marek jak: Mr Kings, Clubman Pinaud czy Titania.

Zestawy dla brodaczy to obecnie najbardziej pożądane przez mężczyzn prezenty. Zestawy do stylizacji brody zawierające luksusowe woski do zarostu czy też olejki do jego zmiękczania to nie tylko praktyczne, ale i bardzo stylowe oraz oryginalne upominki.

Aktywne filtry

Cella zestaw prezentowy do brody

Cella Milano Zestaw prezentowy szczotka do brody i kosmetyki. Elegancki i praktyczny.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 159,99 zł
CLUBMAN Pinaud wosk koloryzujący do wąsów z grzebykiem, czarny 14g

14g. Czarny. Ze szczoteczką/grzebykiem. USA.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 33,98 zł
CLUBMAN Pinaud wosk koloryzujący do wąsów z grzebykiem, brązowy 14g

14g. Brązowy. Ze szczoteczką/grzebykiem. USA.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 33,98 zł
CLUBMAN Pinaud wosk koloryzujący do wąsów z grzebykiem, jasny brąz 14g

14g. Jasny brąz. Ze szczoteczką/grzebykiem. USA.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 33,98 zł
CLUBMAN Pinaud wosk do wąsów z grzebykiem, bezbarwny (neutral) 14g

14g. Wosk neutralny do wąsów ze szczoteczką/grzebykiem. USA.

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 33,98 zł
Cella zestaw prezentowy do brody 2 cz.

Innowacyjne kosmetyki dla brodaczy. Super zestaw. Z wyciągiem Moringi i Pantenolem.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 129,99 zł
Titania 1050/9MENOP nożyczki do wąsów i brody z grzebykiem

BESTSELLER z Niemiec. Zestaw nożyczki do brody i wąsów oraz grzebyk.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 32,99 zł
  • Czekamy na dostawę
  • Bestseller