Pianki do włosów dla mężczyzn

Pianki do włosów to powszechnie stosowane kosmetyki. Najczęściej służą nam do stylizacji fryzur, bo mają właściwości utrwalające niemal każde uczesanie. Ale to nie jedyna korzyść ze stosowania pianki do włosów.

Czytaj więcej poniżej

Zastosowanie pianek do włosów

Zazwyczaj pianki do włosów stosujemy przy robieniu fryzur wymagających stabilizacji. Pianka utrwala uczesanie w dużym stopniu i pozwala cieszyć się nienaganną fryzurą przez cały dzień. Zaletą pianki do włosów jest na pewno łatwość jej użycia i dostępność. Facetaria.pl oferuje produkty tylko wysokiej jakości. Ponieważ stawiamy na kosmetyki zdrowe i skuteczne, nasze pianki do włosów dla mężczyzn to topowe produkty. Najlepsza pianka do włosów to taki kosmetyk, który poza właściwościami utrwalającymi, posiada również właściwości pielęgnacyjne. Dzięki temu mamy do czynienia z kosmetykiem uniwersalnym i kompleksowym, który w najlepszy sposób pozwala nam zadbać o jakość naszych włosów.

Pianka do włosów ze sklepu Facetaria

W naszym sklepie znajdziesz produkty, których nie ma w zwykłych drogeriach. Są to np. wysokiej jakości pianki do włosów dla mężczyzn od włoskiej marki Tiemmeti. Każda z nich oferuje bogactwo składników odżywczych i ochronnych tak jak np. nawilżająca pianka do włosów z olejkami naturalnymi. Dzięki dodatkowym składnikom odżywczym pianka odżywia włosy i ich cebulki, uzupełnia ubytki w strukturze włosa, zmiękcza go i nadaje blask. Pianka do włosów przeciw puszeniu to jeden z najchętniej wybieranych rodzajów kosmetyków do stylizacji fryzury przez mężczyzn.

Naprawcza pianka z olejkiem arganowym

Olejek arganowy w składzie pianki do włosów stanowi niezwykłe lekarstwo. Ma właściwości pielęgnująco-nabłyszczające i regenerujące. Olejek wmasowany w końcówki włosów stanowi dla nich najlepszą odżywkę – zapobiega rozdwajaniu się włosa. Nałożenie pianki do włosów z olejkiem arganowym sprawi, że zdrowsze będą też same cebulki, które dzięki olejkowi  bardzo się wzmocnią. Nawilżająca pianka z olejkiem arganowym przeciw starzeniu się włosów to jeden z najbardziej efektywnych kosmetyków utrwalających.

Pianka z olejkiem lnianym nadająca połysk

Wykorzystanie olejku lnianego w produkcji pianki do włosów nie jest przypadkowe. Olej lniany to cenne źródło aminokwasów, nienasyconych kwasów tłuszczowych i witamin. Ma właściwości antyutleniające i wpływa na gospodarkę hormonalną. Dzięki temu poza przywracaniem włosom blasku i zdrowego wyglądu potrafi spowolnić męskie łysienie, nadmierne wypadanie włosów i występowanie łupieżu.

Pianka do włosów z kolagenem i olejkiem lnianym

To pianka wysokiej jakości, w której składzie znajdziemy najbardziej skuteczne w działaniu składniki kosmetyczne. Poza olejkiem lnianym, którego zalety już wcześniej opisaliśmy, w kosmetyk został wzbogacony również kolagenem. Kolagen to najpopularniejsze białko występujące w ludzkim ciele, również budulec zdrowych włosów. Jeśli są one pozbawione kolagenu, bardzo szybko się osłabiają – zaczynają się kruszyć i matowieć. Dostarczenie takim osłabionym włosom kolagenu działa jak najlepszy zastrzyk zdrowia. Wykorzystanie kolagenu w piance do włosów ma zatem ogromne korzyści – odbudowuje strukturę włosa w cenne białko, poprawia wygląd włosów również poprzez zwiększenie objętości fryzury.

Aktywne filtry

TIEMMETI Antage - pianka do włosów 200ml

200ml. Przeciw starzeniu włosów. Włoska.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 46,99 zł
TIEMMETI Voile - pianka do włosów 300ml

300 ml. Zwiększająca objętość. Włoska.

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 42,99 zł
TIEMMETI Evo Sensifeel odżywka do włosów w piance 200ml

200ml. Odżywka w piance do włosów wrażliwych i skóry podatnej na podrażnienia. Z oczarem i nagietkiem lekarskim.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 47,99 zł
  • Czekamy na dostawę