Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Cena

  zakres:


  Resetuj

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Pasty i kremy do stylizacji włosów

  Pasty i kremy do stylizacji to produkty bardzo zróżnicowane. Mogą mieć różne utrwalenie od lekkiego po bardzo mocne niemal na sztywno. W zależności od potrzeb mogą nadawać efekt połysku lub matujący. Dodatkowo zazwyczaj pasty do włosów dla mężczyzn i kremy do stylizacji włosów dzięki odpowiednim składnikom dodają włosom struktury oraz objętości.

  Czytaj więcej poniżej

  Pasty i kremy to produkty o zazwyczaj zwartej, gęstej (często lekko gumowej lub włóknistej) konsystencji wymagającej mocnego rozgrzania, roztarcia w dłoniach przed aplikacją na włosy. Choć są i produkty o lżejszej płynnej lub półpłynnej konsystencji.

  Pasty i kremy do stylizacji włosów - jak je stosować?

  Pasty do włosów i kremy do stylizacji włosów należy nakładać na włosy czyste świeżo umyte, suche ewentualnie lekko wilgotne. Pasty i kremy utrwalają każdą fryzurę pozostawiając pewną elastyczność włosów w zależności od mocy utrwalenia. Lekkie pasty i kremy sprawdzą się przy fryzurach krótkich, bardziej swobodnych gdyż nie usztywniają włosów a włosy można po nich swobodnie przeczesywać w ciągu dnia grzebieniem czy ręką. Pasty do włosów dla mężczyzn i kremy do stylizacji włosów o mocnym utrwaleniu bardziej sprawdzą się przy fryzurach mocno uporządkowanych gdzie włosy potrzebują solidnego utrwalenia a niekiedy bardziej sztywnego, choć nadal elastycznego wzmocnienia. 

  Pokazuje 0 - 22 z 22 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku