Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Cena

  zakres:


  Resetuj

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Kosmetyki do depilacji dla kobiet i akcesoria damskie

  Trudno sobie wyobrazić życie kobiety bez depilacji. To nie tylko wynika z potrzeby zachowania ładnego wyglądu, ale przede wszystkim higieny.

  Czytaj więcej poniżej

  Eleganckie akcesoria do depilacji

  Wydepilowane ciało jest bardziej podatne na działanie kosmetyków i sprawia, że codzienne funkcjonowanie dla kobiet staje się jeszcze bardziej komfortowe. Kosmetyki do depilacji dla kobiet to zatem dzisiejszy must have. Na szczęście oferta naszego sklepu wychodzi naprzeciw potrzebom paniom i zawiera najbardziej potrzebne akcesoria do depilacji oraz stosowne kosmetyki do pielęgnacji w wydaniu kobiecym.

  Kosmetyki oraz akcesoria do golenia dla kobiet powinny być efektywne i bezpieczne. Powinny również oferować komfortowe użytkowanie, a zdaniem większości pań – również kobieco się prezentować. To już nie te czasy, gdy kobiety były zmuszone korzystać z typowo męskich akcesoriów i kosmetyków do golenia. Dzisiejsza oferta prezentuje bardzo kobiecy asortyment, który cieszy kobiece oko.

  Naturalne i bezpieczne kosmetyki dla kobiet

  Akcesoria oraz kosmetyki do depilacji dla kobiet powinno się dobierać pod kątem rodzaju i umiejscowienia owłosienia do zgolenia. Zupełnie inaczej depiluje się strefy intymne, a inaczej np. nogi czy pachy. W naszej ofercie posiadamy zarówno klasyczne maszynki do golenia damskie  – idealne dla nóg, rąk czy pach, ale też wąskie maszynki typu „bikini”, które są przeznaczone do golenia okolic intymnych. Oferowane przez nas maszynki do kobiecej depilacji są nie tylko bardzo delikatne dla skóry, ale również kobiece z wyglądu. Hitem wśród tych maszynek są z pewnością te z pastelowymi rączkami od Edwin Jagger. To maszynki żyletkowe, których zakup  jest inwestycją na lata, ale jeśli wolimy maszynki na ostrza – tu też mamy coś do zaoferowania. LEA to producent niezwykle delikatnych maszynek jednorazowych lub na wymienne ostrza, które gwarantują gładkie i bardzo komfortowe golenie wrażliwych obszarów skóry.

  Damskie pędzle do golenia

  Dopełniającym akcesorium dla kobiet są również pędzle do golenia. Te zalecamy szczególnie paniom, które do depilacji stosują maszynki żyletkowe. Pędzle pozwalają wyrobić klasyczną pianę, która jest bardzo gęsta i kremowa, a tym samym gwarantuje idealne golenie. W naszej ofercie panie znajdą pędzle z bardzo miękkim i przyjemnym w dotyku włosiem. Ze względu na mniejszą częstotliwość stosowania pędzli do golenia oraz zupełnie inny rodzaj owłosienia, polecamy pędzle syntetyczne, które są tańsze od naturalnych a przy okazji łatwiejsze w konserwacji. Ich jakość jest bardzo wysoka, więc to świetne rozwiązanie w tej sytuacji.

  Ochrona przed podrażnieniami

  Poza maszynkami do golenia oferujemy również odpowiednie kosmetyki do golenia dla kobiet. Są one bardzo ważne w depilacji, bo chronią skórę przed podrażnieniem i podnoszą komfort każdego zabiegu. Szczególnej uwadze polecamy żele i pianki do golenia, które zwiększają ślizg ostrza na skórze i tym samym zapobiegają skaleczeniom i podrażnieniom. Dzięki stosowaniu takich kosmetyków, kobiety mogą golić swoje owłosienie nawet tuż przed wyjściem z domu, bez ryzyka, że na ich skórze będzie widać jakiekolwiek zaczerwienienie.

  W naszej ofercie można znaleźć także kosmetyki do włosów damskich

  Pokazuje 0 - 14 z 14 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku