Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Kosmetyki do golenia bez pędzla

  Kremy, żele i olejki do golenia bez pędzla to rodzaj kosmetyku, który zwiększa śliz ostrza maszynki na skórze. Ma podobne działanie co klasyczny krem do golenia, ale zwykle nie wytwarza typowej piany a jedynie pokrywa skórę i zarost specjalną powłoką kremową lub żelową, tworząc swego rodzaju barierę. Kremy do golenia tego typu nie są tak popularne, co kremy do golenia z pędzlem i w ofercie jest ich mniej, a jednak widać tendencję rosnącego zainteresowania tymi kremami wśród dzisiejszych mężczyzn golących się klasycznie.

  Czytaj więcej poniżej

  Kosmetyki do golenia bez pędzla mają bowiem wiele zalet. Poza tym, że mimo braku typowej piany (w niektórych przypadkach tę pianę da się wytworzyć ręką podczas nakładania) tworzą wysokiej jakości poślizg dla żyletki czy ostrza na skórze, a tym samym minimalizują ryzyko zacięć oraz czynią golenie efektywniejszym, ceni się również je za ekonomię. Pozwalają oszczędzić czas i pieniądze golącego. Nie wymagają zakupu dodatkowych akcesoriów do golenia, jak pędzel do golenia czy miseczka do wyrabiania piany. Ograniczając cały proces golenia do nałożenia kosmetyku na zarost i zgolenia, czas poświęcony na golenie staje się jeszcze krótszy. Jest to więc idealne rozwiązanie dla tych mężczyzn, którzy z jednej strony cenią klasyczne golenie na mokro, a z drugiej chcą, by ta codzienna czynność nie zajmowała im zbyt wiele czasu i nie wymagała od nich dodatkowych umiejętności.

  Kosmetyki do golenia bez pędzla zwykle mają konsystencję żelu, olejku lub kremu. Są też bardziej płynne kremy do golenia np. Lucky Tiger. Założeniem jest to, by kosmetyk można było nałożyć na skórę i zarost dłonią. Kremy do golenia bez pędzla to również świetny wybór dla tych panów, którzy np. golą inne części ciała np. głowę.

  Dostępne w naszej ofercie kremy do golenia bez pędzla, żele i olejki mają bardzo starannie dobrane składy. Dzięki temu nie tylko oferują wysoki ślizg maszynce, ale też m.in. dbają o kondycję skóry. Kosmetyki do golenia zawierają np. cenne olejki roślinne czy ekstrakty, które odżywiają skórę i łagodzą ewentualne podrażnienia. Kosmetyk można wybrać też pod kątem rodzaju i wielkości opakowania, bo oferujemy różne pojemności kremów. W ofercie sklepu zakupicie również typowo barberskie produkty, wykorzystywane w salonach fryzjerskich dla mężczyzn np. barberski krem do golenia bez pędzla w dużym opakowaniu. W Facetaria.pl do kupienia są kremy do golenia bez pędzla najlepszych producentów m.in. Lucky Tiger, Clubman Pinaud, LEA, American Crew czy słynące z wysokiej koncentracji kremy marki Men-U.

  Pokazuje 0 - 21 z 21 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku