Cążki do skórek

Cążki do skórek to nie jest najpopularniejszy przedmiot w męskiej kosmetyczce, ale z pewnością niezastąpiony w profesjonalnej pielęgnacji dłoni. Dzięki nim dłonie wyglądają na bardziej zadbane, a paznokcie prezentują się zdrowiej i ładniej.

Czytaj więcej poniżej

Precyzja i ostrożność - jak skutecznie i bezpiecznie skracać skórki

Cążki do skórek umożliwiają wycinanie skóry, która narasta na płytkę paznokcia. Najpierw należy odsunąć nieco skórki od paznokcia, a następnie je skrócić. Trzeba przy tym bardzo uważać i pamiętać o precyzyjnych ruchach, bo cążki do skórek są bardzo ostre i łatwo się nimi zranić.

Cążki do skórek to narzędzie, do którego warto się przekonać i nabyć wprawy w ich użytkowaniu. Żadne inne narzędzie nie pozwoli nam tak dokładnie oczyścić paznokcie z narastających skórek. Warto również wybrać model wysokiej jakości, który zminimalizuje ryzyko zacięcia i będzie łatwy i wygodny w obsłudze. Zajrzyj do naszej oferty i wybierz najlepsze cążki do skórek na rynku.

Cążki do skórek dla mężczyzn i diabetyków

Posiadamy cążki do skórek dla mężczyzn wysokiej jakości, które mają wygodne uchwyty i a ich czubek ułatwia precyzyjne cięcie. Cążki do skórek, które oferujemy, wykonane są z najlepszej stali nierdzewnej odpornej na zniszczenia i bezpiecznej dla skóry. W Facetaria.pl kupisz również profesjonalne cążki do skórek polecane dla osób, które mają wprawę w ich użytkowaniu np. dla kosmetyczek. Długość krawędzi tnącej jest dość duża, stąd wymagana jest wysoka precyzja, by się nie zranić.

U nas znajdziecie również cążki do skórek dla diabetyków. Produkt posiada specjalnie spiłowany czubek, który minimalizuje ryzyko zacięcia się podczas obcinania skórek. Ma wygodny mechanizm, który zapewnia delikatne, ale skuteczne cięcie. Oferowane przez nas akcesoria dla diabetyków to domena marki Credo Solingen – niemieckiego producenta akcesoriów ze stali nierdzewnej.

Wybierz jakość i styl - cążki do skórek w atrakcyjnych cenach

Polecamy kupowanie cążek do skórek w naszym sklepie ze względu na gwarancję jakości. Oferowane przez nas produkty są tymi najchętniej wybieranymi przez mężczyzn na całym świecie. Przede wszystkim za jakość i skuteczność, ale również ze względu na ładny wygląd. Dzięki szerokiej ofercie proponujemy produkty w zróżnicowanych cenach, pozwalając naszym klientom na wybór mieszczący się w ich zaplanowanym budżecie.

Aktywne filtry

Credo Solingen cążki do skórek 10cm

Precyzyjne. Niklowane. Niemieckie

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 69,99 zł
Credo Solingen cążki do skórek 10cm, stal nierdzewna

Profesjonalne. Do skórek. Stal nierdzewna. Niemieckie

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 299,98 zł
Credo Solingen cążki do skórek dla diabetyków

Dla diabetyków. Spiłowany czubek. Niemieckie

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 72,99 zł
Timor Solingen 27 cążki do skórek 10cm

6Stal nierdzewna. Do skórek. Timor Solingen.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 62,99 zł
Timor Solingen 5379 nożyczki do paznokci i skórek (2w1), stal nierdzewna

2w1. Ostre nożyczki do paznokci i skórek. Stal nierdzewna. Timor Solingen.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 64,99 zł