Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Cena

  zakres:


  Resetuj

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Zestawy do paznokci - skórzane przyborniki dla mężczyzn

  Zadbane i wypielęgnowane dłonie to nasza wizytówka, dlatego warto przywiązywać dużą wagę do tej części ciała. Zestawy do paznokci zawierają najbardziej potrzebne akcesoria do pielęgnacji dłoni. Ułatwiają życie, również w podróży.

  Czytaj więcej poniżej

  Profesjonalny zestaw do paznokci

  Najlepsze zestawy do paznokci zawierają wszystkie niezbędne akcesoria, które ułatwiają pielęgnację dłoni i paznokci. Wśród tych najbardziej potrzebnych wyróżniamy – obcinaczki lub nożyczki do paznokci, pilniczki do paznokci, cążki do obcinania skórek. Zestaw do paznokci dla mężczyzn może również zawierać dodatkowe przyrządy do pielęgnacji np. pęsetę, która przydaje się w różnych okolicznościach czy trymer do wycinania włosków z nosa i uszu.

  Jak dobrać zestaw do paznokci? W tym przypadku warto kierować się własnymi potrzebami. Jeśli potrzebujemy jedynie nożyczek i pilniczka do paznokci, wybierzmy skromny 3 lub 2-elementowy zestaw. Jeśli chcemy zapewnić sobie kompleksową pielęgnację dłoni i potrafimy posługiwać się takimi narzędziami jak cążki czy akcesoria do pielęgnacji skórek, postawmy na rozbudowany, nawet 9-elementowy zestaw do paznokci. Szeroka oferta Facetarii pozwala wybrać komplet również na miarę swoich możliwości finansowych. W sklepie dostępne są zestawy do paznokci w cenie kilkudziesięciu złotych, jak i kosztujące nawet kilkaset złotych.

  Polecane przyborniki do paznokci

  Polecamy świetnej jakości zestawy do paznokci. Zestaw do paznokci ze stali nierdzewnej gwarantuje, że akcesoria posłużą nam na długo i zawsze będą niezawodne. Taki komplet to świetny prezent dla eleganckiego mężczyzny. Jest niezwykle praktyczny i bardzo męski. Szczególnie, jeśli wybierzemy luksusowy zestaw do paznokci w pięknym opakowaniu. Takim z pewnością jest zestaw do paznokci Dovo Solingen lub zestaw do paznokci Credo Solingen. Marka słynie z najlepszych akcesoriów do pielęgnacji i jest uznana na całym świecie.

  Wybierając zestaw do paznokci dla mężczyzny, możemy postawić na komplet składający się z trzech lub więcej elementów. Im bardziej rozbudowany zestaw, tym bardziej prestiżowy. Ostatnio bardzo modne są zestawy do paznokci i włosków w nosie dla mężczyzn. Taki komplet zawiera między innymi wysokiej klasy trymer przydatny w wycinaniu zbędnego owłosienia z nosa i uszu. Narzędzie to jest bardzo przydatne i wygodne w użyciu. Świetnie sprawdza się podczas wyjazdów, a dzięki temu, że jest elementem podręcznego zestawu, łatwo zabrać go w podróż.

  Zestaw męski do paznokci z trymerem to świetny pomysł na prezent dla eleganckiego pana. Szukając zestawu, który mógłby stać się luksusowym prezentem, szukamy takiego, który zapakowany jest w eleganckie skórzane etui. Takie opakowanie podnosi prestiż i sprawia,że zwykły zestaw do paznokci staje się eleganckim gadżetem, którego nie powstydzi się żaden dżentelmen.

   

  Pokazuje 0 - 22 z 22 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku