Zestawy do paznokci / manicure - przyborniki do pielęgnacji dla mężczyzn

Zadbane i wypielęgnowane dłonie to nasza wizytówka, dlatego warto przywiązywać dużą wagę do tej części ciała. Zestawy do paznokci zawierają najbardziej potrzebne akcesoria do pielęgnacji dłoni. Ułatwiają życie, również w podróży.

Czytaj więcej poniżej

Profesjonalny zestaw do paznokci

Najlepsze zestawy do paznokci zawierają wszystkie niezbędne akcesoria, które ułatwiają pielęgnację dłoni i paznokci. Wśród tych najbardziej potrzebnych wyróżniamy – nożyczki lub obcinaczki do paznokci, pilniczki do paznokci, cążki do obcinania skórek. Zestaw do paznokci dla mężczyzn może również zawierać dodatkowe przyrządy do pielęgnacji np. pęsetę, która przydaje się w różnych okolicznościach czy trymer do wycinania włosków z nosa i uszu.

Jak dobrać zestaw do paznokci? W tym przypadku warto kierować się własnymi potrzebami. Jeśli potrzebujemy jedynie nożyczek i pilniczka do paznokci, wybierzmy skromny 3 lub 2-elementowy zestaw. Jeśli chcemy zapewnić sobie kompleksową pielęgnację dłoni i potrafimy posługiwać się takimi narzędziami jak cążki czy akcesoria do pielęgnacji skórek, postawmy na rozbudowany, nawet 9-elementowy zestaw do paznokci. Szeroka oferta Facetarii pozwala wybrać komplet również na miarę swoich możliwości finansowych. W sklepie dostępne są zestawy do paznokci w cenie kilkudziesięciu złotych, jak i kosztujące nawet kilkaset złotych.

Polecane przyborniki do paznokci

Polecamy świetnej jakości zestawy do paznokci. Zestaw do paznokci ze stali nierdzewnej gwarantuje, że akcesoria posłużą nam na długo i zawsze będą niezawodne. Taki komplet to świetny prezent dla eleganckiego mężczyzny. Jest niezwykle praktyczny i bardzo męski. Szczególnie, jeśli wybierzemy luksusowy zestaw do paznokci w pięknym opakowaniu. Takim z pewnością jest zestaw do paznokci Dovo Solingen lub zestaw do paznokci Credo Solingen. Marka słynie z najlepszych akcesoriów do pielęgnacji i jest uznana na całym świecie.

Wybierając zestaw do paznokci dla mężczyzny, możemy postawić na komplet składający się z trzech lub więcej elementów. Im bardziej rozbudowany zestaw, tym bardziej prestiżowy. Ostatnio bardzo modne są zestawy do paznokci i włosków w nosie dla mężczyzn. Taki komplet zawiera między innymi wysokiej klasy trymer przydatny w wycinaniu zbędnego owłosienia z nosa i uszu. Narzędzie to jest bardzo przydatne i wygodne w użyciu. Świetnie sprawdza się podczas wyjazdów, a dzięki temu, że jest elementem podręcznego zestawu, łatwo zabrać go w podróż.

Zestaw męski do paznokci z trymerem to świetny pomysł na prezent dla eleganckiego pana. Szukając zestawu, który mógłby stać się luksusowym prezentem, szukamy takiego, który zapakowany jest w eleganckie skórzane etui. Takie opakowanie podnosi prestiż i sprawia, że zwykły zestaw do paznokci staje się eleganckim gadżetem, którego nie powstydzi się żaden dżentelmen.

Solingen - najlepsze zestawy do paznokci

Nie darmo przyjęło się powszechnie na świecie uważać, iż najlepsze zestawy do strzyżenia, zestawy do paznokci i zestawy do manicure i pedicure pochodzą z Solingen.

Solingen już w okresie Średniowiecza słynęło z produkcji wysokiej jakości narzędzi ostrych takich jak noże, miecze i inne tnące przedmioty użytkowe. Ówcześni rzemieślnicy wypracowali własne technologie wytwarzania doskonale tnących narzędzi ostrzonych i polerowanych ręcznie o zwiększonej odporności na tępienie. Za czasem produkcja rozszerzyła się o inne metalowe przedmioty użytkowe takie jak najwyższej jakości precyzyjne akcesoria do strzyżenia, golenia i pielęgnacji paznokci. Ostrza z Solingen słyną dzisiaj na całym świecie z doskonałej jakości i trwałości. 

Marka Solingen - co oznacza słowo Solingen na produktach?

Solingen, od regionu w Niemczech, jest nazwą chronioną prawnie i mogą używać jej wyłącznie producenci spełniający rygorystyczne wymogi jakościowe. W naszej ofercie posiadamy produkty i zestawy do manicure wyselekcjonowanych, renomowanych producentów z Solingen uprawnieni do umieszczania znaku Solingen na swoich towarach są to cenione na całym świecie marki Dovo Solingen, Timor Solingen, Credo Solingen oferujące produkty luksusowe oraz bardziej budżetowa marka Titania. Każdy z producentów posiada wieloletnie tradycje rzemieślnicze a wraz z postępem technologicznym dba o inwestycje w najnowocześniejsze urządzenia do precyzyjnej obróbki metalu w tym twardej stali nierdzewnej uchodzącej za materiał najbardziej trwały i trudny do zniszczenia. 

Zestawy do paznokci Solingen zapewniają kompleksową pielęgnację paznokciom mężczyzn i kobiet. Solingen to niemiecka miejscowość słynąca od lat z produkcji najwyższej jakości akcesoriów ze stali nierdzewnej. To marka sama w sobie, która nie potrzebuje reklamy. Wystarczy renoma, jaką posiadają produkty Solingen na całym świecie. 

Najlepsze zestawy do paznokci to właśnie te wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Gwarantuje to nie tylko niezawodność i długowieczność takich przedmiotów, ale też ich bezpieczeństwo. Dobra stal nie wywołuje m.in. alergii skórnych. Zestawy akcesoriów do paznokci Solingen spełniają najwyższe wymagania. Najpopularniejsi producenci takich luksusowych zestawów to Timor Solingen, Credo Solingen lub Dovo Solingen. Oczywiście wszystkie te marki dostępne są u nas w szerokiej ofercie.

Najlepsze zestawy do paznokci mogą posiadać różną ilość elementów. W naszej ofercie znajdziecie bardzo podstawowe zestawy do paznokci zawierające np. tylko pęsetę, gilotynkę oraz pilniczek albo choćby jedynie pilniczek i gilotynkę. Taki minimalistyczny zestaw zaspokaja podstawowe potrzeby każdego mężczyzny, który nie lubi przesadnie dbać o swoje dłonie i poświęcać im wiele czasu na skomplikowane zabiegi. Dla bardziej wymagających panów idealne są zestawy 4-elementowe. Mogą to być komplety zawierające np. nożyczki do paznokci, pilniczek, pęsetę i gilotynę. Jeśli szukamy zaś zestawu np. dla kobiety lub mężczyzny, który nie unika profesjonalnej pielęgnacji paznokci i potrafi posługiwać się bardziej skomplikowanymi akcesoriami do paznokci np. cążkami, nożyczkami do skórek czy łopatką – idealny będzie zestaw największy 8- lub 7-elementowy. 

W naszej ofercie znajdziecie również specjalne przyborniki do paznokci dedykowane cukrzykom od Credo Solingen. Akcesoria w tych zestawach minimalizują ryzyko zacięć i skaleczeń, a ponadto świetnie sobie radzą z twardszą płytką paznokcia.

Ogromną zaletą zestawów do paznokci Solingen są skórzane etui, które nadają im bardzo luksusowy wygląd. Przechowując akcesoria w takim etui, nie narażamy ich na zniszczenie czy zgubienie. Piękna skórzana oprawa każdego zestawu czyni go wyjątkowym pomysłem na prezent. Najlepsze zestawy do paznokci to trafiony upominek, idealny na każdą okazję. Jest piękny, praktyczny i długowieczny. Dzięki naszej zróżnicowanej ofercie przyborników do paznokci, łatwo wybierzesz ten, który nie wykracza poza twój budżet.

Zestawy do paznokci to przydatne i praktyczne narzędzia do pielęgnacji dłoni, ale też świetny pomysł na prezent dla każdego mężczyzny.

Jaki zestaw do paznokci dla mężczyzn warto kupić?

Poszczególne zestawy do paznokci mogą różnić się między sobą zawartością i wyglądem etui. Niemniej, wszystkie przyborniki służą jednemu – by dbać o dłonie i paznokcie ze szczególną starannością.

Jak wiadomo, dłonie są wizytówką człowieka. Mamy je praktycznie zawsze odkryte i widoczne, dlatego tym bardziej warto o nie dbać. Zestawy do paznokci umożliwiają kompleksową pielęgnację, a noszone przy sobie (służy temu poręczne etui) gwarantują nam szybkie i łatwe naprawienie każdej szkody wyrządzonej paznokciom np. podczas fizycznej pracy.

Zestaw do paznokci dla mężczyzn nie różni się bardzo od kobiecego. Przybornik męski zwykle ma formę eleganckiego etui, które kryje w sobie rozmaite narzędzie typu: pilniczek do paznokci, nożyczki do paznokci, gilotynę, nożyczki do skórek i inne akcesoria do pielęgnacji skórek. Oczywiście zawartość zależy od wielkości takiego zestawu. Wyróżniamy np. bardzo podstawowy zestaw do paznokci dla mężczyzn składający się z 3 elementów, albo taki rozszerzony i większy, który zawiera już np. 8 elementów.

Podstawowymi akcesoriami, które powinien zawierać zestaw do paznokci dla mężczyzn są: nożyczki do paznokci, pilniczek i pęseta (o uniwersalnym zastosowaniu). Taki zestaw nie zajmuje dużo miejsca, więc można go zabrać ze sobą wszędzie. Jest niezbędnikiem w podróży, dzięki któremu nawet z dala od domu możemy zapewnić paznokciom ładny i schludny wygląd.

Zestaw do manicure dla mężczyzn na prezent 

Zestaw do manicure dla mężczyzn to świetny pomysł na prezent. Dlaczego? Bo to przede wszystkim niezbędnik, który przyda się każdemu panu. Po drugie – stylowy wygląd etui (często produkowane są z naturalnej skóry) sprawia, że zestaw do manicure dla mężczyzn cieszy oko. Idealny dla panów lubiących otaczać się ładnymi i luksusowymi przedmiotami.

Najlepszy zestaw do manicure dla mężczyzn kupisz w profesjonalnym sklepie dla mężczyzn np. Facetaria.pl. Tylko w takim miejscu masz gwarancję zakupu produktu najwyższej jakości, od renomowanego producenta. Szczególnej uwadze polecamy zestawy do paznokci niemieckich marek Dovo, Credo, Titania lub Timor Solingen. Ich produkty powstają z najwyższej jakości stali.

Zakup dobrego i wysokiej jakości zestawu do paznokci to zazwyczaj inwestycja na długie lata. Akcesoria do paznokci jeśli są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej są inwestycja praktycznie na całe życie. Za najlepsze jakościowo na świecie uważane są zestawy do paznokci z niemieckiego metalurgicznego regionu Solingen. Firmy i marki takie jak Dovo Solingen, Timor Solingen i Credo Solingen to synonim najwyższej jakości i gwarancja trwałości na lata. Dobry i optymalny zestaw do paznokci powinien zawierać cążki do skórek lub ostre nożyczki do skórek, cążki lub gilotynkę do paznokci, cążki do paznokci stóp, nożyczki do paznokci, łopatkę do odsuwania skórek i pilniczek do paznokci. 

W najlepszym zestawie dedykowanym męskiej pielęgnacji paznokci powinna znajdować się obcinaczka/trymmer do włosów w nosie lub nożyczki do włosków w nosie czyli takie z bezpiecznie zaokrąglonymi końcówkami.

Bardzo przydatna w zestawie do paznokci jest także pęseta, przyda się do usunięcia pojedynczych niechcianych włosków lub będzie pomocna przy usuwaniu drzazgi. Najlepsze zestawy do paznokci oferowane są przez producentów w eleganckich i ergonomicznie zaprojektowanych etui, ze skóry naturalnej lub szlachetnej skóry ekologicznej.

Jaki model zestawu do paznokci każdy wybierze ostatecznie zależy od tego co nam najbardziej wizualnie przypadnie do gustu natomiast jeśli zależy nam na wysokiej jakości i niezawodności należy zwrócić uwagę czy akcesoria do paznokci wykonane są ze stali nierdzewnej.

Jaki zestaw do manicure będzie najlepszym zakupem?

Oferta zestawów do paznokci jest szeroka i zróżnicowana, wybierając zestaw do manicure dla swoich potrzeb musimy zastanowić się jakich elementów, przyrządów używamy na co dzień do podcinania i obcinania paznokci, do piłowania paznokci oraz czy korzystamy z nożyczek do paznokci, a może bardziej praktyczna dla nas jest ostra gilotyna do paznokci. Ważnym elementem zestawu do manicure będą również cążki do skórek. 

Bardziej rozbudowane zestawy do paznokci będą również miały szpatułki i radełka do odsuwania skórek. Optymalnym zestawem będzie taki, który posiada i nożyczki do paznokci, osobne nożyczki do twardej płytki paznokci u stóp, cążki do skórek, gilotynkę do paznokci, metalowy pilniczek lub szklany pilniczek do paznokci. Najdroższe zestawy do manicure mają w zestawie solidne cążki do bardzo twardej płytki paznokci, to ważny element wyposażenia zwłaszcza w przypadku mężczyzn, u których płytka paznokci potrafi być bardzo twarda i trudna do podcięcia.

Dodatkowym wygodnym elementem praktycznego zestawu manicure czy inaczej mówiąc zestawu do paznokci jest pęseta, do usuwania zbędnego pojedynczego owłosienia jak i usunięcia np. drzazgi.

Bardzo dużą popularnością cieszą się zestawy manicure, które dodatkowo zawierają bardzo praktyczną bezbolesną obcinaczkę do włosów w nosie. Kto ma z tym problem wie jak nieprzyjemne jest ich wyrywanie a precyzyjna obcinaczka do włosków w nosie usuwa je bezboleśnie, szybko i sprawnie. Dovo Solingen oferuje takie zestawy z górnej luksusowej półki w różnych wariantach, bardziej rozbudowanego zestawu do paznokci lub praktycznego mini zestawu do torby lub podróżnego. 

Timor Solingen zestaw do paznokci to bardzo szeroka oferta zwłaszcza przeznaczona dla mężczyzn. Zestawy wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, są zakupem na lata i w wielu wariantach eleganckich ale i praktycznych skórzanych etui, w kolorach ulubionych przez mężczyzn to jest czarnym i brązowym. Timor Solingen to bardzo wysoka jakość produktów i jednocześnie przystępna cena. Timor Solingen zestaw do manicure to ulubiona marka produktów dla mężczyzn, również bardzo chętnie wybierana przez Panie na prezent.

Credo Solingen z kolei oferuje gamę zestawów do paznokci i dla mężczyzn i dla kobiet. Credo Solingen zestaw do manicure to wybór kolorów klasycznych jak i bardziej nowoczesnych, każdy znajdzie odpowiedni dla siebie. Credo Solingen oferuje również bardzo innowacyjne produkty to jest akcesoria i zestawy do manicure dla diabetyków, o zwiększonych właściwościach antyalergicznych oraz wykończone tak aby trudniej było się nimi skaleczyć.

Najlepszy zestaw do manicure to taki, który zawiera wszystkie elementy z jakich korzystamy podczas pielęgnacji paznokci, z jednych częściej, z innych sporadycznie ale zawsze mamy je w jednym miejscu pod ręką. Zestaw do manicure sygnowany nazwą prawną Solingen takich renomowanych marek jak Dovo Solingen, Timor Solingen i Credo Solingen to pewność dobrego i trwałego zakupu na lata. 

W naszym rankingu najchętniej wybierane są zestawy z trymerem lub nożyczkami do włosków w nosie w przypadku mężczyzn i w przypadku kobiet są to 2 rodzaje zestawów do paznokci jeden posiadający jak największą ilość elementów i drugi z kolei 3 elementowy w wygodnym kompaktowym etui podróżnym. 

 

Aktywne filtry

Timor Solingen 33085 Premium przybornik do paznokci 6 cz.

Z Solingen. Klasa Premium. Stal nierdzewna. Bogate wyposażenie w tym cążki do twardej płytki.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 679,99 zł
Timor Solingen 33002 Deluxe Inox przybornik do paznokci 8 cz.

8cz. Z Solingen. Bogate wyposażenie. Stal nierdzewna Deluxe Inox. Skóra Nappa. Niemiecki

0 1 2 3 4 (2)
Cena: 460,00 zł
Timor Solingen 33097 Deluxe Inox przybornik do paznokci 5 cz.

5cz. Z Solingen. Stal nierdzewna De Luxe Inox. Skóra Floter. Niemiecki

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 229,99 zł
Timor Solingen 33106 Deluxe Inox przybornik do paznokci 5 cz.

5cz. Z Solingen. Stal nierdzewna DeLuxe Inox. Elegancka skóra Nubuk. Niemiecki.

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 229,99 zł
Credo Solingen Gents No 2 zestaw do paznokci 6cz. czarny

Credo Solingen. Męski przybornik z nożyczkami do włosków w nosie. Duża i mała gilotyna. Czarne etui.

0 1 2 3 4 (3)
Cena: 129,99 zł
Credo Solingen Gents No 1 zestaw do paznokci 6cz. czarny

Gents 1. Męski przybornik 6 części. Credo Solingen. Wygodne etui. Duża i mała gilotyna w zestawie.

0 1 2 3 4 (5)
Cena: 129,99 zł
Credo Solingen zestaw do paznokci dla diabetyków 3cz. czarny

Dla diabetyków. Credo Solingen. Nożyczki, pilnik i pęseta z zakrąglonymi końcówkami.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 174,99 zł
Timor Solingen 33051 Deluxe Inox przybornik do paznokci 5 cz.

5cz. Stal nierdzewna. Skóra. Niemiecki 

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 199,99 zł
  • Bestseller
Timor Solingen 33030 Deluxe Inox przybornik do paznokci 5 cz.

5 elementów. Stal nierdzewna Inox Deluxe. Skóra bydlęca. Solingen. Męski kompaktowy.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 179,99 zł
  • Bestseller
Timor Solingen 33088 Deluxe Inox przybornik do paznokci 4 cz.

4 elementy.  Z cążkami do twardej płytki paznokcia. Stal nierdzewna. Skóra. Niemiecki

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 169,99 zł
Dovo Solingen męski zestaw do paznokci 2cz. skóra, brąz

2cz. Stal nierdzewna. Z gilotyną. Skóra. Niemiecki

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 299,98 zł
Credo Solingen kieszonkowy zestaw do paznokci 3cz. skóra

3 cz. Skórzany. 3 kolory etui. Niemiecki

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 87,99 zł
Credo Solingen Bianco zestaw do paznokci 7cz.

7 częściowy. Chrom matowy. Niemiecki

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 349,98 zł
Credo Solingen PopArt zestaw do paznokci dla diabetyków 6cz.

 6 częściowy. Dla diabetyków. Niemiecki

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 319,98 zł
Timor Solingen 33031 Deluxe Inox przybornik do paznokci 4 cz.

4cz. Z Solingen. Stal nierdzewna DeLux Inox. Skóra. Niemiecki

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 142,99 zł