Nasze rekomendacje

Our recommendations

Mydła do golenia z pędzlem

Mydło do golenia wybierają koneserzy, zawsze przygotowujący zarost do golenia przy użyciu pędzla do golenia. Mężczyźni przekonali się w ostatnich latach, że pianki i żele do golenia wytwarzają szybką pianę ale suchą, nie zmiękczającą wystarczająco zarostu. Mydła do golenia mają tradycyjną, sprawdzoną recepturę na bazie gliceryny, nikt do tej por...

Mydło do golenia wybierają koneserzy, zawsze przygotowujący zarost do golenia przy użyciu pędzla do golenia. Mężczyźni przekonali się w ostatnich latach, że pianki i żele do golenia wytwarzają szybką pianę ale suchą, nie zmiękczającą wystarczająco zarostu. Mydła do golenia mają tradycyjną, sprawdzoną recepturę na bazie gliceryny, nikt do tej pory nie wymyślił lepszego kosmetyku, łagodnego dla skóry, wytwarzającego gęstą pianę i jednocześnie łatwo zmywającego się z twarzy i maszynki do golenia czy brzytwy. Mydła do golenia renomowanych producentów z tradycjami zawierają dużo naturalnych, cennych wyciągów roślinnych, nawilżających, zmiękczających, łagodzących i jednocześnie zapewniających odpowiedni ślizg ostrzom maszynki.

Mydła do golenia mogą mieć konsystencję twardą (jak kostka mydła toaletowego) lub konsystencję kremu, skład pozostaje na bazie gliceryny, różnica polega w preferowanej formie użytkowania i metodzie wytwarzania piany.

Aby przeciwdziałać wysychaniu przechowuj mydła w specjalnie do tego przeznaczonych tyglach na mydło do golenia (do kupienia razem z mydłem lub osobno).

Polecamy mydła do golenia uznanych producentów takich jak: Colonel Conk, Truefitt & Hill, Taylor of Old Bond Street, Kent, Baxter of California, Musgo Real, Omega, Proraso, Edwin Jagger, Osma i Muhle.

Więcej
Pokazuje 0 - 48 z 110 elementów

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku

Realizacja: interaktywni.pro