Katalog

Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

Dostępność
Producent
Cena
zakres:


Resetuj

Nasze rekomendacje

Bielizna męska - Bielizna dla mężczyzn

Męska bielizna musi być i modna i wygodna! Wybierając bieliznę warto zwrócić uwagę na jej przewiewność, oddychanie i walory termiczne. Dzisiejsza bawełna lub oddychający bambus to tkaniny naturalne o wysokiej elastyczności, miękkości i wysokiej wytrzymałości. Bambus działa dodatkowo antybakteryjnie. Sprawdzoną nowością jest bielizna z dużą zawartością zaawansowanych technologicznie włókien np. Tactelu, Tencelu czy Modalu. Bielizna z dodatkiem nowoczesnych włókien jest droższa, ale za to gwarantuje wysoką przepuszczalność powietrza, miękkość dla skóry i dodatkowo dużą odporność na zużycie i uszkodzenia. Polecamy slipy i bokserki znanych i uznanych marek: Calvin Klein, DIM, Bellinda i Uvex, młodych ciekawych marek: australijskiej DT Clothes, amerykańskiej Piado, brytyjskiej Dirty Fukker oraz niezawodne, zaawansowane technologicznie skarpetki firm Bellinda i JJW.

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku