Filtruj według

Polecane

Polecane

Marka

Marka

Cena

Cena

 • 13,00 zł - 740,00 zł

Grzebień głowicy maszynki

Grzebień głowicy maszynki

Liczba części

Liczba części

Regulacja ekspozycji ostrza

Regulacja ekspozycji ostrza

Karbowanie lub radełkowanie rączki

Karbowanie lub radełkowanie rączki

Ostrze maszynki

Ostrze maszynki

Materiał uchwytu

Materiał uchwytu

Długość uchwytu

Długość uchwytu

Maszynki do golenia na żyletki

Zadbaj o komfortowe golenie! Sprawdź naszą ofertę maszynek do golenia na żyletki. Dobra tradycyjna maszynka do golenia to wizytówka świadcząca o dbałości o wygląd i komfort własnej skóry. Dobre maszynki do golenia na mokro zapewniają bardzo gładkie golenie i przy doborze odpowiednich kosmetyków powodują najmniej podrażnień.

Czytaj więcej poniżej

Gładkość i precyzja - jakość golenia dobrymi, tradycyjnymi maszynkami do golenia oferowanymi w tym dziale przy zastosowaniu markowych kosmetyków (kremu lub mydła do golenia) jest porównywalna z jakością golenia brzytwą, a jest jednocześnie wygodniejsza i wymaga mniej czasu i zachodu. Maszynki do golenia na żyletki czyli do tradycyjnego golenia, różnią się między sobą rodzajem grzebienia, ilością części po rozkręceniu, wagą, długością i grubością rączki, materiałem wykonania a także kolorem. Wybór maszynki lżejszej czy cięższej jest wyłącznie kwestią własnych preferencji. Podobnie rzecz ma się z piórem czy długopisem, jednym pisze się wygodniej i precyzyjniej modelem grubszym i cięższym a innym wygodniej leży w dłoni model lżejszy i cieńszy. Mężczyźni o dużych, masywnych dłoniach chętniej sięgają po modele cięższe maszynek do golenia na żyletki choć też nie jest to wszechobecną regułą. Wielu mężczyzn wybiera modele maszynki do golenia na żyletki z tzw. wydłużoną rączką, zwłaszcza przy dłoni raczej szczupłej i z dłuższymi palcami. Przeważająca większość korzysta z klasycznych maszynek do golenia na żyletki posiadających standardową długość rączki.

Maszynki do golenia wysokiej jakości

Głowice dobrych maszynek na żyletki wykonane są z metalu nierdzewnego. W zdecydowanej większości jest to mosiądz lub inny stop nierdzewny, który jest następnie pokrywany chromem, brązem lub płytkami złota. Niektóre maszynki posiadają regulację ekspozycji ostrza, co umożliwia ustawienie maszynki pod swoje preferencje, a także jest dużym ułatwieniem dla początkujących. Maszynka ma żyletki posiadająca regulację ekspozycji ostrza to na przykład Merkur Futur.

Maszynka na żyletki może być 1, 2 lub 3 częściowa po rozkręceniu. Maszynki na żyletki jednoczęściowe to maszynki typu tzw. "butterfly" lub TTO (twist-to-open) czyli motylkowe. W tych maszynkach kręcąc końcówką uchwytu otwierają się skrzydełka głowicy maszynki dla łatwej i szybkiej wymiany żyletki. Maszynki typu TTO w naszej ofercie pochodzą od renomowanych niemieckich producentów z Solingen są to maszynki marki Timor oraz Merkur. Maszynki motylkowe są uważane za łagodne i zmniejszają ryzyko zacięć podczas golenia, bardzo dobrze sprawdzają się również w przypadku skóry skłonnej do podrażnień oraz o niejednolitej, nieregularnej teksturze. Im mniej gładka skóra twarzy tym bardziej polecana jest maszynka łagodna. Za łagodne maszynki uważane są powszechnie również maszynki z zamkniętym grzebieniem. Grzebień otwarty polecany jest do bardzo gładkiej skóry, twardego zarostu oraz wprawionej dłoni golącego, często maszynki z otwartym grzebieniem nazywane są agresywnymi i zdecydowanie nie są polecane dla początkujących. Więcej na temat dobrych maszynek do golenia na żyletki dowiesz się w naszych Poradach. Maszynka do golenia cena - tu nastepuje duże zróżnicowanie - ceny maszynek do golenia wahają się od kilkunastu do ponad tysiąc złotych.

Najpopularniejsze materiały, z których wykonuje się uchwyty maszynek to chromowany lub złocony mosiądz, stal nierdzewna, żywica syntetyczna, porcelana oraz materiały naturalne: róg bawoli i drewno.

Część maszynek sprzedawana jest z eleganckim etui prezentowym stanowiąc doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny. Wszystkie maszynki żyletkowe w naszej ofercie pasują na standardowe żyletki wszystkich producentów. Goląc się jedną maszynką można wypróbować każde standardowe żyletki dostępne na rynku (np. Feather, KAI, Astra, Bolzano, Muhle, Derby, Merkur, Lea Royal, Timor, Bluebeards)  i wybrać te najlepsze dla swojej skóry i zarostu. Zapraszamy do zakupów klasycznych maszynek do golenia na standardowe żyletki oraz wkłady Fusion czy Mach czołowych producentów światowych takich jak: Feather, Merkur Solingen, Muhle, Edwin Jagger oraz Giesen & Forsthoff (Timor) Solingen. 

Jeśli interesuje Cię najlepsza maszynka na żyletki dostępna na rynku, zapraszamy do składania zamówień w sklepie Facetaria. W Twoje ręce oddajemy starannie wyselekcjonowane produkty z najnowszych kolekcji, prosto od producentów znanych w świecie groomingu.

Tradycyjna maszynka do golenia to marzenie wielu mężczyzn, ceniących sobie elegancję, dżentelmeńską aurę i porządnie wykonane akcesoria do męskiej pielęgnacji. Maszynka do golenia na żyletki ma w sobie trudną do opisania magię, której brak tzw. jednorazówkom.

W naszym sklepie stawiamy na klasyczne produkty, bo wierzymy, że metody pozbywania się z twarzy owłosienia praktykowane przez naszych dziadków, były po prostu skuteczne. Właśnie dlatego znajdziesz u nas tradycyjne maszynki do golenia, które powstały z inspiracji dawnymi czasami.

Trwałe i estetyczne maszynki na żyletki

Dostarczamy Ci wysokiej klasy narzędzia przeznaczone do golenia. Charakteryzują się one doskonałą trwałością, nietuzinkowym wzornictwem i funkcjonalnością. Przykładowo maszynka do golenia na żyletki z regulacją nie tylko świetnie leży w dłoni, ale także można ją dostosować do swoich indywidualnych preferencji użytkowych. Wiemy, że każdy mężczyzna jest inny, a więc także jego oczekiwania są zróżnicowane. Maszynki klasyczne to produkty nastawione na indywidualność, a nie na masowość.

Maszynki do golenia na żyletkę mają ponadto jeszcze jedną istotną zaletę, mianowicie są ekologiczne i przez to chętnie wybierane przez zwolenników stylu życia „zero waste”.  Metalowa maszynka do golenia na żyletki jest też uniwersalna – można nią obdarować mężczyznę w każdym wieku i taki prezent nigdy nie okaże się nietrafiony.

Prawidłowo użytkowana golarka na żyletki to także świetna opcja, jeśli do tej pory, korzystając z golarki elektrycznej, borykałeś się z problemem częstych skaleczeń.  Maszynka metalowa do golenia ma o tyle większą przewagę nad swoim elektrycznym odpowiednikiem, że umożliwia sprawowanie lepszej kontroli nad własnymi ruchami oraz nad ostrzem. Goląc się metodą tradycyjną, już po kilku miesiącach zauważysz znaczną różnicę w kondycji swojej skóry. Będzie ona znacznie mniej podrażniona. Jeśli więc nigdy więcej nie chcesz tamować krwi podczas porannego rytuału pielęgnacyjnego, maszynka na żyletki jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Klasyczne maszynki do golenia to szczególnie liczna grupa produktów dostępnych w naszym sklepie. Oferujemy pojedyncze sztuki, zestawy, a także żyletki do golenia. U nas wyposażysz się w komplet akcesoriów, o jakim zawsze marzyłeś.

Postaw na najlepsze maszynki na żyletki na rynku. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Aktywne filtry

Maszynka do golenia na żyletki Dovo Primo II (radełkowana)

Elegancka i klasyczna maszynka Made in Germany. Standardowe radełkowanie rączki.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 209,99 zł
 • Nowy
Maszynka do golenia na żyletki Dovo Primo I (gęsto radełkowana)

Elegancka i klasyczna maszynka Made in Germany. Gęste radełkowanie rączki.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 209,99 zł
 • Nowy
Maszynka do golenia na żyletki Rockwell 6S Black PVD

Rockwell 6S Black PVD. Stal nierdzewna. Czarna powłoka PVD.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 699,99 zł
Maszynka do golenia na żyletki Rockwell 6S (stal nierdzewna)

Rockwell 6S. Stal nierdzewna. 6 ustawień głowicy. 

0 1 2 3 4 (24)
Cena: 559,99 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki Merkur FUTUR chrom polerowany

Merkur Futur Solingen. Maszynka z regulacją. Chrom Polerowany. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (2)
Cena: 329,95 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki Merkur PROGRESS LONG

Merkur Solingen PROGRESS LONG z regulacją. Długa rączka. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (4)
Cena: 309,98 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki Rockwell 2C-WC (jasny chrom)

Rockwell 2C-WC. Jasny chrom. 2 ustawienia głowicy.

0 1 2 3 4 (2)
Cena: 179,99 zł
Maszynka do golenia na żyletki Muhle R89

Muhle R89. Zamknięty grzebień. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (66)
Cena: 139,99 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki TIMOR Solingen 1322 TTO

Timor Solingen 1322. Motylkowa. Polerowany chrom. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (17)
Cena: 99,99 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki TIMOR Gentle Shaver 1354 100mm

Timor Solingen 1354. Długa rączka Stal Nierdzewna. Zamknięty grzebień. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (4)
Cena: 149,99 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki TIMOR Gentle Shaver 1353 80mm

Timor Solingen 1353. Zamknięty grzebień. Rączka Stal Nierdzewna. 

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 134,99 zł
 • Bestseller
TGS Impero maszynka do golenia na żyletki (otwarty grzebień)

Impero Open Comb - inspirowana tradycją rzymską. 

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 129,99 zł
TGS Impero maszynka do golenia na żyletki (zamknięty grzebień)

Impero Closed Comb - inspirowana tradycją rzymską. 

0 1 2 3 4 (2)
Cena: 129,99 zł
TGS Legione Slant maszynka do golenia na żyletki

Legione Slant - inspirowany tradycją rzymską. 

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 149,99 zł
Maszynka do golenia na żyletki Fatip Piccolo Ni 42100, otwarty grzebień

Włoski klasyk Fatip Picollo Nickel Orginale. Krótka rączka.

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 74,99 zł
Maszynka do golenia na żyletki Fatip Grande Ni 42105, otwarty grzebień

Włoski klasyk Fatip Grande Nickel Orginale. Normalna rączka

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 89,99 zł
Maszynka do golenia na żyletki Fatip Grande PC Cr 42122, zamkniety grzebień

Włoski klasyk Fatip Grande Chrome Gentile. Normalna rączka, zamknięty grzebień.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 129,99 zł
Maszynka do golenia na żyletki Fatip Grande Cr 42107, otwarty grzebień

Włoski klasyk Fatip Grande Chrome Orginale. Normalna rączka

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 114,99 zł
Maszynka do golenia na żyletki Fatip Piccolo Special Edition 2w1 42121

Edycja specjalna klasyka Fatip-> produkt 2w1. Zamknięty i otwarty grzebień!

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 149,99 zł
Maszynka do golenia na żyletki Fatip Piccolo 42152 SLANT zamknięty grzebień
0 1 2 3 4 (0)
Cena: 149,99 zł
 • Nowy
Maszynka do golenia na żyletki Fatip Piccolo 42151 SLANT otwarty grzebień
0 1 2 3 4 (0)
Cena: 134,99 zł
 • Nowy
Maszynka do golenia na żyletki Merkur Solingen 33C

Merkur Solingen 33C. Zamknięty grzebień. Wygodne kompaktowe wymiary. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 134,99 zł
 • Bestseller
LEA Traditional motylkowa maszynka na żyletki

Motylkowa. Metalowa głowica i uchwyt. Supercena! W zestawie 10 żyletek!

0 1 2 3 4 (2)
Cena: 36,99 zł
Maszynka do golenia na żyletki Dorco PL602

Koreańska maszynka na start. W komplecie 2 żyletki.

0 1 2 3 4 (4)
Cena: 13,99 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia całego ciała na żyletki Muhle Companion, kamień

Companion Stone. Szary sznurek. Do zarostu i całego ciała. 

0 1 2 3 4 (2)
Cena: 182,99 zł
Maszynka do golenia na żyletki Rockwell 2C-GM (ciemny chrom)

Rockwell 2C-GM. Ciemny chrom. 2 ustawienia głowicy.

0 1 2 3 4 (2)
Cena: 179,99 zł
Maszynka do golenia na żyletki Merkur Solingen 23 BLACK PVD

Merkur Solingen 23 BLACK PVD. Zamknięty grzebień. Długa rączka. Nowoczesna trwała powłoka.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 249,95 zł
Maszynka do golenia na żyletki Edwin Jagger DE86RC14BL

Edwin Jagger DE86RC14BL. Antypoślizgowa czarna rączka. Angielska.

0 1 2 3 4 (2)
Cena: 154,99 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki Muhle R89 GRANDE

Muhle R89 GRANDE. Zamknięty grzebień. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (9)
Cena: 209,99 zł
 • Bestseller
Zestaw do golenia Muhle DE S89 2 cz. mnż

Zestaw do golenia: Maszynka Muhle R89 ze stojakiem.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 279,95 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki TIMOR Solingen 1329 TTO

Timor Solingen 1329. Motylkowa. Długa rączka. Ciemny chrom. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 199,99 zł
 • Bestseller
Rockwell Model T2 WC (jasny chrom) maszynka do golenia na żyletki

Luksusowa maszynka ze regulacją. Płynna regulacja od super łagodnej do agresywnej. Wykończenie polerowane.

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 739,96 zł
Maszynka do golenia na żyletki Merkur Solingen 22C chrom satyna

Merkur Solingen 22c. Zamknięty grzebień. Długa rączka. Eleganckie satynowe wykończenie. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 139,99 zł
Maszynka do golenia na żyletki Merkur Solingen 15C, otwarty grzebień

Merkur Solingen 15C. Otwarty grzebień. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (2)
Cena: 147,99 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki Muhle R41, otwarty grzebień

Muhle R41. Otwarty grzebień. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (37)
Cena: 159,95 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki Merkur Solingen 25C, otwarty grzebień

Merkur Solingen 25C. Otwarty grzebień. Długa rączka. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (6)
Cena: 154,99 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki Muhle STYLO R74SR

Muhle STYLO  R74SR. Zamknięty grzebień. Butterscotch. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 299,98 zł
Maszynka do golenia na żyletki Merkur Solingen 30C

Merkur Solingen 30C. Zamknięty grzebień. Antypoślizgowy uchwyt. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 169,99 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki Merkur Solingen 47C

Maszynka Merkur 47 C do golenia tradycyjnego na wymienne żyletki.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 179,99 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki Muhle SOPHIST R44SR

Muhle SOPHIST R44SR. Zamknięty grzebień. Czarny uchwyt. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 389,95 zł
Maszynka do golenia na żyletki Edwin Jagger CHATSWORTH IECSR

Angielska. Edwin Jagger Chatsworth IECSR. Imitacja hebanu. Zamknięty grzebień.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 249,99 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki Edwin Jagger CHATSWORTH IVCSR

Angielska. Edwin Jagger Chatsworth IVCSR. Imitacja kości słoniowej. Zamknięty grzebień.

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 249,99 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki Edwin Jagger CHATSWORTH LHCSR

Angielska. Edwin Jagger Chatsworth LHCSR. Imitacja jasnego rogu. Zamknięty grzebień.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 249,99 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki Edwin Jagger DE87BL

Edwin Jagger DE87BL. Imitacja kości słoniowej. Zamknięty grzebień. Angielska.

0 1 2 3 4 (2)
Cena: 159,99 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki Edwin Jagger DE89LBL

Edwin Jagger DE89LBL. Liniowana rączka. Zamknięty grzebień. Angielska.

0 1 2 3 4 (4)
Cena: 169,99 zł
 • Bestseller
Edwin Jagger DE86811BL maszynka do golenia na żyletki

Edwin Jagger DE86811BL. Uchwyt oktagonalny. Czarny. Zamknięty grzebień. Angielska.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 144,96 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki Edwin Jagger CHATSWORTH METAL CBASR

Edwin Jagger Chatsworth CBASR. Uchwyt karbowany Barley. Zamknięty grzebień. Angielska.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 440,00 zł
 • Bestseller
Maszynka do golenia na żyletki TIMOR Solingen 1340 TTO

Timor Solingen 1340. Motylkowa. Długa rączka. Jasny chrom. Niemiecka.

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 149,99 zł