Strefa fryzjera, barbera i b2b

barbershop.jpgProwadzisz salon, zakład fryzjerski, Barbershop lub sprzedaż detaliczną kosmetyków i akcesoriów do męskiej pielęgnacji? Jesteś zainteresowany zakupem hurtowym lub na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej kosmetyków do golenia, żyletek i artykułów fryzjerskich? Zarejestruj się w naszym panelu B2B i korzystaj ze specjalnych upustów handlowych.

Jako prowadzący jedną z powyższych działalności gospodarczych, po zarejestrowaniu się w naszym sklepie w strefie „Fryzjera, Barbera i B2B” zaopatrując się u nas otrzymasz stały rabat biznesowy 10% na każde zamówienie niezależnie od jego wartości. Oferta ważna wyłącznie dla zamówień składanych on-line po zalogowaniu na swoje konto firmowe, nie dotyczy zamówień telefonicznych. Przy zakupach o wartości powyżej 1000 PLN możemy porozmawiać o indywidualnych upustach w zależności od rodzaju zamawianych towarów. Jeśli planujesz takie zakupy napisz do nas na kontakt@facetaria.pl, podając wartość zamówienia oraz jakie produkty i w jakich ilościach chciałbyś zakupić  - zwrotnie przedstawimy naszą ofertę.

Po zarejestrowaniu się w sklepie i akceptacji sklepu nowego Klienta biznesowego otrzymasz od nas powiadomienie mailem z informacją jak logować się na swoje konto biznesowe B2B. Po zalogowaniu na swoim koncie będziesz miał dostęp do działu o nazwie "STREFA B2B", gdzie znajdziesz naszą ofertę handlową dla Klientów biznesowych. Szybko i sprawnie będziesz mógł dokonać zakupów z przyznanym Ci stałym rabatem.

Od 2010 roku regularnie zaopatrują się u nas sprzedawcy detaliczni,  fryzjerzy, barberzy i styliści z całej Polski. Posiadamy najszerszą w kraju ofertę żyletek i kosmetyków do golenia oraz pielęgnacji i stylizacji zarostu. Zaopatrujemy się bezpośrednio u producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Sprawdź nasze ceny i marki. Zapraszamy do współpracy.

zarejestruj-sie-b2b.png

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku