Nasze rekomendacje

Our recommendations

Cążki do paznokci

Cążki do paznokci to przydatne narzędzie do pielęgnacji stóp i dłoni. Ten niewielki przedmiot świetnie się sprawdza w precyzyjnym przycinaniu płytki paznokci, szczególnie w tych  trudno dostępnych miejscach jak narożniki. Cążki do paznokci są niezastąpione przy podcinaniu końcówek paznokci u stóp, gdzie płytka jest twardsza i trudniejsza do skró...

Cążki do paznokci to przydatne narzędzie do pielęgnacji stóp i dłoni. Ten niewielki przedmiot świetnie się sprawdza w precyzyjnym przycinaniu płytki paznokci, szczególnie w tych  trudno dostępnych miejscach jak narożniki. Cążki do paznokci są niezastąpione przy podcinaniu końcówek paznokci u stóp, gdzie płytka jest twardsza i trudniejsza do skrócenia zwykłymi nożyczkami.

W naszej ofercie znajdziecie cążki do paznokci w wielu rodzajach. Oferujemy cążki do paznokci różniące się między sobą nie tylko wielkością czy kształtem ostrza, ale też budową samego narzędzia. Najlepsze cążki do paznokci są wykonane ze stali nierdzewnej, stali hartowanej lub metalu niklowanego  i tylko takie narzędzia posiadamy w swojej ofercie.

W sklepie Facetaria.pl dostępne są cążki do paznokci np. o płaskim i wąskim ostrzu, pozwalające na precyzyjne docięcie paznokci w trudno dostępnych miejscach. Ten rodzaj cążek najczęściej wybierają ci, którzy borykają się z wrastającymi paznokciami.

Do twardej płytki paznokciowej polecamy w szczególności cążki do paznokci sprężynowe. Zastosowany w nich system sprężynowy ułatwia obcinanie bardzo twardych paznokci z wykorzystaniem niewielkiej siły. Dodatkowym udogodnieniem zastosowanym w takich cążkach jest blokada rączki, dzięki której nie ma ryzyka przypadkowego skaleczenia się.

Bardzo popularne cążki do paznokci to te produkowane przez niemiecką firmę Titania, która specjalizuje się ofercie tego typu akcesoriów. Cążki z gumowaną rączką i zakrzywionym ostrzem to świetne rozwiązanie, jeśli nie mamy wprawy w przycinaniu paznokci czy skórek. Budowa narzędzia minimalizuje ryzyko przypadkowego zranienia.

Oddzielną grupę wśród tych akcesoriów pełnią cążki do paznokci dla diabetyków. Narzędzia te produkuje wyspecjalizowana w tym segmencie niemiecka firma Credo Solingen. Cążki do paznokci dla diabetyków to odpowiedź na potrzeby pielęgnacyjne osób chorujących na cukrzycę. Problemy z jakimi borykają się chorzy na tę chorobę dotyczą w szczególności stóp, dlatego bardzo ważne jest stosowanie w ich obrębie tylko bezpiecznych przyborów. Cążki do paznokci dla diabetyków z jednej strony świetnie sobie radzą z twardą płytką paznokci u stóp, a z drugiej są tak zbudowane, by ich ostrze nie uszkodziło skóry palców.

Polecamy cążki do paznokci, jako uzupełnienie kompleksowej pielęgnacji stóp i dłoni. Wysokiej jakości cążki, jakie posiadamy w ofercie, na pewno spełnią każde wymagania.

Więcej
Pokazuje 0 - 6 z 6 elementów

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku

Realizacja: interaktywni.pro