Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Cena

  zakres:


  Resetuj

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Mgiełki do włosów i spraye do stylizacji

  Kosmetyki aplikowane w postaci mgiełki czy sprayu są łatwe i wygodne w użyciu. Producenci oferują w tej formie zarówno kosmetyki do stylizacji włosów, zwiększające objętość, wygładzające, nawilżające, matujące lub nabłyszczające, zmniejszające puszystość oraz utrwalające fryzurę.

  Czytaj więcej poniżej

  Mgiełki i spraye do włosów męskich

  W płynnej postaci łatwej do aplikacji można znaleźć w ofercie żele, lakiery, glinki i mgiełki. W odróżnieniu od produktów w stałej formie produkty w sprayu są gotowe do użycia bez konieczności rozcierania w dłoniach, idealnie sprawdzają się w podróży, a na co dzień oszczędzają czas przy porannej stylizacji czy utrwaleniu fryzury. Sprawdź naszą ofertę na mgiełki do włosów dla mężczyzn!

  Zainteresuje cię także nasza oferta na odżywki do włosów!

  Pokazuje 0 - 6 z 6 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku