Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Cena

  zakres:


  Resetuj

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Glinki do stylizacji włosów

  Glinki do stylizacji włosów dla mężczyzn to produkty o raczej twardej, zwartej konsystencji. Wymagają wcześniejszego intensywnego roztarcia (rozgrzania) w dłoniach przed aplikacją na włosy. Skład glinek do stylizacji oparty jest na glinkach naturalnych czyli naturalnych skałach osadowych powstałych w procesie wietrzenia minerałów.

  Czytaj więcej poniżej

  Naturalne glinki do włosów bogate są w makro i mikroelementy działające bardzo korzystnie na włosy i skórę głowy. Glinki naturalne mają właściwości detoksykujące, oczyszczające, hamują wydzielanie sebum, lekko odbijają włosy od nasady.

  Glinka do włosów - u kogo się sprawdzi?

  Glinki do stylizacji włosów dla mężczyzn doskonale sprawdzają się przy włosach oklapniętych i wymagających uniesienia.Glinki do stylizacji dodają włosom objętości i unoszą je u nasady. Polecane są dla osób często przeczesujących włosy ręką w ciągu dnia. Glinki zazwyczaj dają wykończenie matujące. Glinki do stylizacji włosów dają chwyt trwały ale jednocześnie elastyczny, nie usztywniają włosów na fix. Glinki do włosów w odróżnieniu od żeli, kremów i pomad są raczej niewidoczne na włosach, dodają im tekstury ale ich nie sklejają, zazwyczaj sprawdzają się w stylizacjach naturalnych lub nieuporządkowanych.

  Pokazuje 0 - 12 z 12 elementów

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku