Żele do dezynfekcji rąk

W dzisiejszych czasach, kiedy higiena osobista jest kluczowa, żele do dezynfekcji rąk stanowią niezbędny element codziennej rutyny. W ofercie sklepu Facetaria znajdziemy szeroki wybór żeli dezynfekujących, które łączą skuteczność z pielęgnacją skóry, zapewniając bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Czytaj więcej poniżej

Bez wody, dezynfekcja zawsze pod ręką

Żele do dezynfekcji rąk bez użycia wody to idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, które są często poza domem. Dzięki nim, można szybko i skutecznie oczyścić ręce z bakterii i wirusów, niezależnie od miejsca i czasu. Małe, poręczne opakowania żeli umożliwiają łatwe przechowywanie w torbie, samochodzie czy biurku, zapewniając dostęp do dezynfekcji w każdej sytuacji. Polecamy produkty znanych marek, takich jak LEA czy Tiemmeti.

Żele z aloesem - delikatność i pielęgnacja

Żele z aloesem to nie tylko dezynfekcja, ale także troska o kondycję skóry. Aloes, znany ze swoich właściwości nawilżających i kojących, pomaga zapobiegać wysuszaniu skóry, które może być efektem częstego stosowania środków dezynfekujących. Oprócz aloesu, w składzie żeli znajdziemy również inne składniki, takie jak gliceryna czy alantoina, które wspomagają regenerację skóry i zapewniają jej odpowiednie nawilżenie.

W ofercie znajdują się żele o różnych pojemnościach - od małych, idealnych do torebki, po duże, ekonomiczne opakowania. Dzięki temu każdy może wybrać produkt dostosowany do swoich potrzeb i stylu życia. Żele dostępne są w różnych wariantach stężenia alkoholu, co pozwala na wybór produktu o optymalnej skuteczności, zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Wygoda i praktyczność

Dzięki kompaktowym rozmiarom, żele do dezynfekcji rąk są idealne jako kosmetyki podróżne. Zapewniają one bezpieczeństwo higieniczne w każdych warunkach, bez konieczności poszukiwania wody i mydła. Żele szybko wysychają na skórze, nie pozostawiając lepkości, co jest szczególnie ważne dla osób ceniących sobie szybkość i wygodę stosowania.

Aktywne filtry

LEA żel do dezynfekcji dłoni bez wody 500ml

XL! 500ml. Korzystna cena! Gliceryna i Aloes. 75% alk.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 19,99 zł
LEA glicerynowo aloesowy żel do dezynfekcji rąk bez wody 100ml

75% vol. Alcohol. Idealny w podróży. Hiszpański.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 8,00 zł
Tiemmeti Igenella żel do dezynfekcji rąk bez wody z aloesem 100ml

100ml. Nie wysusza skóry! Łagodzący Aloes, Gliceryna, Alantoina. 63% alk.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 24,94 zł