Nasze rekomendacje

Our recommendations

Mydła do mycia włosów

Mydła do mycia włosów choć kojarzą się nam z pielęgnacją skóry, mydła do mycia włosów to równie skuteczny i wygodny kosmetyk.

Od zwykłych mydeł toaletowych nie różnią się wyglądem. Mają zwykle formę kostki do mycia, która pieni się przy kontakcie z wodą. A właściwości? Są nie ma identyczne jak w przypadku szamponów. Mydło do mycia włosów łączy bowiem działanie kosmetyku do ciała i do włosów, czyli jest w stanie zastąpić dwa produkty. To świetna alternatywa np. w podróży, gdy zależy nam na zminimalizowaniu wagi bagażu. Jedno mydło posłuży nam do mycia ciała i włosów.

Dlaczego warto używać mydła do mycia włosów?

Skład mydeł do mycia włosów jest dopracowany pod kątem właściwości skóry i włosów. Naturalne ekstrakty odpowiadają za skuteczne oczyszczanie i delikatną pielęgnację. Mydła takie przeciwdziałają przesuszaniu, a wręcz zapewniają skórze i włosom zmiękczenie. Do tego dochodzi działanie odżywcze, regenerujące, wzmacniające oraz ograniczające przetłuszczanie. Odpowiedni dobór mydła do mycia włosów pozwala uporać się z dowolnym problemem trapiącym naszą fryzurę.

W produkcji mydeł do mycia włosów prym wiodą dwie marki – Haslinger i Klar Seifen. To uznani producenci mydeł, którzy przywiązują ogromną wagę do tradycyjnych receptur i właściwego procesu produkcyjnego. Mydła do mycia włosów ich autorstwa mają również obłędne zapachy, a ich skład bazuje na naturalnych ekstraktach i olejkach roślinnych. Są przy tym bardzo wydajne i starczają na długo. Tańsze mydła Haslinger pod tym względem będą zatem bardzo ekonomicznym zakupem.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie mydła do mycia włosów skłonnych do przetłuszczania się, które świetnie odświeżają skórę głowy i zapobiegają wydzielaniu sebum.  Oferujemy też mydła do mycia włosów osłabionych i zmęczonych,  a także mydła uniwersalne – do każdego rodzaju włosów.

Bardzo fajnym uzupełnieniem pielęgnacji włosów mydłem do mycia, jest szczotka do mycia włosów, która poza zwiększeniem efektywności mycia, zapewnia skórze przyjemny masaż stymulujący ukrwienie skóry i wzmacniający cebulki włosów. Stosowanie szczotki i mydła zapewnia fryzurze kompleksową pielęgnację.

Sprawdź także: Najlepsza pianka do włosów

Pokazuje 0 - 4 z 4 elementów

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku