Brzytwy do golenia brody

Golenie brzytwą przeżywa ostatnio swój renesans — coraz więcej mężczyzn postanawia powrócić do tej "bardzo męskiej" metody golenia. Wychodząc naprzeciw tym trendom, nasz sklep oferuje brzytwy oraz zestawy z brzytwą

Czytaj więcej poniżej

Brzytwa do brody. Zestaw z akcesoriami do golenia

Ważny jest też fakt, że w dłuższym okresie golenie brzytwą jest znacznie korzystniejsze ekonomicznie niż golenie za pomocą wkładów bądź golarek jednorazowych. Czy jesteś gotowy na mocne wrażenia? Znajdziesz tutaj popularne na całym świecie przystępne cenowo modele np. brzytwa Dovo Solingen Best Quality. Gdzie kupić brzytwę droższą? - także w naszym dziale. Sklep oferuje prestiżowe modele brzytew np: Flowing, Bergischer Loewe, Bismarck No 2, Carre, Astrale i inne oraz zestawy z tymi modelami.

Obecnie ostrza brzytew wykonuje się ze stali nierdzewnej lub węglowej. Każdy rodzaj ma swoich zwolenników, jednakże nie można powiedzieć, że jedna jest gorsza lub lepsza od drugiej. Oba rodzaje, jeśli dbamy o swoją brzytwę, sprawdzają się doskonale. Muszą jednak być naostrzone i wygładzone na pasku. Wtedy będą goliły gładko i komfortowo. Różnice w goleniu ze względu na rodzaj użytej stali wyczują koneserzy posiadający kilka brzytew, golący się nimi naprzemiennie. Brzytwa Dovo Solingen może więc mieć ostrze ze stali nierdzewnej jak i węglowej.

Bez względu na rodzaj stali brzytwa Dovo Solingen powinna być trzymana "w ostrości" (ostrzyć regularnie, czyli kiedy tylko przestaje golić komfortowo). Należy ją wygładzać/polerować na skórzanym pasku przed każdym goleniem oraz wycierać do sucha miękkim bawełnianym materiałem po goleniu. Pasy do brzytew są dostępne w naszej ofercie. Wszystkie brzytwy oferowane w tym dziale naszego sklepu są naostrzone przez producenta i gotowe do użycia.

Najlepsze brzytwy do codziennego dbania o zarost

Chcąc golić się tradycyjną metodą codziennie, należy pamiętać, że w przypadku brzytew ze stali węglowej trzeba mieć 2 sztuki, gdyż jest to materiał, który po każdym goleniu musi się zregenerować. Oznacza to, że jedną i tą samą brzytwą możemy golić się najczęściej co drugi dzień. Golenie brzytwą to rytuał wymagający więcej czasu niż golenie np. maszynką żyletkową. Dlatego też na co dzień bezpieczniej sięgnąć po maszynkę żyletkową, a golenie brzytwą zostawić sobie na weekend. Super gładko ogolona twarz na pewno zachwyci płeć przeciwną np. podczas sobotniej randki. Najpopularniejsze wielkości ostrza to 5/8 i 6/8 cala, czyli odpowiednio 15,88 i 19,05 milimetra. Najczęściej wybierane przez klientów profile (wklęsłości) ostrza to 1/1 - polecane do normalnego zarostu oraz 1/2, które bardzo dobrze radzą sobie z twardym zarostem. 

Najbardziej popularne materiały, z których wykonuje się uchwyty brzytew, to róg bawoli, drewno naturalne (heban, oliwne, egzotyczne), tworzywa sztuczne (żywica syntetyczna, cellidor, micarta i inne). Od materiału, z jakiego wykonana jest rączka brzytwy, w dużej części zależy cena. Im rzadszy, bardziej wyszukany i trudniejszy w obróbce materiał uchwytu, tym droższa brzytwa. Część brzytew naszej ofercie sprzedawana jest z eleganckim etui prezentowym, które stanowi doskonały pomysł na prezent dla mężczyzny.

Gotowe zestawy do golenia: brzytwa, pas, osełka, pędzel i kosmetyki

Gdzie kupić brzytwę Dovo Solingen i akcesoria do niej? - Tylko w sklepie Facetaria.pl! Wysyłamy zestawy do golenia z brzytwą pod adresy w całej Polsce: Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Łódź i inne miasta są przez nas obsługiwane. Zawsze możesz skorzystać z doświadczeń i opinii użytkowników brzytew przy produkcie w sklepie.

Brzytwa do golenia nie jest zwyczajnym narzędziem. To także element określonego stylu życia – nietuzinkowego, pro-ekologicznego, bardziej świadomego. Jest to ukłon w kierunku dawnych, skutecznych metod pozbywania się owłosienia. Dobrym pomysłem jest oczywiście udanie się do barbera, który w sposób profesjonalny pozbędzie się zarostu z twarzy lub odpowiednio przystrzyże włosy na brodzie. Jednak współczesny rynek daje znacznie więcej możliwości, ponieważ sklepy oferują specjalistyczne narzędzia do golenia, które można wykorzystywać samodzielnie, we własnym domu. Cena takiego akcesorium nie jest wysoka w porównaniu z długim czasem eksploatacji i jakością wykonania, szczególnie jeśli Panowie wiedzą, gdzie kupić dobrej klasy sprzęt.

Wybierz brzytwę do golenia z najwyższej półki

Dla mężczyzn, którzy zastanawiają się, gdzie kupić brzytwę do golenia trafionym miejscem bez wątpienia okaże się profesjonalny sklep z brzytwami. W takim miejscu można zaopatrzyć się nie tylko w najwyższej klasy produkty od renomowanych producentów (specjalizujących się w konkretnym typie produktów), ale także uzyskać niezbędną pomoc od pracowników działu obsługi, którzy z przyjemnością pomogą dopasować do rodzaju zarostu odpowiedni zestaw do golenia z brzytwą. Najlepiej wykonane brzytwy do golenia można znaleźć właśnie w sklepie online Facetaria.pl. Dysponujemy szeroką gamą produktów. U nas uda się zakupić między innymi brzytwy Dovo oraz brzytwy Solingen. Są to artykuły szczególnie cenione przez miłośników barberingu, których nie powinno zabraknąć w męskiej szafce łazienkowej.

W sklepie internetowym Facetaria proponujemy także ekskluzywne i praktyczne zestawy z brzytwą, w których skład wchodzi m.in. skórzany pas do brzytwy, osełka, pędzel do golenia, kremy do golenia oraz pielęgnacji, blok ałunu, a także eleganckie etui. Takie zestawy do golenia ucieszą niejednego amatora męskiej pielęgnacji. Luksusowo wyglądający set do golenia zadowoli potrzeby zarówno estetyczne, jak i praktyczne. Może stanowić również znakomity pomysł na prezent dla dziadka, ojca, bliskiego przyjaciela – niezależnie od okazji.

Warto pamiętać o tym, że brzytwa do brody to tak naprawdę inwestycja w samego siebie – w dobre samopoczucie, w zaspokojenie własnych pragnień. To właśnie dlatego brzytwa Dovo czy brzytwa Solingen cieszą się dziś takim uznaniem wśród męskiej części klientów. Mężczyźni nie chcą już spotykać się z tradycyjnymi brzytwami wyłącznie w czarno-białych filmach przedwojennych. Chcą wprowadzić je do swojego życia i cieszyć się możliwościami, które gwarantują.

Aktywne filtry

Brzytwa DOVO ASTRALE 558130, 5/8, stal węglowa, heban

Brzytwa DOVO ASTRALE 558130 o szerokości ostrza 5/8 cala. Wklęsłośc 1/2 (half hollow) jest preferowana z reguły przez osoby z twardym i gęstym...

0 1 2 3 4 (2)
Cena: 659,99 zł
 • Bestseller
Brzytwa DOVO BISMARCK 26810, 6/8, stal węglowa, heban

Absolutny klasyk z Soilingen. Dovo Bismarck z hebanowym uchwytem i antycznymi złoceniami.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 749,99 zł
Brzytwa DOVO SOLINGEN BEST QUALITY 100681, 6/8, stal węglowa, czarna

Popularna i chętnie wybierana brzytwa DOVO 100681 o szerokości ostrza 6/8 cala. Wklęsłośc 1/1 preferowana przez więkoszość golących. Znakomita...

0 1 2 3 4 (4)
Cena: 469,95 zł
 • Bestseller
Brzytwa DOVO CARRE 66810, 6/8, stal węglowa, grenadill

Brzytwa DOVO CARRE o szerokości ostrza 6/8 cala. Wklęsłośc 1/1 preferowana przez więkoszość golących. Ostrze wykonane z najwyższej jakości stali...

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 719,99 zł
Timor 152 skórzany pas do brzytwy

Pas do wygładzania/polerowania brzytew firmy Timor Solingen. Solidne wykonanie z wysokiej jakości skóry bydlęcej. Pas jednostronny, fabrycznie...

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 159,99 zł
 • Bestseller
Timor 180J szeroki (8 cm) skórzany pas do brzytwy

Bardzo wygodny szeroki "XL" 8 cm pas do brzytwy. Najwyśzej jakości skóra "Kern Juchten".

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 374,99 zł
Zestaw do golenia z brzytwą "Dovo Astrale Essentials"

Brzytwa DOVO, uchwyt heban. Pas i ałun.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 799,95 zł
 • Bestseller
Zestaw prezentowy dla niego: "Dovo Astrale Premium"

Zestaw prezentowy dla niego z brzytwą DOVO ASTRALE w wersji Premium. 

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 999,95 zł
 • Bestseller
Zestaw prezentowy deluxe z brzytwą - Dovo Prima Silver Steel

Brzytwa DOVO PRIMA SILVER STEEL i akcesoria w wersji DELUXE.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 1 449,95 zł
Zestaw do golenia "Dovo Astrale Superior"

Zestaw do golenia z brzytwą DOVO ASTRALE w wersji Superior.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 1 599,95 zł
Skórzane etui na brzytwę CZARNE Dovo Solingen

Praktyczne czarne skórzane etui na brzytwę firmy Dovo Solingen. Pasuje do wszystkich brzytew o szerokości 3/8, 4/8 i 5/8 w naszej ofercie.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 82,99 zł
 • Bestseller
Skórzane etui na brzytwę BURGUND Dovo Solingen

Praktyczne skórzane etui na brzytwę firmy Dovo Solingen w kolorze burgund. Pasuje do wszystkich brzytew o szerokości 3/8, 4/8 i 5/8 w naszej...

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 54,99 zł
Skórzane etui na brzytwę TIMOR Solingen 35008

Dobrze wykonane czarne skórzane etui na brzytwę firmy Timor Solingen. Obszywane białą nicią. Skóra o grubości 2 mm, wnętrze etui pokryte...

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 79,99 zł
 • Bestseller
Skórzane etui na brzytwę TIMOR Solingen 35004

Praktyczne czarne skórzane etui na brzytwę firmy Timor Solingen. Pasuje do wszystkich brzytew w naszej ofercie.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 49,99 zł
 • Bestseller
Drewniane pudełko na kamień do ostrzenia brzytew,150x40

150 x 40. Firmowe pudełko na kamień do ostrzenia.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 54,94 zł
 • Bestseller
Kamień do ostrzenia brzytew COTICULE STANDARD, 150x50 (żółty)

150 x 50. Standard. OKRUCH GRATIS! Słynna belgijska osełka.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 499,99 zł
 • Bestseller
Kamień do ostrzenia brzytew BBW, 150x50 (niebieski)

150 x 50. BBW. OKRUCH GRATIS! Belgijska niebieska osełka.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 249,99 zł
 • Bestseller
Drewniane pudełko na kamień do ostrzenia brzytew, 150x50

150 x 50. Firmowe pudełko na kamień do ostrzenia.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 59,99 zł
 • Bestseller
Skórzane etui na 2 brzytwy, TIMOR Solingen 35009

Czarne skórzane etui na 2 brzytwy firmy Timor Solingen. Obszywane białą nicią.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 129,95 zł
Okruch COTICULE do wytwarzania pasty ściernej Ardennes Belgia

Niezastąpiony w procesie ostrzenia brzytwy na kamieniu.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 24,94 zł
 • Bestseller
Kamień do ostrzenia brzytew BBW, 150x60 (niebieski)

150 x 60. BBW. OKRUCH GRATIS! Szeroka belgijska niebieska. 

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 279,98 zł
Kamień do ostrzenia brzytew BBW, 200x50 (niebieski)

200 x 50. BBW. OKRUCH GRATIS! Belgijska niebieska osełka.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 349,98 zł
Kamien do ostrzenia COTICULE STANDARD

125 x 40. Standard. Okruch gratis! Słynna belgijska osełka. 

0 1 2 3 4 (1)
Cena: 234,99 zł
Drewniane pudełko na kamień 125x40

Firmowe pudełko na kamień do ostrzenia o wymiarach 125 x 40 mm.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 49,95 zł
Kamień do ostrzenia COTICULE STANDARD 100x40 (żółty)

100 x 40. Standard. OKRUCH GRATIS! Słynna belgijska osełka. 

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 179,99 zł
Drewniane pudełko na kamień 100x40

Firmowe pudełko na kamień do ostrzenia o wymiarach 100 x 40 mm.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 49,95 zł
Okruch BBW (niebieski) do wytwarzania pasty ściernej
0 1 2 3 4 (0)
Cena: 24,94 zł
Okruch BBW (niebieski) do wytwarzania pasty ściernej (kwadrat)
0 1 2 3 4 (0)
Cena: 24,94 zł
Brzytwa TIMOR 407 ostrze 5/8, stal węglowa, czarna

Idealna tradycyjna brzytwa dla początkujących. Stal węglowa, wklęsłość 1/1. Timor Solingen.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 319,98 zł
 • Czekamy na dostawę
Brzytwa DOVO Bergischer Lowe 3580, 5/8, stal węglowa, róg bawoli

Brzytwa DOVO 58 Bergischer Lowe 3580.  Piękny, grzbiet w formie fal, unikalne złocenia i superostre ostrze najwyższej jakości.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 1 199,95 zł
 • Czekamy na dostawę
Brzytwa DOVO SOLINGEN BEST QUALITY 100581, 5/8, stal węglowa, czarna

Bardzo popularna brzytwa DOVO 100581 o szerokości ostrza 5/8 cala. Wklęsłośc 1/1 preferowana przez więkoszość golących. Znakomita relacja ceny...

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 439,95 zł
 • Czekamy na dostawę
 • Bestseller
Brzytwa DOVO PRIMA SILVER STEEL 4580, 5/8, stal węglowa, heban

Popularna, klasyczna brzytwa DOVO SILVER STEEL o szerokości ostrza 5/8 cala. Wklęsłośc 1/1 preferowana przez więkoszość golących się brzytwą....

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 579,99 zł
 • Czekamy na dostawę
 • Bestseller
Pas do brzytew ze skóry bydlęcej DOVO Solingen 15240001 (jednostronny)

Pas do wygładzania/polerowania brzytew firmy Dovo Solingen. Solidne wykonanie z wysokiej jakości skóry bydlęcej. Pas fabrycznie przygotowany do...

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 229,99 zł
 • Czekamy na dostawę
 • Bestseller
Pas do brzytew, skóra bydlęca/len DOVO Solingen 18535001 (dwustronny)

Dwustronny pas do polerowania/wygładzania brzytew firmy Dovo Solingen. Solidne wykonanie z wysokiej jakości skóry bydlęcej oraz lnu o specjalnym...

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 229,99 zł
 • Czekamy na dostawę
 • Bestseller
"Dovo 5/8 i akcesoria do ostrzenia" - zestaw z brzytwą

Brzytwa DOVO SOLINGEN BEST QUALITY 5/8 i akcesoria.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 799,99 zł
 • Czekamy na dostawę
 • Bestseller
Kamień do ostrzenia brzytew COTICULE STANDARD, 150x40 (żółty)

150 x 40. Standard. OKRUCH GRATIS! Słynna belgijska osełka. 

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 339,98 zł
 • Czekamy na dostawę
 • Bestseller
Dwuskładnikowa pasta ścierna

Dwuskładnikowa pasta do ostrzenia dla wprawionych użytkowników brzytew.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 35,99 zł
 • Czekamy na dostawę
 • Bestseller
Pasta do konserwacji skóry pasa, tygielek 50 ml Dovo Solingen

Zapobiega wysychaniu skóry pasa. Tygielek 50 ml.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 37,99 zł
 • Czekamy na dostawę
 • Bestseller
Kamień do ostrzenia brzytew BBW, 150x40 (niebieski)

150 x 40. BBW. OKRUCH GRATIS! Belgijska niebieska osełka.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 219,99 zł
 • Czekamy na dostawę
 • Bestseller