Baxter of California kosmetyki typowo męskie

Baxter of California – nowe pojemności, ta sama świetna jakość

Baxter of California to kultowa marka, której początki pamiętają najstarsze gwiazdy Hollywood. Dziś jej sława jest w dalszym ciągu żywa i to na całym świecie. Amerykański producent nieustannie dostosowuje swoją ofertę do rosnących oczekiwań mężczyzn.

kosmetyki baxter of california
Baxter of California to ekskluzywna marka kosmetyków dla mężczyzn. Kalifornia w nazwie znalazła się tu nie bez powodu – to amerykański producent z Los Angeles, którego produkty w latach 60-tych XX. wieku stały się hitem wśród aktorów z Hollywood.  Na amerykańskim rynku była to prawdziwa nowość – ktoś w końcu zaproponował mężczyznom kompleksową pielęgnację jednej marki, na dodatek – świetnej jakości!

Baxter of California – za co kochają go mężczyźni?

Mimo upływu kilkudziesięciu lat, Baxter of California wciąż utrzymuje swoją popularność i to na całym świecie. Marka przez lata dostosowywała się do potrzeb rynku, co pozwoliło jej na elastyczną metamorfozę i dotarcie do klienta w każdym wieku i o każdych upodobaniach. Dzisiejsze produkty Baxter of California umożliwiają kompleksową, męską pielęgnację. Kosmetyki to dzieło zaawansowanej technologicznie produkcji. Są niezwykle skuteczne w swoim działaniu, a staranny dobór składników sprawia, że to marka przyjazna każdej skórze. Mamy tu do czynienia z naturalnym, wysokiej jakości, bezpiecznym składem. Zresztą, to nie jedyny powód, dla którego dzisiejsi mężczyźni sięgają po kosmetyki  Baxter of California. Na uwagę zasługują minimalistyczne w swej  formie opakowania, które swoją stylistyką podkreślają luksusowość produktów. +100 do stylu.

Jeszcze lepsze, jeszcze większe

Amerykańska marka od zawsze stawiała na rozwój. Dzięki temu jej sława nie przeminęła, a produkty wciąż zaskakują. Powiększenie oferty o nowe innowacyjne kosmetyki to nie jedyny sposób na rosnące wymagania klientów. Ostatnim hitem Baxter of California są powiększone opakowania hitowych produktów. Dzięki temu miłośnicy marki mogą się cieszyć swoimi ulubionymi produktami dłużej niż do tej pory. W większych opakowaniach dostępny jest m.in. wzmacniający szampon i odżywka do włosów (pojemność 1l) czy też krem do golenia w dużym tyglu 240 ml.

Sprawdź pełną ofertę tej ponadczasowej amerykańskiej marki. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku