Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Merkur

  Merkur

  Rodzinna firma z Solingen z ponad 100 letnią tradycją.

  Merkur - zestawy do golenia i maszynki na żyletki (modele MERKUR: 33C, 34C, 37C, 11C, 15C, 41C, 42C)MERKUR to ekskluzywna marka firmy Dovo Solingen wytwarzająca najwyższej jakości akcesoria do golenia. MERKUR to nowoczesne wzornictwo i zaawansowanie technologiczne produktów.

  Solingen, od regionu w Niemczech, jest nazwą chronioną prawnie i mogą używać jej wyłącznie producenci spełniający rygorystyczne wymogi jakościowe.

  MERKUR Solingen to najwyższa jakość i wytrzymałość na lata! Maszynki do golenia MERKUR to idealny wybór dla zwolenników tradycyjnej sztuki golenia na mokro. Szczególnie polecane do golenia twardego i trudnego zarostu. Maszynka MERKUR to doskonały pomysł na elegancki męski prezent!


  Najpolularniejsze modele to: 41C, 42C, 23C, Progress, Futur, 34C, 37C slant. Merkur 41C i 42C są wzorowane na maszynce Gillette z 1904 roku. Maszynki posiadają głowice z otwartym grzebieniem np. 41C, zamkniętym grzebieniem np. 23C lub z regukacja ekspozycji ostrza - Futur i Progress.

  Zobacz więcej

  Wszystkie produkty marki

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku

  Realizacja: interaktywni.pro