Opinie o produktach
"Produkt nie tylko spełnił ale też przewyższył oczekiwania w zakresie trwałości i jakości zapachu."
"To chyba czwarta woda po goleniu tej marki, jaką używam i pierwsza, która naprawdę nawilża, a nie wysusza. Zapach jak zwykle wyszukany, elegancki" ...
"Ładny cytrusowy zapach, intensywność na dobrym poziomie jak to u officina artigiana, po wieczornym goleniu przeszedłem się po domu, a żona zasta" ...
Musisz się zalogować aby zapisywać listy ulubionych