Nasze rekomendacje

Our recommendations

CLUBMAN Pinaud - kosmetyki męskie do golenia

CLUBMAN Pinaud

CLUBMAN PinaudClubman to niegdyś oficjalna marka wielu salonów fryzjerskich dla mężczyzn. Początek historii miał miejsce w 1810 roku, dokładnie w Paryżu, w domu francuskiego biznesmena Ed Pinaud, gdzie produkty pielęgnacyjne dla mężczyzn Clubman miały swoją premierę. Wymyślone wówczas etykiety kosmetyków, które miały nawiązywać do francuskiej elegancji, funkcjonują do dziś.


Wielką popularność marka Clubman Pinaud zyskała w 1900 roku, gdy produkty zaczęto sprzedawać również poza Francją. 30 lat temu marka stała się własnością Amerykanów i dziś swoją siedzibę i linię produkcyjną ma właśnie w Stanach Zjednoczonych.


Dziś po ponad 200 latach od debiutu Clubman Pinaud ma w ofercie szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych dla mężczyzn. Najbardziej popularnymi produktami są wody po goleniu i wody kolońskie, których zapachy przywodzą na myśl dawne salony barberskie i upodobania ówczesnych mężczyzn. Są to klasyczne aromaty, wzbogacone egzotycznymi nutami – dość intensywne i charakterystyczne. Mimo upływu lat, w dalszym ciągu są chętnie wybierane przez mężczyzn na całym świecie. Poza wodami, Clubman Pinaud to również kosmetyki do włosów i zarostu. Prawdziwymi hitami są produkty do pielęgnacji brody i wąsów, które dzięki naturalnym składnikom dbają o zdrowy wygląd każdego zarostu. 

Wszystkie produkty marki

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku