Nasze rekomendacje

Our recommendations

Figaro

Figaro

Mil Mil Figaro to linia kosmetyków do golenia dla mężczyzn. Jej szeroka oferta  mieści całe spectrum produktów sprzyjających tradycyjnemu goleniu – od kosmetyków pielęgnacyjnych, przez typowe produkty do golenia, aż po after shave. Linia ma delikatny, świeży zapach i może być bez przeszkód stosowana z  innymi kosmetykami zapachowymi.

Figaro to seria kosmetyków do golenia dla mężczyzn, należąca do włoskiego koncernu MIL MIL 76. Mil Mil to znana i lubiana marka, głównie wśród Włochów. Na rynku kosmetyków obecna jest już od 35 lat. Fabryka produktów Mil Mil znajduje się w miejscowości Landiona (prowincja Novara), leżącej około 50 kilometrów na zachód od Mediolanu. Firma zatrudniająca 100 pracowników, wciąż się rozwija - inwestuje przede wszystkim w badania i rozwój, nie zapominając o istocie skutecznego marketingu. Efektem takich działań jest renoma marki i ogromna świadomość wysokiej jakości produktów wśród odbiorców.

Figaro to kluczowa seria kosmetyków dla miłośników klasycznego golenia - od produktów pielęgnacyjnych, przez kosmetyki do golenia i produkty aftershave.

Zobacz więcej

Wszystkie produkty marki

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku