Szczotka do włosów KENT MENS CLUB OG1 OVAL z drewna bukowego. Włosie naturalna szczecina PURE BRISTLE w kolorze czarnym. Klasyka czesania.
MATERIAŁ: Uchwyt szczotki – impregnowane drewno bukowe, włosie – szczecina dzika
Używanie szczotek z naturalnego włosia dzika (Pure Bristle) zapewnia skórze zdrowy i pobudzający masaż. Masaż stymuluje ukrwienie i wzmocnienie cebulek włosów. Szczotki z włosia dzika mają tą dodatkową zaletę, że struktura włosia i ludzkiego włosa to ten sam budulec - keratyna i łuskowa struktura. Mając tą samą strukturę, czesząc włosy, włosie naturalne ich nigdy nie zniszczy, czyli nie uszkodzi mechanicznie ich struktury. Włosie dzika w najbardziej nie inwazyjny sposób nie tylko masuje skórę, ale jednocześnie usuwa z włosów łupież, kurz i zanieczyszczenia środowiska. Szczotka składa się z wiązek włosia, gdzie każda wiązka uformowana jest z kilku włosów różnej długości, co zapewnia optymalny kontakt z włosami człowieka i ułatwia ich gładkie przeczesywanie.
Włosie dzika posiada również doskonałe naturalne właściwości antystatyczne, co pozwala na zminimalizowanie efektu elektryzowania się włosów, zwłaszcza suchych.
KOLOR: uchwyt – jasny buk, włosie – czarne
Przeznaczenie: do włosów cienkich i średnio grubych.
OPAKOWANIE: Elegancki prezentowy karton z logo producenta.
Wymiary w zakładce: SPECYFIKACJA
ISTOTNE INFORMACJE DODATKOWE: Produkty KENT są objęte królewską gwarancją jakości Brytyjskiej Rodziny Królewskiej. Grzebienie i szczotki KENT słyną z faktu, że nie szarpią, nie drapią skóry, bezboleśnie rozczesują włosy. Seria KENT FOR MEN cieszy się wyjątkową popularnością wyróżniając się wzornictwem, jakością i celnym dopasowaniem do męskich upodobań i wymagań.