Nasze rekomendacje

  Piado

  Piado

  ODDYCHAJĄCA MĘSKA ECO BIELIZNA!

  Niezależna, młoda marka wygodnej, męskiej bielizny, rodem z USA. PIADO to bardzo modny w krajach wysoko rozwiniętych trend Eco nowoczesne i efektowne fasony bielizny tworzone z myślą o przyszłości środowiska.

  Bielizna Piado wykonana jest z włókien naturalnych pozyskiwanych z uwzględnieniem nienaruszania równowagi ekologicznej. Piado wykorzystuje tkaniny bambusowe, odkrycie i hit ostatnich lat! Tkaniny z bambusa, w porównaniu z bawełną, są bardziej miękkie i gładkie w kontakcie ze skórą. Posiadają lekki połysk. Bambus zachowuje znacząco wyższą odporność na zużycie. Włókna bambusa są cieńsze od bawełny i jednocześnie dużo mocniejsze!

  Bambus to niezwykła roślina, wyjątkowo szybko rosnąca, bardzo odporna na pasożyty, dzięki czemu, w przeciwieństwie do bawełny, nie wymaga przy uprawie stosowania nawożenia chemicznego i opryskiwania. Dzięki wykorzystaniu włókien bambusowych (94%) bielizna Piado posiada naturalne właściwości bakteriobójcze i antyalergiczne!

  Bielizna jest lekka w dotyku, doskonale pochłania ze skóry wilgoć i z łatwością odparowuje ją na zewnątrz. Skóra naprawdę oddycha! Piado to fasony nowoczesnego mężczyzny, wygodny krój i 4 cztery naturalne kolory.

  Bielizna wytrzyma pranie nawet w temperaturze powyżej 40C jednakże jednocześnie może być prana w temperaturze tak niskiej jak 12C co ma znaczenie dla wszystkich popierających świadome oszczędzanie energii. Bielizna PIADO po każdym praniu wygląda tak samo, wyjątkowo odporna na spieranie. Eco-moda i wygoda na bardzo długi czas!

  Wszystkie produkty marki

  • Slipy BOSKY GREEN PIADO USA

   Slipy BOSKY GREEN PIADO USA

   Oddychająca bawełna bambusowa.

   Promocja
   Cena od:

   44,99

   W magazynie
  • Slipy RIPE ORANGE PIADO USA

   Slipy RIPE ORANGE PIADO USA

   Oddychająca bawełna bambusowa.

   Cena od:

   44,99

   W magazynie
  • Bokserki krótkie RIPE ORANGE PIADO USA
   Promocja
   Cena od:

   49,95

   W magazynie
  • Bokserki krótkie BOSKY GREEN PIADO USA

   Bokserki krótkie BOSKY GREEN PIADO USA

   Oddychające i przewiewne.

   Cena od:

   49,95

   W magazynie

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku