Nasze rekomendacje

Our recommendations

Piado

Piado

ODDYCHAJĄCA MĘSKA ECO BIELIZNA!

Niezależna, młoda marka wygodnej, męskiej bielizny, rodem z USA. PIADO to bardzo modny w krajach wysoko rozwiniętych trend Eco nowoczesne i efektowne fasony bielizny tworzone z myślą o przyszłości środowiska.

Bielizna Piado wykonana jest z włókien naturalnych pozyskiwanych z uwzględnieniem nienaruszania równowagi ekologicznej. Piado wykorzystuje tkaniny bambusowe, odkrycie i hit ostatnich lat! Tkaniny z bambusa, w porównaniu z bawełną, są bardziej miękkie i gładkie w kontakcie ze skórą. Posiadają lekki połysk. Bambus zachowuje znacząco wyższą odporność na zużycie. Włókna bambusa są cieńsze od bawełny i jednocześnie dużo mocniejsze!

Bambus to niezwykła roślina, wyjątkowo szybko rosnąca, bardzo odporna na pasożyty, dzięki czemu, w przeciwieństwie do bawełny, nie wymaga przy uprawie stosowania nawożenia chemicznego i opryskiwania. Dzięki wykorzystaniu włókien bambusowych (94%) bielizna Piado posiada naturalne właściwości bakteriobójcze i antyalergiczne!

Bielizna jest lekka w dotyku, doskonale pochłania ze skóry wilgoć i z łatwością odparowuje ją na zewnątrz. Skóra naprawdę oddycha! Piado to fasony nowoczesnego mężczyzny, wygodny krój i 4 cztery naturalne kolory.

Bielizna wytrzyma pranie nawet w temperaturze powyżej 40C jednakże jednocześnie może być prana w temperaturze tak niskiej jak 12C co ma znaczenie dla wszystkich popierających świadome oszczędzanie energii. Bielizna PIADO po każdym praniu wygląda tak samo, wyjątkowo odporna na spieranie. Eco-moda i wygoda na bardzo długi czas!

Wszystkie produkty marki

 • Bokserki krótkie RIPE ORANGE PIADO USA
  Promocja
  Cena od:

  49,95

  W magazynie
 • Bokserki krótkie BOSKY GREEN PIADO USA
  Cena od:

  49,95

  W magazynie
 • Bokserki krótkie IGNITED RED PIADO USA
  Cena od:

  49,95

  W magazynie
 • Slipy AIRY BLUE PIADO USA

  Slipy AIRY BLUE PIADO USASlipy AIRY BLUE PIADO USA

  Niebieskie. 94% włókien bambusowych.

  Cena od:

  44,99

  W magazynie
 • Slipy IGNITED RED PIADO USA
  Cena od:

  44,99

  W magazynie
 • Slipy RIPE ORANGE PIADO USA
  Cena od:

  39,99

  44,99

  W magazynie
 • Slipy BOSKY GREEN PIADO USA
  Promocja
  Cena od:

  34,99

  44,99

  W magazynie

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku