Menu działu

  Nasze rekomendacje

  Our recommendations

  Carpathia Herbarium

  Carpathia Herbarium

  Herba Drug Company Ltd. została założona w 1991 roku jako Argo Ltd. Własną produkcję rozpoczęła w 1994 roku, wypuszczając na słowacki rynek pierwsze kosmetyki dla szerokiego segmentu odbiorców. Marka specjalizuje się w produktach opartych na naturalnych składnikach pozyskanych z regionu.

  Carpahtia Herbarium wchodząca w skład koncernu Herba Drug obejmuje ofertę szamponów do włosów i jest to prawdziwa wizytówka Słowacji. Szampony charakteryzuje bogactwo naturalnych składników, w tym przypadku są to zioła rosnące na górskich łąkach słowackich Karpat. Carpathia Herbarium to kosmetyki ekologiczne, których działanie oparte jest na naturalnych, dobroczynnych właściwościach poszczególnych roślin. Starannie dobrane ekstrakty ziół  tworzą rozmaite kompozycje lecznicze. Różnorodność tych kompozycji pozwala dobrać szampon do indywidualnych potrzeb i rodzaju włosów.

  Wszystkie produkty marki

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku

  Realizacja: interaktywni.pro