Bokserki męskie

Krótkie bokserki męskie, z angielskiego boxer briefs. W bezpośrednim tłumaczeniu słowa "brief" znaczy krótki. Jest to pośredni fason między tradycyjnymi bokserkami i slipami.

Czytaj więcej poniżej

Bokserki męskie krótkie

Boxer briefs dopasowują się do męskiej sylwetki jak slipy, a z bokserek mają nogawki. Zazwyczaj o połowę krótsze. Boxer briefs to podobno męska bielizna najbardziej wpadająca w oko naszym Paniom! Boxer briefs sprawdzają się pod każdym typem ubrania. Szczególnie przydatne pod dopasowanymi fasonami spodni oraz odzieżą sportową podczas ćwiczeń fizycznych.

Bokserki, z angielskiego boxer shorts. Mają dłuższe nogawki oraz rozporek, czasami zapinany na guziki. Bokserki to najluźniejszy fason męskiej bielizny. Nie wyszczuplają sylwetki ale zapewniają dużo swobody i przewiewności. Można je nosić do spodni garniturowych lub luźno skrojonych. Nie jest to dobry wybór do spodni dopasowanych, uprawiania sportów i aktywności fizycznej. Ciemniejsze kolory pomagają wizualnie wyszczuplić męską sylwetkę.

Polecamy bokserki męskie z rozporkiem oraz bokserki męskie krótkie znanych i uznanych marek: Calvin Klein, DIM, Bellinda i Uvex oraz młodych, ciekawych marek: australijskiej DT Clothes, amerykańskiej Piado oraz brytyjskiej Dirty Fukker.

Aktywne filtry

Bokserki krótkie RIPE ORANGE PIADO USA
0 1 2 3 4 (0)
Cena: 49,95 zł
  • Wyprzedaż!
  • Bestseller
Bokserki krótkie BOSKY GREEN PIADO USA

Oddychające i przewiewne.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 49,95 zł
  • Bestseller