Katalog

Dostępność

CenaResetuj

Nasze rekomendacje

Our recommendations

Bokserki męskie - Bokserki dla mężczyzn

Krótkie bokserki, z angielskiego boxer briefs. W bezpośrednim tłumaczeniu słowa ?brief? ? krótki. Jest to pośredni fason między tradycyjnymi bokserkami i slipami. Boxer briefs dopasowują się do męskiej sylwetki jak slipy a z bokserek mają nogawki. Zazwyczaj o połowę krótsze. Boxer briefs to podobno męska bielizna najbardziej wpadająca w oko nasz...

Krótkie bokserki, z angielskiego boxer briefs. W bezpośrednim tłumaczeniu słowa ?brief? ? krótki. Jest to pośredni fason między tradycyjnymi bokserkami i slipami. Boxer briefs dopasowują się do męskiej sylwetki jak slipy a z bokserek mają nogawki. Zazwyczaj o połowę krótsze. Boxer briefs to podobno męska bielizna najbardziej wpadająca w oko naszym Paniom! Boxer briefs sprawdzają się pod każdym typem ubrania. Szczególnie przydatne pod dopasowanymi fasonami spodni oraz odzieżą sportową podczas ćwiczeń fizycznych.

Bokserki, z angielskiego boxer shorts. Mają dłuższe nogawki oraz rozporek, czasami zapinany na guziki. Bokserki to najluźniejszy fason męskiej bielizny. Nie wyszczuplają sylwetki ale zapewniają dużo swobody i przewiewności. Można je nosić do spodni garniturowych lub luźno skrojonych. Nie jest to dobry wybór do spodni dopasowanych, uprawiania sportów i aktywności fizycznej. Ciemniejsze kolory pomagają wizualnie wyszczuplić męską sylwetkę.

Polecamy bokserki męskie z rozporkiem oraz bokserki męskie krótkie znanych i uznanych marek: Calvin Klein, DIM, Bellinda i Uvex oraz młodych, ciekawych marek: australijskiej DT Clothes, amerykańskiej Piado oraz brytyjskiej Dirty Fukker.

Więcej
Pokazuje 0 - 6 z 6 elementów

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku

Realizacja: interaktywni.pro