Katalog

  Aby skorzystać z filtrów zaznacz kratkę wyboru i/lub ustaw zakres cen a następnie naciśnij przycisk poniżej "ZASTOSUJ FILTRY"

  Dostępność
  Producent
  Cena
  zakres:


  Resetuj

  Nasze rekomendacje

  Bokserki męskie

  Krótkie bokserki męskie, z angielskiego boxer briefs. W bezpośrednim tłumaczeniu słowa "brief" znaczy krótki. Jest to pośredni fason między tradycyjnymi bokserkami i slipami.

  Czytaj więcej poniżej

  Bokserki męskie krótkie

  Boxer briefs dopasowują się do męskiej sylwetki jak slipy, a z bokserek mają nogawki. Zazwyczaj o połowę krótsze. Boxer briefs to podobno męska bielizna najbardziej wpadająca w oko naszym Paniom! Boxer briefs sprawdzają się pod każdym typem ubrania. Szczególnie przydatne pod dopasowanymi fasonami spodni oraz odzieżą sportową podczas ćwiczeń fizycznych.

  Bokserki, z angielskiego boxer shorts. Mają dłuższe nogawki oraz rozporek, czasami zapinany na guziki. Bokserki to najluźniejszy fason męskiej bielizny. Nie wyszczuplają sylwetki ale zapewniają dużo swobody i przewiewności. Można je nosić do spodni garniturowych lub luźno skrojonych. Nie jest to dobry wybór do spodni dopasowanych, uprawiania sportów i aktywności fizycznej. Ciemniejsze kolory pomagają wizualnie wyszczuplić męską sylwetkę.

  Polecamy bokserki męskie z rozporkiem oraz bokserki męskie krótkie znanych i uznanych marek: Calvin Klein, DIM, Bellinda i Uvex oraz młodych, ciekawych marek: australijskiej DT Clothes, amerykańskiej Piado oraz brytyjskiej Dirty Fukker.

  Pokazuje 0 - 2 z 2 elementów
  • Bokserki krótkie RIPE ORANGE PIADO USA

   Bokserki krótkie RIPE ORANGE PIADO USA

   Oddychający bambus.

   0 1 2 3 4 (0)
   Promocja
   Cena od:

   49,95

   W magazynie
  • Bokserki krótkie BOSKY GREEN PIADO USA

   Bokserki krótkie BOSKY GREEN PIADO USA

   Oddychające i przewiewne.

   0 1 2 3 4 (0)
   Cena od:

   49,95

   W magazynie

  facetaria.pl

  Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku