Slipy męskie

Wygodne slipy dla mężczyzn są niezastąpione. Zdecyduj się na klasyczne lub kolorowe męskie slipy. Przejrzy naszą ofertę produktową i wybierz produkt dopasowany do Twoich potrzeb, oczekiwań oraz nawyków. 

Czytaj więcej poniżej

Wybierz komfortowe slipy dla mężczyzn

Slipy, z angielskiego briefs. Krój slipów przypomina literę Y. Slipki męskie dla aktywnych nie mają nogawek i przylegają do ciała. Slipy to najlepszy wybór dla mężczyzn aktywnych oraz przy pracy wymagającej pozycji siedzącej przez dłuższy czas (są najmniej narażone na podwijanie się z wszystkich fasonów męskiej bielizny). Slipy mogą różnić się wysokością stanu ? wysokość, na której znajduje się guma podtrzymująca. Tradycyjne o wysokim stanie zaczynają się na wysokości pasa. Jeśli nosimy dżinsy lub spodnie nisko skrojone, warto dobierać do nich slipy o obniżonym stanie, niskim lub średnim. Poziom stanu często na opakowaniach lub metce opisany jest w języku angielskim: low rise to niski stan, mid rise to średni stan, regular lub full cut oznacza wysoki stan.

Polecamy slipy znanych i uznanych marek: Calvin Klein, DIM, Bellinda i Uvex oraz młodych ciekawych marek: australijskiej DT Clothes, amerykańskiej Piado, brytyjskiej Dirty Fukker.

Zobacz również: skarpety męskie. 

Aktywne filtry

Slipy RIPE ORANGE PIADO USA

Oddychająca bawełna bambusowa.

0 1 2 3 4 (0)
Cena: 44,99 zł
  • Czekamy na dostawę
  • Bestseller