Nasze rekomendacje

Our recommendations

St. James of London

St. James of London

St James of London to luksusowe kosmetyki dla mężczyzn i kobiet. Historia marki St James of London sięga roku 1953 kiedy Wielka Brytania podniosła się z ruin i zniszczeń po II wojnie światowej a panowanie młodej Królowej symbolizowało pokój i dobrobyt.

Ten okres często nazywany Erą Elżbietańską to czas intensywnego  rozwoju kraju, nowego stylu życia, czasu euforii i pewności siebie. W tym czasie zrodził się nowy model Angielskiego Dżentelmena. To człowiek lubiący sporty, otwarty na zagranicę, energiczny, przedsiębiorczy, zabiegany ale zawsze idealnie zadbany. I właśnie dla takich mężczyzn i w odpowiedzi na ich wymagania powstała w 1953r. marka męska marka kosmetyków  St James of London oferująca najwyżej jakości produkty o naturalnym składzie i wyjątkowej kompozycji zapachowej. W 2014 roku obecny właściciel Todd Fisher rozszerzył linie zapachowe i gamę produktów nadal kierując się pierwotną ideą jej założycieli aby produkty St James of London kojarzyły się zawsze z nowoczesnym, zadbanym i eleganckim mężczyzną. Kosmetyki St James of London produkowane są w niewielkich jednorazowych partiach produkcyjnych, ich skład jest naturalny i wolny od parabenów a niepowtarzalne i złożone kompozycje zapachowe oparte są na naturalnych olejkach eterycznych. Na szczególna uwagę zasługują wody kolońskie nie zawierające alkoholu i bardzo łagodne dla skóry oraz kremy do golenia pozwalające wytworzyć gęstą i doskonale zmiękczającą zarost pianę do golenia. Nowością są wody toaletowe unisex, których kompozycje zapachowe chętnie wybierane są zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

Zobacz więcej

Wszystkie produkty marki

facetaria.pl

Prowadzimy internetową sprzedaż męskich kosmetyków, męskiej bielizny oraz akcesoriów i przyborów codziennego użytku. Nasza oferta obejmuje wyłącznie oryginalne produkty wysokiej jakości potwierdzonej gwarancją producenta, których jesteśmy bezpośrednim importerem oraz nabywane bezpośrednio od producentów lub ich autoryzowanych dystrybutorów. Zapewniamy profesjonalną obsługę i wygodną nawigację naszego e-sklepu zaprojektowaną na podstawie męskich oczekiwań w zakresie zakupu rzeczy osobistego użytku